Update 8.2.0.107 pro Honor 8X přináší podporu gest

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 11:13

Honor 8X právě v těchto dnech začíná dostávat nový update s označením 8.2.0.107, který obsahuje novější bezpečnostní záplaty a přináší také podporu gest. Ta jsou součástí operačního systému Android 9.0 Pie, vývojáři je ale integrovali už do této aktualizace a jsme zvědavi na vaše dojmy s tímto stylem ovládání. Pro návrat o krok zpátky stačí potáhnout prstem od některého z okrajů displeje, na domovskou obrazovku se dostanete tažením ze spodního okraje směrem vzhůru. Výhodou gest je skutečnost, že můžete úplně vypnout softwarová tlačítka a mít k dispozici kompletní plochu displeje, navíc tento druh ovládání je velmi rychlý a intuitivní. Na stranu druhou ale samozřejmě zůstaly zachovány ostatní možnosti ovládání, je tedy pouze na vás, které řešení zvolíte. Jaké řešení vám vyhovuje nejvíce?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 20. 11. 2018 11:56

Je možnost dostat aktualizaci do telefonu manuálně? Nebo musím čekat až se aktualizace uvolní přez Ota? Popř existuje nějaký beta program?
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 12:09

Beta program bohužel není a není ani možnost ruční aktualizace. Jednou za čas to chce zkusit, případně zvolit možnost stáhnout nejnovější kompletní balík. Většinou nejrychleji přichází aktualizace na telefony, ve kterých je O2 SIM.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 20. 11. 2018 13:29

no mám Vodafone, tak uvidíme.
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 13:41

Rozdíl mezi operátory většinou nebývá velký, ale schválení uvolnění někdy chvíli trvat může (vztahuje se to také na telefony z volného trhu).
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ballrog 12. 12. 2018 22:19

Tak jo, po aktualizaci na 8.2.0.130 jsem gesta nasadil a určitě už se zpátky nevrátím, za mě bezva věc z hlediska ergonomie ovládání.
ballrog
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomikor 29. 12. 2018 08:41

To máš pravdu, super věc. Dříve jsem měl P10 Lite a už tam bylo parádní ovládání plovoucím kolečkem :-D .
Jiné ovládání určitě používat nebudu.
Tomikor
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků