PUBG Mobile | Honor Play

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 10:37

Jednou z nejoblíbenějších her současnosti je PUBG Mobile a ačkoliv ještě před rokem jsem hry na svém telefonu téměř nehrál (s výjimkou série The Room plus jsem občas vyrazil ven hrát Pokémon Go), PUBG Mobile si mě rychle získalo (a svou roli v tom sehrálo několik kamarádů, kteří hrají také, přičemž společné hraní v týmu s mikrofony je výrazně zábavnější). V posledních týdnech pak hraji na Honoru Play, přičemž telefon si s touto hrou poradí bez problémů. Potěší skutečně velmi dobrá výdrž na jedno nabití, výkon je dlouhodobě velmi vysoký. Při delším hraní se telefon přece jenom zahřívá, není to ale nic hrozného a neovlivňuje to samotné hraní. Díky rozměrnému displeji je hraní velmi pohodlné, většinu času mám k telefonu připojená sluchátka a díky umístění sluchátkového konektoru kabel při hraní nepřekáží. Jaké hry hrajete na mobilním telefonu Honor Play vy?

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 20. 11. 2018 11:12

Tak teď si nejsem jist, jestli jsem tady ještě na diskuzním fóru, nebo na portálu pro neplacenou komerční reklamu :shock:
Navíc Honor Play svůj thread už snad má...
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 11:32

Nechceme všechny příspěvky soustředit do all in one diskuzí (jak už jsme tady ostatně vysvětlovali před několika týdny), u zajímavých věcí tady chceme mít samostatné diskuze a teď zde máme více věcí, u kterých nás zajímá názor našich fanoušků a zákazníků. Každý si může zvolit, jestli se do diskuze zapojí, navíc koho telefony Honor zajímají méně, může svou pozornost bez problémů zaměřit do dalších sekcí.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 20. 11. 2018 11:51

No a o to právě jde, Honor telefony mě zajímají více. Jen mě zaráží tvorba nového threadu pro jednu hru, jednu aktualizaci, výdrž na jedno nabití a další, to vše nejlépe pro každý model telefonu zvlášť. To je spíš obsah pro zaujetí potenciálních zákazníků na sociálních sítích které spravujete. Za mě je tohle zbytečné a jen se tím diskuze zaplní nepodstatným a znepřehlední. To mě docela mrzí, ale já tu nejsem moderátor, jen vyjadřuji svůj názor.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 11. 2018 12:03

Flashka má pravdu .

Honor Guru píše:Při delším hraní se telefon přece jenom zahřívá, není to ale nic hrozného a neovlivňuje to samotné hraní. Díky rozměrnému displeji je hraní velmi pohodlné, většinu času mám k telefonu připojená sluchátka a díky umístění sluchátkového konektoru kabel při hraní nepřekáží.

Tak se pochlub jak jsi daleko ve hře ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 12:12

Osobně jsem level 36, ale nehraji moc dlouho :)

Dlouhodobě tady chceme obsahu mít více a tam už se pak diskuze stávají nepřehledné, pokud nejsou rozdělené. Myslím si, že pár diskuzí měsíčně je ok, ty nejdůležitější se svou aktivitou stejně udrží nahoře, ty dočasné (třeba informace o soutěžích) přirozeně časem zmizí z první stránky, jelikož nebudou aktuální.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků