Polsky Virgin

O zahraničních operátorech a jejich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steve 6. 8. 2018 17:29

Mozem uviest nejake upresnenia, na uzemi Polska perfektne, pri hovoroch na polske cislo a nasledne na slovenske mi kredit zostaval na 5 Zl, klesali minuty z 30 minutoveho balika, ktore su gratis,tarifikacia po sekundach.
Doma pri volaniach sa znizuje kredit, teda nie z balika 30 minut, napr. pri poslednom hovore v trvani 11 sekund mi zapocitali /lahko zistitelne po prihlaseni s cislom do klubu virginmobile.pl/ az 30 sekund, t.j. v EU bezi tarifikacia po 30. sekundach a stiahlo mi z kreditu 0,13 Zl. Sucasny kurz je za 1 € 4 Zl.
Ine je to pri pausaloch alebo mesacnych vyssich predplatenkach, kde platia volania v EU ako doma. Napr. za 29 Zl mesacne je flat hovorov a SMS + viac ako 10 GB.
Este vyskusam fungovanie vo Svajciarsku /v septembri/ v sieti virginmobile.ch a dam vediet.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 7. 8. 2018 07:44

díky za cenné informace. Dej určitě vědět :-)
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod steve 26. 9. 2018 13:22

Som prave v Zurichu a doobeda som sa hral so SIMkartou virginmobile.pl, ako prvy poznatok, polska panna ide v sieti Sunrise, t.j. nie je ziadna vyhoda, resp. lepsie sluzby z toho, ze vo Svajciarsku existuje virginmobile.ch
Taktiez, podobne ako na Slovensku, aj tu je tarifikacia po 30. sekundach, ale namiesto 0,13 Zl, mi stiahli az 3,5 Zl. Teda, nekrestanske ceny vo Svajciarsku platia aj pre polske SIMkarty a preto som rad, ze v dvojsimkovom telefone mam aj SIMkartu Orange SK, ktory ako jediny nas operator ma aj Svajciarsko v zone, spolu s krajinami EU. V Klube Virgin, po prihlaseni, som mal vsetky udaje hned k dispozicii, zaroven ma informovali o novych akciach, z ktorych ma zaujal flat za 39 Zl, s obrovskym balikom dat, z toho v roamingu cca 2,5 GB. Oplati sa na to pozriet, clovek aspon vie, preco ho slak triafa, ked sleduje ponuky nasich operatorov.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 29. 9. 2018 06:40

Ověřeně a nejlevněji (pokud se nevyžaduje u předání SIM karet občanka, jakože vyžaduje!), tak http://www.triloxxboxx.cz
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jirys 3. 1. 2019 17:00

Nemám
jirys
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonyni 20. 4. 2019 23:54

Zdravím, v roce 2019, aktuální poznatky s možnosti pořízení předplacené SIM Virgin PL? Příští týden se budu pohybovat v Cieszynu. Zaujala mě předplacená služba v přepočtu za cca 55Kč (300 minut, 300 sms) - https://virginmobile.pl/oferty/karta/nowy-numer/mini-9. A to nejdůležitější, pořizovací náklad je tedy 9 zl, lze uhradit SIM českou platební kartou? V Biedronce platívám platební kartou, minule jsem si všiml, že tam nějaké sim mají, ale nezkoumal jsem, co je to zač... Lze kredit dobít online kartou Mastercard? Z odkazu jsem pochopil, že lze volat na zahraniční čísla, tedy využívání v ČR bude možné ... Děkuji za praktické poznatky, prozatím mám zkušenost s O2 Volnosť. :-)

-- 23 dub 2019 11:30 --

Na podpoře Virginu mě řekli, že balíček 300 SMS + 300 minut nelze používat v roamingu.
Z chatu: Witam! Tak, mogą one działać w roamingu, tyle że opłaty za połączenia w roamingu, to 16 groszy za minutę połączenia wychodzącego, a z SMS-a jest to 5 groszy. Internet działa tylko w Polsce. Jeżeli chodzi o nowy nr, to nową kartę może Pan kupić w sklepach Żabka, Freshmarket, kioski Ruch, Poczta Polska, stacje paliw. Tam też trzeba ją zarejestrować.
Oferty na kartę 300 SMS i 300 minut będą tylko działały na terenie Polski, w roamingu już nie.
Za połączenia i SMS-y w roamingu opłaty są pobierane z doładowanego konta.
anonyni

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků