GPU Turbo v telefonech Honor

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Honor Guru 2. 11. 2018 07:38

Postupně se do dalších telefonů v portfoliu společnosti Honor dostává nová funkce GPU Turbo, která při hraní podporovaných her přináší výrazně lepší uživatelský zážitek, hry jsou totiž plynulejší a navíc můžete hrát déle na jedno nabití. Prim v tomto směru hraje PUBG Mobile, spokojeni ale budou také fanoušci Asphalt 9. Můžeme předpokládat, že v budoucnosti se na tuto technologii bude spoléhat více vývojářů. Právě velmi silné spolupráci mezi společností Honor a vývojáři PUBG Mobile vypadá tato hra na modelu Honor Play minimálně stejně dobře jako na telefonech s procesorem Qualcomm Snapdraon 845, který se dosud řadí k nejvýkonnějším procesorům na trhu a má velmi silnou grafiku. Jaké jsou vaše zkušenosti s touto technologií, patříte k fanouškům některé ze zmíněných her?

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alpha8520 2. 11. 2018 09:18

Technologie je na houno, PUBG taky.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 2. 11. 2018 10:12

PUBG Mobile patří k nejoblíbenějším hrám současnosti a myslíme že právem. Ve světě operačního systému Android rozhodně patří k nejlepším. Odsuzovat věci bezdůvodně nemá smysl.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 2. 11. 2018 10:30

Hra je dobrá ale technologije GPU Turbo dle mě nic nepřináší alespoň nepozoruji žádné zlepšení ani výkonu ani odladění bohužel .Možná se zaměřit raději na Emui a pracovat na optimalizaci to by dle mě přivítalo rozhodně víc uživatlelů než tato technologije .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků