Honor Play podporuje ovládání pomocí gest (Android 8.1.0)

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 11. 11. 2018 14:49

Ovládání pomocí gest je jednou z nejdůležitějších novinek v operačním systému Android 9.0 Pie, jehož vydání se připravuje pro několik telefonů z portfolia společnosti Honor, mezi kterými samozřejmě nechybí ani Honor Play. Tento telefon v současnosti spoléhá na Android 8.1.0 Oreo a nejnovější aktualizace s označením 8.2.0.132 výrazně vylepšila chod celého telefonu. Kromě integrace nových bezpečnostních záplat jsme se navíc dočkali ovládání pomocí gest, se kterým se původně počítalo až ve zmíněném Android 9.0 Pie. Pro návrat o krok zpět stačí potáhnout prstem z pravého neb levého okraje displeje, pro návrat na domovskou obrazovku stačí potáhnout ze spodní části displeje směrem vzhůru. Už do vašeho telefonu dorazila tato aktualizace? Jak se vám ovládání pomocí gest líbí?

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 11. 11. 2018 20:51

No super a co Honor 10 vlajková lod ,asi nic co ani oprava chyb viz blbnoucí fotoaparát zabezpečení ze září, natož nějaká gesta !!!!
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 11. 11. 2018 21:12

Pro Honor 10 rovněž testujeme Android 9.0 Pie, budeme se snažit jej vypustit co nejdříve. Chápeme, že každý uživatel toho kterého přístroje by chtěl vidět inovace nejprve u sebe, ale modely Honor 10, Honor View 10 a Honor Play jsou si v tomto směru rovnocenné. Právě poslední aktualizace pro Honor 10 tento telefon velmi posunula kupředu.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 12. 11. 2018 06:57

To myslíte vážně a jaká to byla ta aktualizace ? U mě po poslední aktualizaci č.148 nadále zlobý fotoaparát stále není rozhodně plynulý a zadrhává a navíc jsem si všiml že v poslední době podivně samovolně spouští apky nechápu ale dělá to po poslední aktualizaci.
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 12. 11. 2018 12:15

Ani jeden z těchto problémů jsme na našem telefonu nezaznamenali, verzi firmware máme identickou, doporučujeme zkusit vymazat vyrovnávací paměť telefonu.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 13. 11. 2018 07:50

Omlouvám se za ot ale to nemyslíte vážně osobně jsem volal kvuli chybě fotoaparátu do Qadria a bylo mě řečeno že o tom vědí chyba firmweru a že se vyskytuje u více mobilu Huawei Honor .Koukám že se pěkně staráte o své produkty !!!!Jo a na telefonu jsem provedl i tovární nastavení a nepomáhá jen pro upřeesnění.
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 14. 11. 2018 08:40

Dobrý den ještě jednou, Quadrio už v současné době nezajišťuje opravy ani prodej telefonů Honor, doporučujeme se příště obrátit přímo na autorizovaný servis případně třeba na podporu skrze oficiální Facebook stránky.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 14. 11. 2018 10:44

Děkuji za informaci bohužel velmi špatnou o Qadriu a tim padá velká výhoda těchto telefonu a je na zvážení zda tuto značku vůbec doporučovat s ohledem na peči a servis.Trošku zírám na telefonu ,mam vyrobce Huawei na krabičce také i na nabíječce ale Huawei se k němu nehlásí ,tohle je podivná praxe made in China .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 14. 11. 2018 11:17

Poprosíme další komentáře už k původnímu tématu, kterým jsou gesta v modelu Honor Play.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků