Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Honor Guru 31. 10. 2018 21:52

Skvělé že se podařilo :). Teď už jen počkejte na Android 9.0 Pie
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 11. 2018 06:52

Tak se zeptám zda a nebo spíš kdy opravíte bug ve fotoaparátu(mimochodem dle diskuzí se vyskytuje u vice modelů Huawei Honor) kdy po třetí cca fotce přestane fotit docela to začíná vadit u vlajkové lodi a to nezmiňuji další hromadu bugů.Je krásné že přidáváte turbo a opravujete ruzné kraviny ve hrách a na ostatní nějak kašlete!!! Jen zde přikládám další věci sice jsem to psal na Huafan ale žádná odezva tak třeba zde (Tak dnes jsem opět chtěl vyfotit více snímku a udělám tři a šlus foťák nefotí mačkám spoušt a nic pomůže vypnout fotoaplikaci a znovu fotit .Vymazal jsem fotoaplikaci i provedl tovární nastavení telefonu a nee prostě je to chyba a evidetně se vyskytuje u víc telefonu huawei honor.Jako začínám zvažovat že se ho zbavím je krásné že vychází aktualizace ale opravují blbosti s hrama a turbo a kde co ale bugy a plynulost ne !!!! Jo a to zavýrání aplikací v emui to je věc třeba Google foto nafotím cca 50 fotek ,přijdu domu a nic synchronizace nejede do doby než otevřu apku v mobilu a i potom obcas po chvilce co odložím telefon se přenese třeba 30 fotek a šlus emui opět apku zavře a mohu znova .Jestliže to zvládá xiaomi za třetinovou cenu přenést a zálohovat samo hned jak přijdu domů automaticky bez problémů a Honor 10 (stejnej problém řeším teť u Huawei P20 známého kterému jsem ho doporučil!!! )ne tak tohle mě hlava nebere.)
Naposledy upravil zdenek sport dne 1. 11. 2018 06:54, celkově upraveno 1
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 1. 11. 2018 06:54

Nejen bug ve foťáku. Jednou za čas mi zamrzne plocha, odebere se tapeta, vše černý a telefon je na chvíli v pasti...
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 1. 11. 2018 09:11

Chyby se snažíme opravovat průběžně, reprodukovat některé je ale složitější, viz výše zmíněný problém s tapetou, který se nám nikdy neprojevil. Ani s plynulostí jsme nikdy problém neměli bez ohledu na verzi firmware, která v danou chvíli v telefonu je. Některé problémy mohou být způsobeny konkrétní kombinací aplikací a nastavení, které člověk používání a tam skutečně není snadné chybu objevit a opravit.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 11. 2018 15:50

Jen pro info vy ten telefon používáte protože pokut by tomu tak bylo tak víte že rozhodně k plynulostí neoplývá a foťák zlobí co já vím na mnoha telefonech Huawei viz P20 Nova3 atd.Problém s tapetou nemám a ani jsem neměl ,ale plynulost u vlajkové lodě si teda já představuji jinak.Běžně zadrhává při procházení stránkama občasný chvilkový zasečík se také oběvuje tolikoš k mému kusu a továrko jsem dělal a nic skoro nainstalováno nemám ani telefony neobnovuji po zkušenostech s Huawei mate 10pro !!!
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 1. 11. 2018 16:04

Mam to chapat tak, že s Mate 10 Pro stejně nelichotiva zkušenost...
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek sport 1. 11. 2018 16:32

No spíš s obnovou telefonu z jiného Huaweje (Mate 10 lite)na právě Huawei mate 10 pro, telefon prakticky nepoužitelnej :D .Jo ale také jsem se trefil u mého kusu byl nefunkční proximity senzor vráceno ve 14 dení lhůtě. 8-D

-- 1. 11. 2018 17:36 --

Ale abych jen nenadával tak třeba fotoaparát je v Honoru 10 úžasnej (teda když fotí že :d ) a lepší než na Huawei mate 10 pro a to mě hoooodně překvapilo.Jen škoda že to víďo je slabší .
zdenek sport
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 15:18

Jakým způsobem funguje to, že mám aplikaci nainstalovanou z Google Play, ale zobrazuje se mi aktualizace v AppGallery? V Google Play daná aplikace update nezobrazuje.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 2. 11. 2018 15:23

AppGallery je aplikace od Huawei, jsou tam pouze appky za jejichž funkčnost Huawei ručí, aspoň tak mi to bylo řečeno na podpoře :) Takže to vidim na nějakou optimalizaci..
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 15:33

Z AppGallery jsem nikdy nic nestahoval, vždy jen z GP. Nicméně to aktualizuje aplikaci, kterou mám právě instalovanou z GP.
V samotném GP však pro danou aplikaci update není.
Tak to moc nechápu
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 2. 11. 2018 16:10

O jakou aplikaci se jedná? Ideálně mrknout na verzi v Google Play a porovnat s aktualizací co nabídne AppGallery
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 2. 11. 2018 16:24

Dnes CamScanner.

V historii i Waze, Messenger a další

-- 6. 11. 2018 14:23 --

Od 10.listopadu se začnou uvolňovat aktualizace na Android 9 Pie.

Více ZDE
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod alliboss 14. 11. 2018 08:48

Ahoj , má dotaz, nejde mi nastavit jiný Launcher než ten výchozí pro domovskou stránku.
Když zaškrtnu ten "jiný" v nastavení výchozí aplikace , tak to pak píše : " předtím , než budete moci přepnout na spouštěč třetí strany , musíte nastavit heslo zámku obrazovky " jde to i bez toho hesla ? Díky za rady ...
alliboss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 14. 11. 2018 19:53

Dobrý večer, ověříme to a vyzkoušíme. S jakou verzí firmware se vám toto stalo?
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alliboss 15. 11. 2018 10:09

Dobrý den, mám verzi COL-L29 8.1.0.148 ( C432 ) , před touto aktualizací to fungovalo normálně ..
alliboss
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků