Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 9. 2018 17:13

Honor 8X se poprvé ukazuje naživo. Bude v lákavé červené a cenově dostupný

https://www.mobilmania.cz/clanky/honor- ... fault.aspx
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 26. 9. 2018 17:59

Já jsem z té velikosti zařízení zklamaný, na mě už moc velké.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 26. 9. 2018 19:30

Sice 6,5" , ale jinak na výšku 160mm a to není zas až tolik
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 9. 2018 19:39

6,5p displej u Honoru 8X 19,5:9 je ve skutečnosti stejně velký, možná i menší než 6p s klasickým poměrem stran
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 26. 9. 2018 21:29

Záleží na konkrétním použití telefonu, někde tento poměr může být plus, někde naopak zmíněná větší plocha díky jinému poměru. Sám většinu času čtu zprávy, emaily etc., tedy vysoký a užší displej mi vyhovuje více. A telefonů s klasickým poměrem a minimálními rámečky v současnosti moc není...
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabbe 27. 9. 2018 08:22

Presne tak mobily s klasickým rozmerom 16:9 sa už minimálne vyrábajú. Postupne rozmer 18:9 sa nahrádza ešte nudlovitejsim rozmerom 19,5:9, čo už je naozaj dosť natiahnutý displej, ale ak je rozmer samotného displeja od cca 6,2 palca a vyššie, tak je to v pohode a veľmi rýchlo sa na to zvyka
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 9. 2018 08:36

Představujeme Honor 8X
Honor 8X Max se u nás prodávat nebude

https://www.mobilenet.cz/clanky/predsta ... kame-36159
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabbe 27. 9. 2018 08:48

Toho chýbajúceho USB C ozaj škoda
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 27. 9. 2018 09:22

USB typu C je modernější řešení, na stranu druhou je ale třeba říci, že Honor 8X se bude prodávat v mnoha zemích světa a spousta lidí stále ještě má mnoho nabíječek a dalšího příslušenství, které jsou kompatibilní s původním konektorem. Co pro někoho je nevýhoda může být pro někoho naopak plus. Toto není úplně černobílé
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gabbe 27. 9. 2018 10:05

Len na to, že Honor 8x ma moderný dizajn s veľmi tenkými ramcekami, nový procesor strednej triedy, by mal byť USB C o to zvlášť povinnostou
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 27. 9. 2018 13:24

Také jsem toho názoru. Kdyby to bylo jak psal guru, tak se nebude vývoj nikam posouvat.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tetrao 27. 9. 2018 13:32

Guru tomu dává jen "omáčku" a omlouvá svého živitele... U nového tel. ve střední třídě, by to už mohlo začít být standardem. Ale bohužel, jen tak to nejspíše nebude.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod kalimero1977 27. 9. 2018 15:26

Bez usb c to je pro mě k ničemu. Škoda, jinak by to dle parametrů nebyl zlý stroj...Jsem rád, že jsem doma vše sjednotil na usb c, kromě repra a sluchátek. Prostě v roce 2018 v této třídě, chyba...
kalimero1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 27. 9. 2018 16:33

Pro typického návštěvníka fóra Mobilmania.cz to je krok zpátky, v tomto směru souhlasím. Pro běžného budoucího majitele tomu tak ale být nemusí, to je celá pointa. Ono podívejte se na zastoupení jednotlivých verzí Androidu, jaké verze stále dominují... A není těžké si uvědomit jaký konektor takové telefony mají. Nic víc v tom není. PS: taky bych tam osobně chtěl USB typu C...
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 27. 9. 2018 16:33

tetrao píše:Guru tomu dává jen "omáčku" a omlouvá svého živitele.

Já vím, on musí, je za to placen.
opasino
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků