Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 2. 2019 15:22

Teď mi vyskočila aktualizace 135
Tak doufám že další už bude Android 9.0 :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 2. 2019 19:40

Honor 8X 128GB v červené variantě se zlevňuje o tisícovku na 6999kč.
Nabídka platí do 14.února
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 3. 2019 15:24

Dneska mi dorazila nová aktualizace Únorové bezpečnostní záplaty má to 121mb.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 3. 2019 18:56

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 18. 3. 2019 10:07

Tak co, je na tom něco pravdy?

The EMUI 9.0 stable update for the Honor 8x will rollout from the 18th of March 2019 via OTA software update...
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 20. 3. 2019 07:42

Dneska ráno na mě vyběhla aktualizace na Android 9. Má to 3.10 Gb. Instaluji, tak uvidíme.

Edit: Tak A9 naistalován a nevidím ani jedinou změnu o proti A8 :)

Je to můj první Honor ale když mi na Samsung S9 přišla A9, tak změn bylo opravdu hodně co jde o vzhled

Nestěžuji si jen informuji...
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 21. 3. 2019 10:46

Včera jsem kontroloval a zatím nic. Čekal bych nějaké info od místního Honor větráku, má nějaké výpadky :hm .
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod boby.f 21. 3. 2019 13:49

X8- A9 Pie včera + Emui 9 (nejsem dlouho androidu muj první ) změny zpatky je původní vzhled ikon -dočasně byly jiné (nastavení, hudba atd... - alespon sem nic nenastavoval umyslně, trochu mě to štvalo ale zvykl sem si ted je to zpět - a aplikace nejdou zavřít křížkem x ale vyhazuji se nahoru - taky sem nebyl zvyklý prostě drobnosti
boby.f
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 3. 2019 14:59

Tak ja hlasim se také nic ještě nemám A9 :/ :D

-- 22. 3. 2019 21:53 --

České zastoupení společnosti Honor nás před pár okamžiky informovalo o tom, že Honor 8X dostává update na Android 9
Ten podporuje umělou inteligenci a přinese například rychlejší a jednodušší používání telefonu
Aktualizace probíhá postupně od 18. března až do 11. dubna
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 30. 3. 2019 21:13

Ahoj všem.
Honora mám týden...je to ale ne honor ale HOROR

po dvou dnech co jsem tam konečně dostal aplikace co používam jsem tam strčil druhou simku a po zapnutí mi to nevzalo heslo!!!!!!!!!!!!!! že prý je špatné...musel jsem udělat mastr reset a všechno znova...
do všeho mi leze reklama často přes pul displeje wish wish wish....

fotí to uplně nanic, jedině si furt hrát s nastavením foťáku...dnes jsem si myslel, že jsem to vychytal a zas polovička fotek neostrá, barvy uplně na nic, šedivý auto je modrý..pleťovka je zelená a mj. ta mám taky to ufo na obloze... >:-(
kdyby mě to nebylo blbý, tak ho po týdnu vrátím, ani nevím jestli to vubec jde, jasně že už je vidět že je používanej...
konečně jsem do toho dostal fungující call rekorder, nesmím ho updatovat ale steně ho něco vypíná, nenašel jsem co, nevím jak ho udržet aktivní...dtto hlasová oznámení, na předchozím mobilu to bylo přímo v androidu...ted musím mít aplikaci...chvilku hlásí, chvilku nehlásí, občas hlásí co nemá....

před tím jsem měl, ještě mám samsuga galaxy aplhu, tomu jsem neměl co vytknout, fotky jak z praku, málo kdo věřil, že je to focený mobilem, všechno tam smysluplně fungovalo, přežil i násobné přejetí autem :) (jen displej pryč)...ale už mi vadila velikost, blbě vidím, tak jsem chtěl něco většího a hlavně jsem musel dobíjet i přes den, což mě tedy kakalo poslední dobou dost...
Co jsem si měl prosím vás pořídit po té alfě místo horora 8x ?



hele, další fotka............................ to nezkousnu :twisted: :twisted:




a fakt jste s tím hororem tak spokojení?????? nechápu
Přílohy
ufo.jpg
IMG_20190330_171832.jpg
Naposledy upravil Achta dne 30. 3. 2019 21:37, celkově upraveno 1
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2019 21:36

pokud jsi koupil v eshopu, tak jde vrátit ve 14 denní lhůtě bez udání důvodu
Pořídit sis měl třeba Motorolu G7 Plus nebo Asus Zenfone Max Pro M2
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 30. 3. 2019 21:50

i když tedy na něm bude vidět, že je jetej? ...na te folii malý škrabaneček...jinak nevim no

podívej jak ta stará malá aplha krásně fotí...to se mi hororem nepovede

jak zjistím, co je v alfě za ten fotočip, že bych hledal něco s touto značkou?... proč zrovna tyhhle dva mobily tě napadly?
Přílohy
20180726_090651.jpg
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2019 22:06

pokud je škrábanec na folii a ne na displeji, tak vrátit půjde
na jiný nevím jaký máš rozpočet, ale určitě se podívej ještě na Samsung A50 jestli ti jde o foťák
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Achta 30. 3. 2019 22:15

jj, díky moc
ta alfa byla supr, stačilo by mě dtto je trochu větší i větší baterií
jaká je jakoby nejvyšší řada od samsungu? asi S...mám připlatit? je to rozdíl znatelný? třeba s7??? chjo
Ačko je střed, to byla ta alpha asi taky a za mě byla best

hele, tady jsem fotil suchou trávu hororem, to je hnus...ta suchá tráva fakt není kakaově hnědá..a ještě jakoby tam nejsou vubec detaily, takový guláš...nevím co s tou fotkou je, ale je to hnus
Přílohy
IMG_20190323_171457.jpg
Achta
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 3. 2019 22:31

Honor 8X fotí podprůměrně, stačilo se podívat na recenze nebo do vlákna
nejvyšší řada Samsungu je S10 ale i S9 fotí výborně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků