Novy projekt - miracletele - Vas nazor

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pierre87USA 27. 10. 2018 07:17

Uz asi v kvetnu letosniho roku jsem narazil na tento projekt miracletele.com. Vypada to zajimave pro cloveka, ktery hodne cestuje, bohuzel nejsem vubec zbehly v cryptocurrencies, blockchain, atp. Jelikoz je projekt bazovany v CR, mam i jejich SIMku, pro kterou jsem si byl na Vaclavaku, abych neplatil postovne. Ze zacatku dokonce davali nejake tele tokeny za registraci, takze nejake jiz mam. Zeptam se tedy mozna zda-li je zde nekdo zkusenejsi a vidi nejakou budoucnost v tomto projektu? Diky
Pierre87USA
Junior

Odeslat příspěvekod wagisman 23. 12. 2018 15:34

Na tenhle projekt jsem byl upozorněn od známýho, kterej tim žije. Neotravoval by mě s něčim, co by považoval za strátu času.

Každopádně jsem tomu z počátku nevěnoval moc pozornosti, ale když mi začaly připisovat Eura na účet, tak jsem zbystřil.

Současná odměna cca 0.8 euro každých 14 dní za držení 100TELE (10 euro) se mi zdá skvělá. Pokud to správně chápu, tak po ICO bude výplata větší, a to 40% z profitu firmy (bude v oběhu víc mincí, takže otázka je kolik to bude za stakování 1 tokenu).

Krásný na tom je, že to je kraptoměna a zároveň aktivum, díky stakingu. Pasivní příjem je příjemná věc..
Budou mít whatsup a telegram v síti zadarmo. Do konce roku se chystá debetní kryptokarta. atd atd...

Samozřejmě, že když to firma zabalý, tak pochybuju, že si na nich něco vemem, a zbyde nám bezcenej token. Netuším, jestli je sídlo v ČR pozitivum nebo naopak :-)

Sečteno a podtrženo je to trochu riskantní investice, ale zato s vyjímečnym potenciálem ve výhledu 1-2 let. Firma už opravdu funguje, narozdíl od spouty jiných ICO bez produktu. Jestli přežijou do Q3 2019, tak si myslim, že je vyhráno. V tu dobu už si stejně vetšinu investice člověk stáhne do cashe nebo použije na jejich služby.

Zatím mám cca 200 TELE, ale jestli bitcoin ještě trochu stoupne, tak určitě ještě něco málo dokoupim, než zas pude dolů :-) možná :-) 100 tisíc bych do toho asi nedal, ale já do toho jdu...

Jinak pokud se jedná o operátora. Je to klasický virtuál, ale s opravdu jednoduchým produktem, což mám rád... Minuta hovoru 0.01 eura si mi zdá bezvadná, pokud to sedí, a možnost volat po celym světě jkbysmet....

Mě by zajímalo, jak na Tebe působilo sídlo firmy, a jaké máš zkušenosti se službami a cenami atp.

Pokud to někoho zajímá, tak můžete použít tento link, dostanu malý bonus, díky...
operátor: https://miracletele.com/?friend=b0376796f0c0bc
kryptoměna: http://miracletokens.com/?friend=b0376796f0c0bc
wagisman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirys 28. 12. 2018 10:42

Díval jsem se na to , ale proč chtějí za doručení SIM karty 10 Euro ?

A ještě jeden dotaz , nikde jsem nenašel jestli jde převést stávající tel. číslo ?
Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wagisman 31. 3. 2019 03:18

10 euro je asi trochu víc, než náklady na výrobu a zaslání, ale snad se dá vyzvednout i osobně.

Každopádně probíhá další kolo airdropu, kde můžete dostat 90 TELE tokenů zdarma = 13.5 Euro. Stačí se zaregistrovat a přihlásit na Telegram, popř like na FB, sledovat na twitteru a stackovat nejaké mince... nemusíte splnit vše. Na zkoušku je to celkem pěkná částka a za pár měsiců si na tu kartu vyděláte stackingem.
wagisman
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků