Honor View 10 se zadním krytem Fixed Tale

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 9. 2018 08:04

Honor View 10 je velmi pěkný mobilní telefon, ne každému ale vyhovují vystouplé čočky fotoaparátu na zadní straně tohoto přístroje. Osobně už jsem nějakou dobu hledal pouzdro respektive kryt pro tento telefon a hledal jsem takové příslušenství, které současně výše zmíněné řešení napraví. Volba nakonec padla na zadní kryt Fixed Tale, který velmi dobře chrání mobilní telefon, přitom ale nijak zásadně nezvětšuje jeho rozměry. Použitý materiál je dostatečně kvalitní, telefon se pohodlně drží. V minulosti jsem měl také průhledný obal (tam lépe vynikla modrá barva tohoto telefonu), ale klasický pevný kryt se mi líbí více. Jaké pouzdro používáte na modelu Honor View 10 vy?

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2018 08:28

Mě by jen zajímalo, proč toto nemůže být v tématu Honor View 10 ale je k tomu potřeba samostatné téma?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 9. 2018 08:53

Viz odpověď v druhé diskuzi (nebylo nutné se ptát dvakrát), obecné diskuze jsou rozhodně fajn, ale při větším počtu komentářů přestávají být přehledné, protože lidé na jednom místě diskutují o mnoha tématech. Takto každý dle názvu diskuze ví co jej čeká a sám se rozhodne, jestli jej téma zajímá nebo ne.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 20. 9. 2018 09:19

Nicku Cave a to ti vadí co? Ale že ty sem cpeš kde jakou starou recenzi, to ti přijde v pohodě... Jinak taky s tebou souhlasím, může to být v tématu o daném tel..
Je to samostatně, protože Guru tlačí značku přece - čím víc tím líp.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 9. 2018 09:24

Předpokládáme, že do sekce Honor míří především lidé co se zajímají o Honor. A těm více obsahu jistě vadit nebude... Dosud tato sekce životem neoplývala, ale chceme to změnit. A při větším počtu komentářů skutečně all-in-one diskuze nejsou ideál.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2018 10:03

tetrao píše:Nicku Cave a to ti vadí co? Ale že ty sem cpeš kde jakou starou recenzi, to ti přijde v pohodě... Jinak taky s tebou souhlasím, může to být v tématu o daném tel..
Je to samostatně, protože Guru tlačí značku přece - čím víc tím líp.

starší recenze dané nedopatřením jsem nechal odstranit
Jestliže bude na každou funkci, aktualizaci aj. samostatné téma, tak to celkem znepřehlední jednotlivá fóra, myslím že je i přímo v pravidlech fóra MM uvedeno nezakládat témata nová, jestliže již dané vlákno existuje..
Takhle celé téma působí v podstatě jako reklamní sdělení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 20. 9. 2018 11:29

Souhlasím, jestli bude na každou maličkost nové téma, bude to dost nepřehledné. Je za tím jen jediné, tlačit značku.

Kdo chce a zajímá se o daný telefon, najde si to v daném tématu. Prostě je to Váš kšeft Honoru - Huawei alá Guru.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 9. 2018 15:10

No my nevidíme důvod proč by měli lidé něco hledat, když to jsme schopni udělat přehledně, ostatně je to v našem zájmu, aby tady lidé informace našli (a ideálně bez hledání).
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 20. 9. 2018 16:23

Kdo je to to "MY"? Pan Cmar alias Guru a kdo další? I celá redakce, moderátoři fóra s tím souhlasí?
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 9. 2018 18:18

Honor Guru píše:No my nevidíme důvod proč by měli lidé něco hledat, když to jsme schopni udělat přehledně, ostatně je to v našem zájmu, aby tady lidé informace našli (a ideálně bez hledání).

Naopak, tímto Jozefe děláš Huawei/Honor ,,medvědí službu'' protože jakmile sem dlouho nikdo nepřispěje, tak tohle téma zapadne hluboko do ,,historie''a málokdo nebo spíše nikdo nebude vědět, že je tohle spešl téma založené, ve většině případů uživatelé hledají ,,obecnou diskuzi''
A také si představ, jak by to na fóru vypadalo, kdyby např. Note 9 měl na každou funkci založené své speciální téma..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 9. 2018 19:15

Řešíme pánové celkem zbytečné otázky. Většina sekcí tohoto fóra aktivitou zrovna neoplývá a brát ji tedy za vzor není ideální. Ano, třeba zmíněný Note 9 má v diskuzi nějakých 150 komentářů a kdybych si odmyslel sdílení odkazů z internetu, bude jich ještě méně a reálný přínos daných komentářů není velký. Ale my (Honor) tady chceme mít diskuze živější s vlastním obsahem, ne odkazovat někam jinam.

Těžko budou moderátoři nebo administrátoři fóra proti tomu, aby to tady žilo více, ostatně je to také v zájmu provozovatele fóra (nebo já tedy neznám nikoho kdo má fórum a nechtěl by tam obsah). Já třeba také s touto diskuzí mimo téma nesouhlasím a přijde mi zbytečná, kdo vidí názor na diskuze jinak, může se na moderátory obrátit, ale nemá smysl zanášet tyto diskuze více než dosud.

A Nicku - představit si to umím, náhodou dvě fóra vedu a na obou to funguje.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 20. 9. 2018 19:46

Tak jako vždy, děkuji za vyčerpávající odpověď. Ale bohužel nebylo odpovězeno. Nevadí, nebudeme to tady zbytečně zavádět mimo téma. Pěkný večer T.
tetrao
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků