Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dusan 28. 7. 2017 19:25

Alpha8520 píše:Možná už to tu někdo řešil, ale zajímalo by mě, jaké jsou rozdíly mezi Honorem 9 a Huaweiem P10, že druhý jmenovaný stojí o 3 tisíce víc? Hledám ve specifikacích a přijde mi, že jsou totožné, jaká je pak výhoda koupit Huawei? Má třeba lepší/delší podporu?


Podle nekterych testu je P10 ve skutecnosti o hodne lepsi. Jsou tam prekvapive rozdily ve vykonu, ktere jsou dane tim, ze v extremni zatezi plastove telo Honoru 9 nedokaze ten znacne topici Kirin 960 udrzet v chladu, takze se omezuje vykon.
Napriklad: GSM Arena Honor 9 - Basemark X: 29398, P10 - Basemark X: 39433 coz uz je docela rozdil. Byt ta cisla z GSM Areny jsou dost casto podivna a je potreba je brat s rezervou.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 7. 2017 20:13

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 29. 7. 2017 23:35

Dusan píše:
Alpha8520 píše:Možná už to tu někdo řešil, ale zajímalo by mě, jaké jsou rozdíly mezi Honorem 9 a Huaweiem P10, že druhý jmenovaný stojí o 3 tisíce víc? Hledám ve specifikacích a přijde mi, že jsou totožné, jaká je pak výhoda koupit Huawei? Má třeba lepší/delší podporu?


Podle nekterych testu je P10 ve skutecnosti o hodne lepsi. Jsou tam prekvapive rozdily ve vykonu, ktere jsou dane tim, ze v extremni zatezi plastove telo Honoru 9 nedokaze ten znacne topici Kirin 960 udrzet v chladu, takze se omezuje vykon.
Napriklad: GSM Arena Honor 9 - Basemark X: 29398, P10 - Basemark X: 39433 coz uz je docela rozdil. Byt ta cisla z GSM Areny jsou dost casto podivna a je potreba je brat s rezervou.

No nevím. Honor 9 je kovový a má skleněný záda. Teplo by měl odvádět lépe než plasťák. A zatím se mi zahříval pouze při zapnutém foťáku v termálních lázních.

Jinak jsem z něho spíše zklamán. 8-S
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 8. 2017 23:21

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.ats 3. 8. 2017 09:12

martinsip píše:Jinak jsem z něho spíše zklamán. 8-S


A jaký je důvod?
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 3. 8. 2017 12:34

No je to prostě nudný telefon s ničím co mají jiní v zakladu. Tedy až na baterii. Mimo jiné nelze probudit poklepem na display, nelze vypnout poklepem na display(aplikace požadují pin), nemá vyzvánění skupin. Nelze automaticky mazat SMS. Nelze nastavit barvu notifikacni diody(jen přes apku z Gplay). Aktualizace az na konci rady. P8 LITE rok stará a dostává cc každý 2 měsíc bezpečnostní aktualizace, tady nic. A jiné drobnosti. Co se týče systému je stabilní. Žádný restart jsem ještě nemel(za 1/2) roku.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod k.ats 3. 8. 2017 12:56

Kdyby jste tedy vybírali z telefonů Honor 9/Samsung S7/LG G6, tak Honor radši vynechat? Mě se právě celkem líbil už i Honor 8.
k.ats
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 3. 8. 2017 13:15

Za mě naopak. Jako služební mám Samsung S7 a jako soukromý jsem měl Honor 8, který jsem před pár dny nahradil za Honor 9. Za mě je co se týče funkčnosti, svižnosti systému i kvality fotoaparátu absolutně nejlepší Honor 9. S7 fotila lépe jak Honor 8, ale proti Honor 9 je to naopak. Ať si recenze říkají co chtějí, za mě je proti předchozí H8 obrovský skok ve kvalitě fotek. Co se týče LG G6, tak to byl můj favorit, ale po konzultaci v MP a v LG shopu jsem se rozhodl pro Honora.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2017 19:02

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Black_Smoke 7. 8. 2017 18:49

PeterPan píše:No je to prostě nudný telefon s ničím co mají jiní v zakladu. Tedy až na baterii. Mimo jiné nelze probudit poklepem na display, nelze vypnout poklepem na display(aplikace požadují pin), nemá vyzvánění skupin. Nelze automaticky mazat SMS. Nelze nastavit barvu notifikacni diody(jen přes apku z Gplay). Aktualizace az na konci rady. P8 LITE rok stará a dostává cc každý 2 měsíc bezpečnostní aktualizace, tady nic. A jiné drobnosti. Co se týče systému je stabilní. Žádný restart jsem ještě nemel(za 1/2) roku.


Předpokládám, že mluvíte o P10.
Black_Smoke
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 8. 2017 11:29

K Honoru 9 náramek Honor Band 3 zdarma, akce platí do konce srpna
https://www.mobilmania.cz/bleskovky/hon ... fault.aspx

-- 9. 8. 2017 11:51 --

Recenze Honor 9
https://smartmania.cz/recenze-honor-9-skvela-vybava-za-dostupnou-cenu/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom998822 25. 8. 2017 17:08

Zdravím, nedávno jsem si pořídil honor 9 v Datartu, ale mám s ním menší problém. Aplikace jako facebook, youtube, chrome a další se nepříjemně sekají (převážně při rolování), nelze stahovat aplikace z google play, které mají kolem 1GB, vždy to hlásí chybu 495 a v pravém dolním rohu mám navíc při pohledu ze strany u krajů divně podsvícený displej, má někdo podobný problém ? zkoušel jsem resetování a řídil jsem se taky nějakými návody na netu, ale bez úspěchu. Jinak prostředí jako takové se neseká, nevím čím to je. Zajímalo by mě, jestli je problém pouze u mého kusu.
Tom998822
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 25. 8. 2017 17:12

U mě nic takového. Mám ho přes měsíc.
Peugeot 308SW 1,6HDi 2010, Fiat Marea Weekend 1,9JTD 2003
Honor magic5 Pro
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 8. 2017 17:20

Chybové kódy
https://www.svetandroida.cz/obchod-play-chyby-201408/

ten Honor 9 dej na reklamaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom998822 25. 8. 2017 17:25

Ten postup na opravu těch chybových kódů už jsem zkoušel, ale nepomohlo to. Jedině, že bych počkal na aktualizaci, ale jestli u vás to je bez problémů, tak to asi budu muset reklamovat.
Tom998822
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron