Honor View 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mobo06 10. 1. 2019 21:55

Tak som sa dockal... 21.12. som na FF videl, ze je pre mna A9 dostupny a dnes, 10.1. to prislo... Cize rovnych 20 dni cakania... Som zvedavy ake to bude, len sa mi nechce robit factory reset, no aspon budem mat zabavku na vikend...

Edit:
Takmer hned po aktualizacii mi vyhodilo aj aktualizaciu na .162...
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 13. 1. 2019 13:40

Roris1973 píše:Tak dnes dorazila aktualizace na 9.0.0.162 je to jen bezpečnostní zaplata. Jinak zatim vše OK. Mohu doporučit. Jde jen o zvyk, jinak foťák opravdu už paráda. Jen zatim tapu jestli najdu někde tmavy režim.
Chci se zeptat jestli vam taky u app foťák zmizela u videa EIS?


Tmavý režim neexistuje. Můžeš si vypomoci motivem, je jich docela dost puredark pro emui9. EIS je evidentně v režimu fullhd 30fps aktivní pořád bez možnosti vypnout. Stejně jako v emui8 není dostupné v 60fps a ve 4k.

-- 13. 1. 2019 14:42 --

Nepoužíváte někdo GooglePay teď na EMUI9? Před aktualizací jsem bez problémů používal a teď mi při platbě dává gPay hlášku "Příliš rychlý pohyb zařízení". Už jsem zkoušel vše možné, ale pořád nejde zaplatit :(
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek16 17. 1. 2019 17:07

Nestává se vám s tím novým androidem, že vám to samovolně zvedá hlasitost vyzvánění? Poslouchám v práci hudbu, občas to ztlumím, občas dám víc nahlas, a ringtone volume se nehýbe.
Ale pak mi někdo napíše, a cinkne mi to do ucha na 180% a málem z toho ohluchnu, a ringtone volume je na max. Už mě to pěkně sere.
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kukom6 17. 1. 2019 18:26

jimac1 píše:Na A8 to určitě nešlo a hodně se to probíralo všude možně. Jediné kde bylo AI vypnuté bylo v PRO módu. Třeba na Honoru 10 nebo Nova 3 s A8 to šlo, ale ty měly právě již novější foto aplikaci než View 10, který ji dostal až teď s A9.


Pardon, ja som si nevsimol ze som v teme View 10 :oops:
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobo06 10. 2. 2019 12:02

Vidim to tak, ze prichodom A9 sa podpora honoru pre tento telefon skoncila... FF nic nove neukazuje, cize januarove a dalsie bezpecnostne zaplaty ani cakat nemusim...
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jimac1 10. 2. 2019 16:29

Stačí trochu zapátrat a zjistil by jste, že FF zatím oficiálně nepodporuje EMUI9 ;-) Každopádně jsem taky zvědavý jak to bude s aktualizacemi dál, ale vzhledem k tomu, že po update na EMUI9 již jeden bezpečnostní update přišel, tak myslím že oproti EMUI8 žádná změna nebude, jenom holt aktualizace nechodí každý měsíc jako u Nexusu/Pixelu :roll:
jimac1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Marek16 18. 2. 2019 14:45

Marek16 píše:Nestává se vám s tím novým androidem, že vám to samovolně zvedá hlasitost vyzvánění? Poslouchám v práci hudbu, občas to ztlumím, občas dám víc nahlas, a ringtone volume se nehýbe.
Ale pak mi někdo napíše, a cinkne mi to do ucha na 180% a málem z toho ohluchnu, a ringtone volume je na max. Už mě to pěkně sere.


ha, tak jsem to našel. Jmenuje se to "Pocket mode", a spočívá to v tom, že jak telefon narvete do kapsy, zvýší vám hlasitost na max. Default je on, choboti.

Btw pár dnů zpět mi dorazil druhý update po updatu na A9. Jen nějaký drobnosti a bezp. aktualizace. Takže podpora nekončí.
Marek16
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wego1991 22. 2. 2019 21:55

Zdravím, mám Honor View 10. A mám v plánu jej uchytit na řídítka horského kola. Držák není problém. Ale nedaří se mi narazit na žádný voděodolný kryt - něco aspoň trochu na míru, ne ty univerzální bagy. Máte někdo nějaký tip? Projíždím net už několik dní a sem už bezradný. Našel sem na AliExpress např. toto https://www.aliexpress.com/item/Huawei- ... st=ae803_4 ,ale nevím jestli Honor View 10 má v dceřiné firmě Huawei ,,bratříčka'' (co se týče rozměrů, rozmístění tlačítek apod) a šel by použít obal na nějaký typ od Huawei? Dokáže někdo pomoci? Děkuji Kuba!
wego1991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod QeeBee 3. 4. 2019 09:44

Zdravím,
je normální, že při tel. hovoru nefunguje připojení na internet přes wi-fi? Pochopil bych, že to nejde přes 4G, ale přes mojí wi-fi... :-[

-- 5. 4. 2019 10:05 --

Experimentováním jsem přišel na to, že pokud je na SIM zapnuté VolTE, tak nefunguje při telefonování internet ani přes wi-fi. Takže VolTE jsem vypnul. Nerouzmím sice proč, ale je to tak. :-l
QeeBee
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuju 9. 4. 2019 11:18

Zdravím, dnes v noci mi přišla nějaká aktualizace a od té doby kdykoliv otevřu telefon mi přijde hláška včet. zvuk. oznámení jako SMS " Správce telefonu - Připomínka provozu při zámku obrazovky. Tyto aplikace využívají................ "
Prosím o informaci, jak toto otravné hlášení odstranit.
Děkuji

-- 10. 4. 2019 18:00 --

.

-- 9. 5. 2019 19:54 --



-- 11. 5. 2019 20:36 --

.
vuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 12. 5. 2019 21:06

O jakou aktualizaci se prosím jednalo?
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuju 13. 5. 2019 16:02

Po tavarnim nastavení vše OK
vuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobo06 14. 6. 2019 13:58

nestava sa vam, ze od isteho momentu uplne nelogicky mobil zavibruje akoby prislo nejake upozornenie alebo notifikacia ale nic tam nie je? ja to vnimam uz asi 3 mesiace a je to celkom otravne... stava sa to pri zapnutom aj vypnutom internete....
mobo06
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vuju 30. 9. 2019 22:35

EMUI 10 (Uzavřená betaverze)

Huawei nova 4e / Mate 20 Lite / Enjoy 10 Plus (Začátek října)
Huawei P20 / P20 Pro (Konec října)
Huawei Mate 20X 5G (Začátek listopadu)
Huawei Nova 5 Pro (Polovina listopadu)
Huawei Tab M6 8.4/10.8 (Polovina listopadu)
Huawei nova 4 (Konec listopadu)
Honor 10 / Honor V10 / Honor 8X (Konec listopadu)
Honor 9X / Honor 9X Pro (Polovina prosince)
vuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pipazkajes 14. 6. 2020 17:02

V pátek aktualizace Android 10.
Pipazkajes
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků