Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tetrao 27. 9. 2018 18:46

Honor Guru píše:Pro typického návštěvníka fóra Mobilmania.cz to je krok zpátky, v tomto směru souhlasím. Pro běžného budoucího majitele tomu tak ale být nemusí, to je celá pointa. Ono podívejte se na zastoupení jednotlivých verzí Androidu, jaké verze stále dominují... A není těžké si uvědomit jaký konektor takové telefony mají. Nic víc v tom není. PS: taky bych tam osobně chtěl USB typu C...


Co má společného verze androidu s použití nabíjecího konektoru? Divná úvaha podle mě... Navíc tento model bude mít po uvedení Oreo ne? Pak by podle úvahy, měl mít starší verzi androidu.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 28. 9. 2018 16:16

Myšleno to bylo jinak - na trhu se prostě stále nachází spousta telefonů se starším konektorem a pro někoho kdo má doma příslušenství s tímto konektorem nemusí být absence USB typu C nutně nevýhoda. Příměr s Androidem je jednoduchý - prodávají se desítky milionů telefonů, stejně ale mají obrovský podíl přístroje se starými verzemi Androidu a tyto mívají často právě microUSB. U telefonů co mají Lollipop nebo Marshmallow nebude USB typu C moc časté a dle podílu těchto OS je prostě těchto telefonů spousta. Že se to třeba nám tady nelíbí je věc druhá (a znovu opakuji, já osobně bych tam také raději viděl USB typu C). Ale na rozdíl od jiných dokážu pochopit důvody pro starší konektor. Pohybuji se také ve světě příslušenství a věcí s microUSB se nadále prodá skutečně hodně.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2018 16:24

USB-C má ve střední třídě myslím jenom Moto Z Play a Moto Z2 Play, konektor USB-C je asi to poslední co by mne zajímalo neboť mám jiné priority :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 28. 9. 2018 16:44

Nicku - pořádně si nastuduj střední třídu, je jich daleko víc.

Guru - jasně chápu, taky se ti to nelíbí. Ale proč to omlouvat, že to je v pohodě, tomu nerozumím. Chceš říct, že až nebudou mezi lidma Lollipop nebo Marshmallow, tak už bude čas na usb-c? Další blábol.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2018 16:58

tetrao píše:Nicku - pořádně si nastuduj střední třídu, je jich daleko víc.

Já si vybavil jen tyhle dva, pokud tedy za střední třídu nebo spíše blíže ceně Honoru 8X považuji smartphony do 8tis. Které jsou v této cenové kategorii další, co mají USB-C?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 28. 9. 2018 17:00

Nicku - nastuduj si to. Například p20 lite a dalo by se pokračovat. Navíc ve vlastní stáji i stařičký Honor 8 má.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 28. 9. 2018 19:48

tetrao píše:Nicku - pořádně si nastuduj střední třídu, je jich daleko víc.

Guru - jasně chápu, taky se ti to nelíbí. Ale proč to omlouvat, že to je v pohodě, tomu nerozumím. Chceš říct, že až nebudou mezi lidma Lollipop nebo Marshmallow, tak už bude čas na usb-c? Další blábol.

No bohužel si to pořád nepochopil, máme v nabídce hromadu telefonů s USB typu C a je to tak správně. S postupem času bude příslušenství s micro USB mezi lidmi rozšířeno méně a méně. Ale do té doby se ještě některým výrobcům občas vyplatí telefon s tímto konektorem udělat. Nebo si někdo myslí že je tam ten konektor jelikož se někdo nudil? Takto vývoj skutečně nefunguje, ale vy v komentářích hledáte něco, co nebylo napsáno ani myšleno :) Přijde doba kdy USB typu C bude mezi lidmi dominovat, ale shodneme se na tom, že ještě skutečně nenastala.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 28. 9. 2018 20:07

Guru - dobře, tak tedy jinak. Proč je u top modelů usb-c, když je mezi lidma spousty příslušenství? Tam se někdo nudil asi.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 28. 9. 2018 20:23

Topmodely by neměly být první v zavádění nových technologií? Kde jinde než u nejlepších a nejvybavenějších přístrojů... Skutečně nemá smysl v tomto směru vymýšlet hlouposti, kdo chce tak důvod pochopí, kdo nechce a je to pro něj problém/překážka, poohlédne se jinde, výběr na trhu je obrovský a každý má možnost svobodné volby. Kdo navíc má peníze na dražší přístroj, pravděpodobně nebude mít problém ani nakoupit nové příslušenství. Možná by stačilo se nad tím více zamyslet než psát hlouposti.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 28. 9. 2018 21:13

Guru - nic proti, ale plácám stejné hlouposti jako ty. Jen to tak moc neobkecám. Mě to je v celkem jedno kde co výrobce nasadí, jen nerozumím tomu, proč to tam stále cpou... Toť vše.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 30. 9. 2018 09:59

No a já ti odpovědě - protože skutečně ne pro každého je USB typu C pozitivní změnou. Že tomu nerozumíš jsem si už stihl všimnout :)
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 30. 9. 2018 10:54

Guru - odpovídáš jen na to, co se ti hodí do krámku (za co jsi asi placen). Tímto bych to ukončil. Nechci začínat slovní útoky a osočování, přijde mi to zbytečné.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 30. 9. 2018 16:04

Mou příjemnou povinností tady na fóru v sekci Honor je věci vysvětlovat. Proto když někdo něčemu nerozumí, rád mu to vysvětlím. Ačkoliv to někdy může trvat déle, nepředstavuje to žádný problém.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 30. 9. 2018 16:32

Hele Guru, aspoň můžeš být rád, že to tady "trošku žije". Kdybych ti nepsal já, bylo by to tady jen o jedné dvou stránkách. Určitě budeš rád, když těch stránek bude co nejvíce, v hesle i negativní reklama je reklama (neber tohle doslovně ju, nadsázka). Měj pěkný zbytek dne, paaa T.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 10. 10. 2018 12:31

Už zítra proběhne v Praze slíbené představení modelu Honor 8X.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků