Honor View 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Roris1973 30. 12. 2018 16:13

A to je ta aktualizace BKL-L09-9.0.0.159 ?
Roris1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pajadan 30. 12. 2018 21:39

Ano
Přílohy
Screenshot_20181230_213825_com.android.settings.png
pajadan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roris1973 31. 12. 2018 17:39

Tak to se máte . U mě to už letos asi nestihnou :-(
Nevím proč mi to tu aktualizaci nenabízí??
Asi jsem Honor něčím naštval :-(
Roris1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobo06 2. 1. 2019 17:23

A stale nic... Uz si zacinam mysliet, ze stiahli aktualizaciu...
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 2. 1. 2019 17:37

Já jedu na EMUI 9 od 31.12. Pro ty kdo nedostali zatím OTA --> https://forum.xda-developers.com/honor-view-10/development/tool-huaweiupdater-update-to-emui-9-t3884904 ;-) Funguje, sám jsem přes to updatoval. Řekl bych že je Huawei/Honor akorát zbytečně opatrný a vypouští aktualizace hooodně postupně.
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roris1973 2. 1. 2019 20:00

Tak už mám taky Android 9 a taky podle návodů na XDA . Jediný do jsem musel použit origo HiSuite v angličtině verze 9.0.2.305 . Česká verze mi to ani nenabízela i když jsem to dělal podle návodů , anglická hned :-) . Na FB mi řekli že brzo bude a suport mi ani neodepsal . Je to smusný takový dobrý telefon s tak strašnou podporou :-( .

Jinak zatím si zvykám a zkouším co pujde a co né . Na HuaFan už psali nějaké problémy ale ja zatím našel jen 2 a to že mi přestal jít prohlížeč musel jsem nainstalovat jiný ( nepoužívám Chrome )
a kruhý když jsem nastavil wifi volaní tak a preferovanou síť wifi tak mi nešlo ani volat ani přijímat hovory , s preferovaným datovým připojením je vše ok . ( jemožné že to mame v praci nastaveno na zakázáno protože mi to doma funguje normálně )

Edit : anglická verze nabízí více možností a hlavně upgraduje i app které ještě ani odchod play nenabídne k aktualizaci
Roris1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 7. 1. 2019 18:17

Tak dnes mi přistála OTA s další verzí 9.0.0.162. Jenom prosincová bezpečnostní aktualizace.
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobo06 7. 1. 2019 19:33

Stale si na tom lepsie... Mne este A9 nedorazil... Nechcem to robit cez FF, lebo ani ten moc nefunguje v poslednej dobe a mrzne...
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roris1973 7. 1. 2019 20:14

Já myslím že přes FF to od jistý aktualizace nejde
Roris1973
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 9. 1. 2019 11:05

FF na update už dlouho nefunguje. Ale je možné aktualizaci vynutit přes HuaweiUpdater z odkazu na XDA, který jsem sem dával. Poté proběhne normálně aktualizace přes PC pomocí HiSuite ;-)
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobo06 9. 1. 2019 12:37

No ja to neriesim, pockam si na oficialnu cestu... raz som spravil, este davnejsie update na 7 lite cez FF a boli z toho len problemy... telefon sice aktualizovany bol, ale v nastaveniach stale ponukalo aktualizaciu... a ked vidim, ake problemy ma Honor 10 po aktualizacii, tak sa ani do nej neponahlam... len je skoda, ze tu nedava nikto ani len malu info o tom, ako je s A9 spokojny ani nic...
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 9. 1. 2019 15:01

Myslím že se není čeho obávat, protože aktualizace proběhne "oficiální" cestou. Jinak s A9 jsem spokojený. Žádných chyb jsem si zatím při běžném používání nevšiml a to je asi to hlavní :-D Jinak pro mě asi nejvítanější změnou je nová aplikace fotoaparátu, kde lze konečně vypínat AI funkci u auto režimu. Dokonce lze v galerii u již pořízené fotky s AI tento "efekt" vypínat/zapínat. Dobré vylepšení je také možnost odemykání zamčených aplikací pomocí rozpoznávání obličeje nebo otiskem, namísto pouze otiskem jako u A8. Nové prostředí, včetně systémových aplikací se mě osobně designově líbí více než původní. Ovládání gesty funguje také dobře, i když u tohoto telefonu vzhledem k umístění čtečky zepředu není moc přínosné. Výdrž na baterii mi přijde stejná jako u A8. Jediné co se mi nelíbí je umístění ukazatele signálu a wifi nalevo mezi notifikacemi aplikací. Bohužel toto je v EMUI 9 evidentně takto nastaveno ať už telefon má nebo nemá notch :oops:
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 9. 1. 2019 21:32

No neviem presne či to bola chyba u teba ale mne na A8 šla AI vypnúť vo fotáku normáne, podobne som si mohol v galérií prepínať na fotke medzi AI a originál.

Tu by som chcel upozorniť, že ak sa fotky zdaju nereálne aj bez AI, skúste zmeniť nastavenie displey-u z jasný na normálny. Keď som cez leto fotil ihrisko, ta tráva bola strašne nereálne prepalená, keď som vypol AI tak sa mi stále zdalá nereálne zelená no na PC bola v pohode. Všimol som si že v nastaveniach je display nastavený defaultne na jasné farby ;)
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jimac1 10. 1. 2019 16:55

Na A8 to určitě nešlo a hodně se to probíralo všude možně. Jediné kde bylo AI vypnuté bylo v PRO módu. Třeba na Honoru 10 nebo Nova 3 s A8 to šlo, ale ty měly právě již novější foto aplikaci než View 10, který ji dostal až teď s A9.
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Roris1973 10. 1. 2019 19:17

Tak dnes dorazila aktualizace na 9.0.0.162 je to jen bezpečnostní zaplata. Jinak zatim vše OK. Mohu doporučit. Jde jen o zvyk, jinak foťák opravdu už paráda. Jen zatim tapu jestli najdu někde tmavy režim.
Chci se zeptat jestli vam taky u app foťák zmizela u videa EIS?
Naposledy upravil Roris1973 dne 10. 1. 2019 22:09, celkově upraveno 1
Roris1973
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků