Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod vit100 7. 2. 2019 11:19

Ahoj, koupil jsem telefon z druhé ruky a má odemčený bootloader. Problém je že s tímto nefungují platby google pay. Je možné toto obejít nebo vrátit původní stav? Zkoušel jsem přes multitool ale hlásil že s aktuálním bootloaderem to nejde a mám dát tel do původního nastavení. Je možnost někde najít oficiální rom která telefon uzamkne? Nebo je nějaký postup. Na druhém telefonu (xiaomi) mám lineage os a platby fungují. děkuji
vit100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Romi97 8. 2. 2019 13:04

Takže FF pravděpodobně už nebude ukazovat nový firmwary?
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Salmiack 8. 2. 2019 17:59

vit100 píše:Ahoj, koupil jsem telefon z druhé ruky a má odemčený bootloader. Problém je že s tímto nefungují platby google pay. Je možné toto obejít nebo vrátit původní stav? Zkoušel jsem přes multitool ale hlásil že s aktuálním bootloaderem to nejde a mám dát tel do původního nastavení. Je možnost někde najít oficiální rom která telefon uzamkne? Nebo je nějaký postup. Na druhém telefonu (xiaomi) mám lineage os a platby fungují. děkuji

Je potřeba znát kód pro odemčení bootloaderu, který mel původní majitel. Pak by melo jit bootloader zamknout pomoci adb.
Salmiack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor fan 9. 2. 2019 12:21

FF funguje tak jako jsme zvyklý, jen došlo k přeznačení modelu podle kterého hledat. U honoru 10 to již není col jako dříve ale columbia a podobně u ostatních modelů.
Honor fan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 9. 2. 2019 20:07

No mne na telefóne FF našlo len Columbia-L29DC432 a tam len jeden patch z 18.9.2018.
kukom6
Junior

Odeslat příspěvekod zdenek sport 11. 2. 2019 15:33

Tak že po delší době konstatuji že mizení upozornění na volání vesele mizí dál ( verze softu 162) nevyřešeno, navíc telefon občas mrzne a to se nestávalo na andr.8 nikdy ,to samé fotoaparát někdy je neskutečně zpomalený a někdy přestane vůbec pracovat nechápu důvod a vydrž je také mnohem horší . Tahle aktualizace a nový andr.9 je zatím děs neodladěný škoda ale koukal jsem na Huafan a těmi samejma trablema trpí i Huawei P20 pro a i ostatní na andr.9 ,tak že doufám že se dočkáme opravy i když tomu nevěřím!!!
zdenek sport
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 11. 2. 2019 16:56

Má někdo zkušenost s výměnou displeje pro Honor 10? Nebo radu, kde nechat komplet vyměnit?
Díky
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 11. 2. 2019 17:10

Do 3 tisíc i s prací Quadrio Praha - Národní, jen trvá cca 3 týdny objednat displej, výměna je pak během několika hodin
Xiaomi Amazfit Bip flame orange + Notify & Fitness for Amazfit PRO
Xiaomi Roborock S50
Xiaomi Smart Home
Xiaomi Mi WiFi Router 4
Honor 10 Mirage Purple
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2019 18:30

technikus - Quadrio už servisní opravy Honoru neřeší. :)

Nejrychlejší cesta jak to řešit je buď přímo přes autorizovaný servis BPS Mobilu, možnost svozu. Nebo přes autorizované místo Honor na Chodově.
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod technikus 11. 2. 2019 18:40

Britex je též autorizované středisko pro Honor a v Praze či Kladně lze reklamovat i osobně.
Xiaomi Roborock S50
Xiaomi Smart Home
Xiaomi Mi WiFi Router 4
Honor 10 Mirage Purple
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 12. 2. 2019 00:08

Díky rady...rozeslal jsem po všech dotazy na přibližný cenový odhad.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 12. 2. 2019 16:57

Tak dej vědět, kde jsou levný až přijdou odpovědi. Čeká mě displej na 8X, který žena už uzemnila a je vejpůl (ten displej :D )
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 13. 2. 2019 11:34

Prosím o radu, co bych mohl mít kde zapnuté, telefon ležel na stole, já jsem řekl nějaké slovo a na zamknuté vypnuté obrazovce - nepoužíval jsem telefon, se displej rozsvítil a zobrazil toto.

díky
Přílohy
Screenshot_20190213_113130_com.android.keyguard.jpg
Xiaomi Roborock S50
Xiaomi Smart Home
Xiaomi Mi WiFi Router 4
Honor 10 Mirage Purple
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 13. 2. 2019 18:06

Zkuste si stáhnout nejnovější verze Galerie. Zdá se mi, že pořízený fotky se zobrazujou o hodně dřív.
https://www.apkmirror.com/apk/huawei/ga ... /download/

-- 13. 2. 2019 18:06 --

Romi97 píše:Zkuste si stáhnout nejnovější verzi Galerie. Zdá se mi, že pořízený fotky se zobrazujou o hodně dřív.
https://www.apkmirror.com/apk/huawei/ga ... /download/
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Honor Guru 14. 2. 2019 14:23

Toto okno se na displeji zobrazilo z ničeho nic?

technikus píše:Prosím o radu, co bych mohl mít kde zapnuté, telefon ležel na stole, já jsem řekl nějaké slovo a na zamknuté vypnuté obrazovce - nepoužíval jsem telefon, se displej rozsvítil a zobrazil toto.

díky
Honor Guru
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka