Tipněte si cenu modelu Honor 8X a vyhrajte jej

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 7. 10. 2018 21:31

Už za pár dní v Praze oficiálně představíme Honor 8X. Tento telefon vás zaujme svou výbavou a také elegantním designem, nechybí zajímavý poměr cena versus výkon. A právě kolem ceny tohoto přístroje se bude točit naše nová soutěž. Stačí navštívit naše stránky (odkaz najdete níže), sestavit si svůj vysněný Honor 8X a následně odhadnout jeho budoucí cenu. Pokud bude váš tip přesný, může být Honor 8X váš už příští týden. Přejeme vám hodně štěstí.

Do soutěže se můžete zapojit přímo zde.

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubu75 8. 10. 2018 15:25

Nejde se přihlásit pomocí huawei ID a sms píše Failed to send SMS verification code.Takže super soutěž !!!!
bubu75
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 10. 2018 15:43

Přesně, já právě kvůli failed hlášce nakonec nezískal kód k odemčení bootloaderu, ač jsem psal maily na všechny strany, nikdo problém nedokázal vyřešit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 10. 2018 17:30

Trapárna , ale pár jedinců se našlo :D :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Honor Guru 8. 10. 2018 17:33

bubu75 píše:Nejde se přihlásit pomocí huawei ID a sms píše Failed to send SMS verification code.Takže super soutěž !!!!

Přihlášení jsem nyní vyzkoušel a prošel jsem až k odeslání tipu (ač bych vlastně neměl :) ). Nicméně ověřování přes SMS by ani nemělo být nutné.
Naposledy upravil Honor Guru dne 8. 10. 2018 20:09, celkově upraveno 1
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod satelit1 8. 10. 2018 19:04

v pohodě vše šlo jak po másle.
satelit1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 10. 2018 19:50

A musíme tipovat, nebo stačí parametry včetně prodejní ceny rozkliknout na idnesu (nebo jinde)? :D
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Honor Guru 8. 10. 2018 20:09

To záleží na tom, jakou cenu chcete ve výsledku vyhrát :)
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 12. 10. 2018 09:03

Tak se pochlubte, co jste všichni vyhráli za pěkné ceny. Odhaduji, že to nebude ani takový úspěch, jako v soutěži na FB, kde ze 30 slev, nakonec jsou slevy pro soutěžící tři :tleskani
flashka
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků