Honor 10 | Informace o aktualizacích firmware

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod matoo125 24. 12. 2018 14:37

Galéria funguje dobre aj kalendár.
matoo125
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 24. 12. 2018 14:41

Bez továrka jsi dělal? Nebo alespoň a wipe cache?
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod matoo125 24. 12. 2018 14:52

Nedával som nič.skúsil som čo to spraví a funguje to ok.
matoo125
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 26. 12. 2018 15:27

Mi by největší radost udělala oprava chyby při poslechu hudby přes BT, kdy při navázání připojení k Wifi dojde k cca půlvteřinovému přerušení zvuku. Je to otravné a nevyřeší to ani optimalizace baterie pro aplikace, které by s tím mohly souviset.
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 27. 12. 2018 09:49

Tak dnes dorazila aktualizace 9.0.0.159 i na můj telefon. Po instalaci hned ještě druhá aktualizace (patch) bezpečnostních záplat pro listopad.
Na první pohled několik záporů - bílá roletka :hm , v aplikaci fotoaparátu není přepínač stabilizace EIS = od 1080p dolu je prostě zapnutá 8-S a pozor, je u videa potřeba vypnout "zkrášlení", které je defaultně aktivní a nedovolí vyšší rozlišení než 720p...
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 27. 12. 2018 10:00

Jakou máš verzi, že ti už dorazila aktualizace?
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 29. 12. 2018 08:59

Tak kde je ta atualizace stále nic koukám že chodí asi jednomu uživateli denně :D tak to máme do vánoc 2019 .Jo a uroveň podpory je teda materijálek a místní Honor Guru chodí jen tam kde se chválí už jako na Huafan :D :D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skalicanko 29. 12. 2018 11:58

zdenek sport píše:Tak kde je ta atualizace stále nic koukám že chodí asi jednomu uživateli denně :D tak to máme do vánoc 2019 .Jo a uroveň podpory je teda materijálek a místní Honor Guru chodí jen tam kde se chválí už jako na Huafan :D :D

Uplny SUHLAS
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 29. 12. 2018 20:33

Aktualizace jsou uvolňovány postupně - tak tomu je vždy u nových aktualizací Androidu. Proto celý proces chvíli trvá. Jedná se o běžný postup například i u jiných výrobců.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 30. 12. 2018 07:58

Těmi jinými vyrobci je myšleno Huawei že :D :D :D ,v tom případě naprostý souhlas :mrgreen: .Protože třeba Apple mladýho má aktualizaci hned po uvolnění a to jich zde je prodaných mnohem víc ,to samé samsung když už ji vypustí .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 30. 12. 2018 09:19

Zrovna Samsung má asi 70 distribucí a pouští aktualizace podle států a to jen v ČR rozděluje na 4 distribuce - T-Mobile, Vodafone, O2 a volný trh.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Skalicanko 30. 12. 2018 10:07

Honor Guru píše:Aktualizace jsou uvolňovány postupně - tak tomu je vždy u nových aktualizací Androidu. Proto celý proces chvíli trvá. Jedná se o běžný postup například i u jiných výrobců.

To mi je jasne ze chvilu. Lenze aka
dlha je ta chvila? Pol roka? U Huawei a Honor uz tu niekolkomesacnu chvilu poznam a doteraz bohuzial nic sa nezmenilo. Den co den zistujem ze volba Honoru a predtym Huawei nebola dobra. Telefony su OK, ale tych chyb je uz napr. v EMUI viac a viac a vobec sa neriesia. Navyse podpora zalostna a ani na SVK a CZ dobre forum neexistuje, nakolko tzv. moderatori ci admini len zahmlievaju.
Skalicanko
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 30. 12. 2018 10:14

Můj názor je takový, že Apple má nejlepší podporu. Podporuje telefony po softwarové stránce cca 5 let a jakmile uvolní aktualizace, je možné ji stáhnout a instalovat. Ale kdo z nás chce iOS a Apple?
A kam jinam se podívat po telefonu? Vždyť TOP 3 je Samsung, Huawei vč. Honor a Apple.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 30. 12. 2018 11:00

S iOS souhlas výhody samsungu jsou že pokut je bug problém oni ho řeší Honor Huawei ne mlčí mlží neřeší sice aktualizace nakonec přijdou ale chyby neřeší pouze vždy přidají nějakou blbost a občas něco pokazí viz foto Huaewi 20 pro :D .Koupil jsem si vlajkovou loď výrobce a docela mě štve že Honor Play má aktualizaci a já nic ,asi je lepší koupit střední třídu aspoň na ní tolik neprodělám(když se jí budu chtít zbavit) a navíc budu mít lepší podporu :D :D
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod resider 30. 12. 2018 19:45

Ahoj, 9 android mám asi 4 dny a první dojmy jsou pozitivní. Odezva prostředí dobrá a baterka zatím mi přijde možná i lehce lepší než na 8. Prováděl jsem reset po updatu. Jedině s čím mám problém jsou magazíny (obrázky) na zamykací obrazovce které se nemění i když je v nastavení vše zaplé. Může to někdo kdo už má též update potvrdit nebo vyvrátit?
resider
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků