Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Honor Guru 1. 11. 2018 09:11

Chyby se snažíme opravovat průběžně, reprodukovat některé je ale složitější, viz výše zmíněný problém s tapetou, který se nám nikdy neprojevil. Ani s plynulostí jsme nikdy problém neměli bez ohledu na verzi firmware, která v danou chvíli v telefonu je. Některé problémy mohou být způsobeny konkrétní kombinací aplikací a nastavení, které člověk používání a tam skutečně není snadné chybu objevit a opravit.
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 11. 2018 15:50

Jen pro info vy ten telefon používáte protože pokut by tomu tak bylo tak víte že rozhodně k plynulostí neoplývá a foťák zlobí co já vím na mnoha telefonech Huawei viz P20 Nova3 atd.Problém s tapetou nemám a ani jsem neměl ,ale plynulost u vlajkové lodě si teda já představuji jinak.Běžně zadrhává při procházení stránkama občasný chvilkový zasečík se také oběvuje tolikoš k mému kusu a továrko jsem dělal a nic skoro nainstalováno nemám ani telefony neobnovuji po zkušenostech s Huawei mate 10pro !!!
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2018 16:04

Mam to chapat tak, že s Mate 10 Pro stejně nelichotiva zkušenost...
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 11. 2018 16:32

No spíš s obnovou telefonu z jiného Huaweje (Mate 10 lite)na právě Huawei mate 10 pro, telefon prakticky nepoužitelnej :D .Jo ale také jsem se trefil u mého kusu byl nefunkční proximity senzor vráceno ve 14 dení lhůtě. 8-D

-- 1. 11. 2018 17:36 --

Ale abych jen nenadával tak třeba fotoaparát je v Honoru 10 úžasnej (teda když fotí že :d ) a lepší než na Huawei mate 10 pro a to mě hoooodně překvapilo.Jen škoda že to víďo je slabší .
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 15:18

Jakým způsobem funguje to, že mám aplikaci nainstalovanou z Google Play, ale zobrazuje se mi aktualizace v AppGallery? V Google Play daná aplikace update nezobrazuje.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 2. 11. 2018 15:23

AppGallery je aplikace od Huawei, jsou tam pouze appky za jejichž funkčnost Huawei ručí, aspoň tak mi to bylo řečeno na podpoře :) Takže to vidim na nějakou optimalizaci..
In love with Honor <3

Nokia 8310 -> 1600 -> 5300 XpressMusic -> Sony Ericsson K770i -> HTC Smart -> Samsung Galaxy Mini -> Galaxy Trend -> Honor 4C -> 5X -> 6X -> 8 -> 9 -> ♥ 10 ♥
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 15:33

Z AppGallery jsem nikdy nic nestahoval, vždy jen z GP. Nicméně to aktualizuje aplikaci, kterou mám právě instalovanou z GP.
V samotném GP však pro danou aplikaci update není.
Tak to moc nechápu
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 2. 11. 2018 16:10

O jakou aplikaci se jedná? Ideálně mrknout na verzi v Google Play a porovnat s aktualizací co nabídne AppGallery
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 16:24

Dnes CamScanner.

V historii i Waze, Messenger a další

-- 6. 11. 2018 14:23 --

Od 10.listopadu se začnou uvolňovat aktualizace na Android 9 Pie.

Více ZDE
Amazfit Bip + Notify PRO
Roborock S50
Mi WiFi Router 4
Smart Home - gateway v2, Magic Cube, Yeelight RGB Bulb, Wireless Switch, Socket Plug, Sensors: Temperature Humidity, Door/Window, Water, Human Motion
Honor 10
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod alliboss 14. 11. 2018 08:48

Ahoj , má dotaz, nejde mi nastavit jiný Launcher než ten výchozí pro domovskou stránku.
Když zaškrtnu ten "jiný" v nastavení výchozí aplikace , tak to pak píše : " předtím , než budete moci přepnout na spouštěč třetí strany , musíte nastavit heslo zámku obrazovky " jde to i bez toho hesla ? Díky za rady ...
alliboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 14. 11. 2018 19:53

Dobrý večer, ověříme to a vyzkoušíme. S jakou verzí firmware se vám toto stalo?
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod alliboss 15. 11. 2018 10:09

Dobrý den, mám verzi COL-L29 8.1.0.148 ( C432 ) , před touto aktualizací to fungovalo normálně ..
alliboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 16. 11. 2018 11:16

Dobrý den, vyzkoušel jsem to a chová se to přesně jak popisujete. Zkusím zjistit jestli je to chyba nebo cílená vlastnost...
Honor Guru
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 19. 11. 2018 08:41

Tak po poslední atualizaci č 148 registruji nový problém telefon po odpojení se z wifi sítě se nepřipojí k datum pomuže jen restart.Stává se to občas né vždy ale je to nepříjemné a s předchozím firmwerem se to nestávalo. Tovární obnovení vyzkoušeno nepomáhá dělal jsem ho kvůli chybě fotoaparátu kdy po určitém počtu po sobě vyfocených snímcích přestane fotit ,nejde zmáčknout tlačítko ale toto pororuji již od předminulé aktualizace .Připadá mě že po každé aktualizaci je to horší a horší chyby přibívají a opravy žádné !!!Celkově podpora trošku vázne úroveň zabezpečení z 1.září u vlajkové lodě Honor je děs.
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 09:09

Uvolnění poslední aktualizace je skutečně trochu pomalejší než bychom chtěli, předtím nicméně aktualizace chodily pravidelně a opět začnou. Vývoj se nyní ale soustředí na Android 9.0 Pie.
Honor Guru
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka