Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 10:07

Ano s tím lze souhlasit dřív to bylo dobré, ale čekat až na 9.0 která upřimně bude zřejmě kolem přelomu roku spiš po novém roce je za dlouho a hlavně poslední dvě aktualizace nic neřešili (aspoň byla aktuální úroveň zabezpečení)spíš naopak schledávám chyby což je škoda protože se jinak jedná o velmi dobré zařízení až na tu čtečku a správu spuštěných aplikací !
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 10:17

Zkusíme zjistit, jestli se nějaká dílčí aktualizace objeví ještě před Androidem 9.0.
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 10:44

No doufám :d ale děkuji budeme trpělivý ale vše má své meze.

-- 22. 11. 2018 18:08 --

Tak včera dorazila příbuzný aktualizace na Honor 9 s listopadovým zabezpečením a mi na Vlajce Honoru 10 září asi bude tohle poslední honor co jsem si koupil!!!Sice dobrej telefon ale s každou aktualizací teda když nějaká dorazí bugy přibývají a starý zůstávají a teť už nic!!!
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 23. 11. 2018 14:44

Proč je Jiné větší než Aplikace? Nejsou ty položky prohozeny?
Jde nějak zjistit, co obsahují ty dvě složky?
Přílohy
Screenshot_20181123-143622.png
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 23. 11. 2018 17:50

Hm ja to mám aplikace 13,5 GB a jiné 3,5 GB ,tak nevím že by chybka další do seznamu :d .Jaký máš firmwer ,
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod Vahač.X 25. 11. 2018 21:50

Zdravím, k výše uvedenému - on je rozdíl jak se na ty hodnoty člověk dívá:
Přes "Nastavení" - "Úložiště" mám "Aplikace" 5,96 GB (a "Jiné" 3,20 Gb), ale přes aplikaci "Soubory" (tedy vestavěný File Manager) to ukazuje "Aplikace" 0 B (a "Jiné" 9,49 Gb). Zjevně tedy nějaký problém ve firmware je.

Ale měl bych jiné dotazy (budu se možná ptát divně, ale telefon mám nový a teprve se seznamuju):
1) proč nemůžu nikde sehnat uživatelskou příručku (na oficiálních stránkách Honoru pro ČR v sekci "Podpora" tento model vůbec nelze vybrat) - sice jsem telefon asi víceméně rozchodil, ale některé věci jsem ještě nenašel (třeba ani nejdou), není mi jasný význam některých ikon ve stavové liště apod. A to by snad vyřešila ta uživatelská příručka,

2) mám telefon v režimu "Šuplík", takže mám mezi stabilními ikonami (jsou zobrazeny na každé obrazovce dole) mám příslušnou ikonu (kolečko s 9 tečkami), která otvírá seznam aplikací. To je v pořádku, ale nejde s ní hnout (je vždy prostřední - s ostatními ikonami hýbat můžu), to je vlastnost? Pokud ano tak je na ho...uby (na minulém telefonu jsem ikonu s aplikacemi mohl v rámci těch 5 ikon přesunout kamkoli, mně prostě uprostřed nevyhovuje),

3) lze nějak vyslechnout systémové zvuky (vyzvánění, tóny oznámení apod.) přes sluchátka? Pokud jdu přes "Nastavení" - "Zvuk" - "Vyzváněcí tón pro kartu SIMx" tak se sice dostanu k seznamu vyzváněcích tónů, ale i když mám připojená sluchátka, tak se tyto tóny přehrávají přes hlasitý reproduktor telefonu. Přes správce souborů se k těmto zvukům nedostanu (nejsou v běžně viditelné paměti).

To zatím snad stačí ... případně se ozvu, až budu zase tápat.

Za případné odpovědi předem díky.
Aktuálně LG G2 a S GS3 ... ale začínal jsem už s Motorolou 160 :-)
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2018 22:02

ad 1) dej screenschot s těmi ikonami
ad 2) nainstaluj Nova launcher a můžeš si tlačítko menu přesunout kam chceš
ad 3) vypnout hlasitý reproduktor?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 12:38

Jak nastavit v emailu, aby se mně pořád neobnovovala smazana pošta? Smažu doručenou poštu a pak i z koše, dám obnovit doručenou a zase tam mám to smazane z koše. :-) Díky
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 11. 2018 14:22

A jak máš nastaveno odstranění zpráv ze serveru?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 15:09

Odstranit ze serveru mám Při smazání z doručené pošty. Další možnost je pak Nikdy. Ale většinou, když tu poštu odstraním podruhé, už se neobnoví. :-)
Další věc a to mně nefungoval i na starém mobilu v Chrome. Všiml jsem si toho zatím tady na všech diskuzích, přihlásím se, napíšu příspěvek a když chci odeslat, účet se odhlásí a zpráva neodešle. Přes anonymní okno to jde. Jinde jsem problém s přihlášením nezaznamenal.
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 27. 11. 2018 16:04

A co používáš za protokol pro přístup do mailu?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vocapmen 27. 11. 2018 17:49

vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod matoo125 28. 11. 2018 15:46

Ake ochranné sklo odporúčate ci stačí to od výroby. Čítal som ze telefón sa dosť šmýka je to pravda.
matoo125
Junior

Odeslat příspěvekod jbeke 29. 11. 2018 20:00

koupil jsem sklo na ebayi zhruba za 25kc a sedi presne.dotyk vse uplne jako bez skla.takze z ebaye za par korun pohoda.

-- 29. 11. 2018 20:34 --

https://www.ebay.com.au/itm/142895714441
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod matoo125 30. 11. 2018 10:29

Ma tu niekto phantom green chcel by som foto ako vyzerá v reáli
matoo125
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka