Honor 8X /Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod flashka 18. 10. 2018 11:01

Jako fakt "nejfake" jo? Ta hláška provázející to video - "video obsahuje placenou propagaci" platí i pro toto fórum bohužel. Nejfake samotný je fakt velký omyl. To pan Jozef Cmar, bývalý O2 Guru, nyní Community manažer Huawei, co používá iPhone X, toho to všechno alespoň zdá se baví. (Předpokládám, že on je ten Jozef z děkovačky...)

A ještě k telefonu jako takovému. Dnes jsem ho měl poprvé v ruce. Honor má na výdeji v Holešovické Alze dočasně stánek, kde je vystavené celé aktuální portfolio. Můžete si tam osahat právě Honor 8X v modré barvě. Koukal jsem, že například motivy zůstávají ořezané jako u 7X a EIS není přítomna. Bohužel nebylo moc času na důkladnou prohlídku, ale právě absence EIS je docela problém, kvůli kterému kolega raději nakonec koupil Play.
flashka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 18. 10. 2018 15:03

Tak mám ho tady na stole, kdyby někdo měl nějaký dotaz, se můžete zeptat.

V balení je obal a na displeyi je nalepená folie, která sedí přesně.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 10. 2018 15:25

flashka:
No jo Nejfejka znam uz dlouho dlouho...
On spolupracuje s Honorem uz dlouho... Uz vystridal a natocil hromadu Honoru:
Honor 5x , Honor 6+ , Honor 7, Honor 8 , 9 , 10 :D a ted dostal 8X
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 18. 10. 2018 18:49

zumzumzum:
Nefejk by měl dělat hlavně to, co mu jde nejlíp. Je to jen můj názor, ale mě to video nepřijde ani jako dobrá propagace, ani jako dobrá krátká recenze. Rozumím ale tomu, že se značka profiluje jako značka pro mladé a proto marketing koupí youtubera.
Osobně mám značku rád a po několika telefonech HTC a LG mám už několikátý Honor. Za ty peníze je těžké si na něco stěžovat. Snad se mi už brzy dostane 8X na delší dobu do ruky, abych měl možnost posoudit co všechno je proti 7X lépe, či naopak. Honor 8X ale vypadá, že se bude hodně dobře prodávat. Micro USB oproti absenci EIS, rozhodně nevidím jako problém. Starší konektor tam bude primárně s ohledem na trhy, kde se telefonu prodá nejvíc.
flashka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fid0 18. 10. 2018 19:40

Neví někdo jak dlouho bude akce na sluchátka? Chtěl bych červenou verzi ale rád bych sluchátka.
Fid0
Junior

Odeslat příspěvekod Boss_bo 19. 10. 2018 17:17

Dobry den, nabizim vam nova nerozbalena Honor sport AM61 Red, pokud mate zajem napiste SZ diky
Boss_bo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 23. 10. 2018 15:54

Dobrý den,

mám Honor 8X což je super telefon za ty prachy. Původně jsem ho koupil přítelkyni ale moc se jí nelíbil, tak jsem ji dal svoji S9+ a jsem spokojen a ona také, stejnak ona více fotí než já...

Super je, že má bluetooth kodec aptxHD.

Jedinné co mi ser* je v levo nahoře nápis voLTE, nedá se to nějak neaktivovat?
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 10. 2018 19:43

Gabbe píše:Toho chýbajúceho USB C ozaj škoda

Prezident Honoru: ,,nad možností dát do telefonu USB-C konektor jsme přemýšleli''

https://www.dotekomanie.cz/2018/10/dock ... opsky-trh/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 10. 2018 14:51

Recenze Honor 8X: obr, který má dobře nakročeno

https://goo.gl/Te6nNX
Siemens C25 > Siemens C35 > Sony Ericsson K700i > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K850 > LG Viewty > Iphone 3GS > Sencor P400 > LG Optimus LII > Lenovo A7000 > Lenovo P90 Pro > Honor 4X > Huawei P9 Lite > Honor 9
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 29. 10. 2018 21:40

Zítra ke mně dorazí Honor 8X, pokud tedy budete mít na telefon otázky, můžete je pokládat :)
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 30. 10. 2018 16:59

Honor Guru: Tak jak, už je doma? Podrobnější video-recenze bude brzy?
flashka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 2. 11. 2018 08:01

RECENZE: Honor 8X Když na velikosti záleží

https://goo.gl/3x82oF
zumzumzum
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 11. 2018 16:32

Recenze Honor 8X: exceluje cenou i výdrží

https://www.mojandroid.sk/honor-8x-exce ... enzia/amp/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Honor Guru 2. 11. 2018 17:04

flashka píše:Honor Guru: Tak jak, už je doma? Podrobnější video-recenze bude brzy?

Ještě do něj musím dát nejnovější verzi firmware, telefon ke mně dorazil s verzí, která se používala před představením :)
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 11. 2018 13:38

RECENZE: Honor 8X — obr téměř bez chyb

https://goo.gl/ejptyQ
zumzumzum
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor