Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Johnik68 7. 2. 2019 14:02

Ahoj!

Tak jsem už přes týden majitelem Honoru 8X (naposledy Samsung J5-17)a tady jsou mé postřehy:

-že tam není USB-C mi ani tak nevadí, vše mám na microUSB, i v autě a musel bych koupit asi tak 5 kabelů s C,
-co mi vadí nejvíc je to, že nemůžu přiřadit jednotlivé zvuky na SMS,e-maily, upozornění,
vše je jenom pod jedním zvukem...melodii. U J5 a vůbec u samsungu to bylo možné, tady ne,
-padá mi spojení s náramkem, takže i možnost upozornění de chvilku a pak se to odpojí,
-výdrž baterie na 2 dny? ani náhodou! a to surfuji miň než na J5 a ta vydržela 2-3 dny. A to jsem hodně telefonoval,fotil a chatoval. Tady mi vydrží baterka tak 1,5 dne a to se krotím.
-odemykání obličejem jsem vypnul. Pořád se zapínal i když jenom ležel na stole, nebo jsem ho držel v ruce,
-super je zase 2 SIMky a pamětovka,
-a nakonec dotaz...všude vidím 8X s pěkným modrým obrázkem X a nikde ho nemůžu najít, ani ve founu, ani na netu. Nevíte kde se dá stáhnout?

Děkuji.
Johnik68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jiproko 7. 2. 2019 15:58

Fid0 píše:Pořád čekám na schválení žádosti :/ snad to bude co nejdříve.

Mě jí dali hned ten den v pondělí.Jinak vydrží dva dny uplně v pohodě,proti G 5 luxusnní výdž,nevím co s tím děláš že nabijíš deně,,,Jinak návod je jednoduchý,přihlásit se do beta testu a čekat (zkoušet)až tě vyzvou..Náramek používám https://www.aliexpress.com/item/Schnoah ... 4c4dy5Ip6H

A bez problémů se i sám připojí,má super barevný LCD...
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod Fid0 7. 2. 2019 16:35

Tak pozvánka je potvrzená a jsem přijat ale aktualizace nikde, nevím co dělám špatně.

Jinak výdrž opravdu 1,5 dne ale při hodně velké zátěži. U mě spokojenost, jsem zvyklý nabíjet denně. Pokud se trošku uskromním tak 2 dny v pohodě.

Mám miband2 a spojení včetně notifikací úplně v pořádku.
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 7. 2. 2019 17:33

zapojit se do projektu,až tě schválí musíš počkat ,mě přiška aktualizace druhý den,cca 24H..
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod Fid0 9. 2. 2019 07:18

Tak už 2 dny, a aktualizace nikde. Přišla ti normálně OTA? Těšil jsem se, že budu o víkendu testovat
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 2. 2019 08:26

Fid0: Mě to schválení taky trvalo hele raketu dlouho... Víš jak se to řiká kdo si počká....
:D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 9. 2. 2019 09:52

Normálně OTA Druhý den po přijetí,ještě předtím mi přišla 8.0.0.135 a hned potom 9.0.0.132.Kontroluj si OTA každé dvě hodiny. :-)
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod Tomikor 10. 2. 2019 12:10

Jaký je tedy poznatek z Android Pie 9 Beta?
Tomikor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 11. 2. 2019 15:14

Registrace pro testování beta verze Androidu Pie 9 je zde: http://consumer.huawei.com/minisite/cz/fut/
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fid0 11. 2. 2019 16:00

Vše mám podle návodu, ale ota pořád nikde, už cca 4 dny. Co dělám špatně?
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 11. 2. 2019 16:27

RECENZE: Honor 8X – Pro fandy velkých displejů
http://www.infoek.cz/honor-8x-pro-fandy ... u-recenze/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 11. 2. 2019 18:28

Plánuje Huawei nějak opravit ten bug s tím šumem u bluetooth, když přijde notifikace ?

Zrovna dneska ráno 5 hodin jedu vlakem, poslouchám klidný podcast a do toho začne šum, že mi málem praskla hlava bez prd*le. Musel jsem si vypnout FB notifikace.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Fid0 11. 2. 2019 19:24

Tak tohle fakt nepozoruji, a to používám bt sluchátka denně
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomikor 12. 2. 2019 15:55

Tak už mám taky A9 Pie. Zatím vše OK
Tomikor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fid0 12. 2. 2019 17:17

Už taky stahuju, tak uvidíme
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků