Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 26. 8. 2017 06:06

To s tím stahováním jsem měl taky. Vyzkoušel jsem všechno možné dle různých návodu, ale nic nepomohlo. Co pomohlo bylo nastavení -> rozšířené nastavení -> záloha a obnovení dat -> resetovat všechna nastavení. Jsem rád, že pomohlo toto a nemusel jsem dělat tovární nastavení. Jinak firmware mám B130 u předchozího B100 to bylo OK.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 9. 2017 07:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 2. 9. 2017 01:09

Na MALL.CZ je Honor 9 také za cenu 10 990 Kč a k objednávce dávají 2 dárky o celkové hodnotě 2 648 Kč.
1. Forever TB-020 POWER BANKA 20000 mAh - hodnota dárku 849 Kč
2. Honor Band 3, Classic Navy Blue - hodnota dárku 1 799 Kč
Na jiných prodejních portálech nabízejí většinou jen dárky typu "antivir na 3 měsíce zdarma, selfie tyč" a jiný blbosti.
Takže za mě na MALL.CZ jednoznačně asi nejlepší dárky.
Takže pokud někdo má v plánu koupit, asi nejlepší nabídka.
Teď jen jestli by nebylo lepší ještě počkat na akci u PLANEO ELEKTRO - 20% sleva při nákupu na splátky!
To by potom Honor 9 vyšel na báječných 8 792 Kč.
Ale nevím jak to přesně funguje, ale někdo zde na fóru psal, že když se jakékoliv zboží vezme v PLANEO ELEKTRO na splátky během této akce a pak se do určitého termínu celé splatí (myslím že to bylo do 14 dnů), tak nenaskáčou žádné úroky, a tudíž by Honor vyšel opravdu na oněch zmiňovaných 8 792 Kč.
Nevíte jak to je přesně s tou akcí - 20% sleva při nákupu na splátky! - jak to přesně udělat aby se splátkové společnosti neplatili žádné úroky při splacení do cca 14 dnů od uzavření úvěru na koupi např. Honor 9 aby vyšel jen na těch 8 792 Kč?
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 2. 9. 2017 08:55

Termin na zaplaceni tak aby byl bezuročny je delši. Nicmeně Planeo značku Honor nevede pouze Huawei.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 9. 2017 05:05

Honor 9 test
https://mobil.idnes.cz/honor-9-recenze-test-0qf-/telefony.aspx?c=A170907_095140_telefony_vok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 17. 9. 2017 21:46

Ahoj,
Potřeboval bych od někoho kdo má honor 9 zjistit jednu maličkost.
Funguje LTE na obou Sim slotech zároveň? Jde mi o to, když budu mít v 1 slotu firemní sim, přes kterou se budou uskutečňovat hovory a ve 2 slotu sim, přes kterou půjde internet (emtéčko), bude možné se s firemní sim, když mi na emtéčku dojdou data (internet se mi zastaví), připojit na internet přes firemní tarif také přes LTE? Jde o to, že na firemní sim je malý datový limit, proto jedu přes emtéčko.
Co jsem se dočetl, tak LTE jde jen na jedné sim, ale nevím jestli je pevně stanoveno že např. na slotu číslo 1 nebo 2. Nerad bych, aby po prosurfování internetu na simkartě emtéčka běžel internet na služební sim jen ve 3G.
Musel bych pak po vyčerpání dat na emtéčku prohodit sim karty ve slotech nebo to jde ošetřit nějak v nastavení telefonu a LTE přiřadit v menu telefonu na druhou (služební) sim?
Doufám že sem to popsal srozumitelně.
Děkuji za odpovědi.
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 9. 2017 21:57

zkus se zeptat tu
http://huafan.cz/
bo všichni huaweisti tam emigrovali :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremy 18. 9. 2017 06:58

PabloPicasso píše:Ahoj,
Potřeboval bych od někoho kdo má honor 9 zjistit jednu maličkost.
Funguje LTE na obou Sim slotech zároveň? Jde mi o to, když budu mít v 1 slotu firemní sim, přes kterou se budou uskutečňovat hovory a ve 2 slotu sim, přes kterou půjde internet (emtéčko), bude možné se s firemní sim, když mi na emtéčku dojdou data (internet se mi zastaví), připojit na internet přes firemní tarif také přes LTE? Jde o to, že na firemní sim je malý datový limit, proto jedu přes emtéčko.
Co jsem se dočetl, tak LTE jde jen na jedné sim, ale nevím jestli je pevně stanoveno že např. na slotu číslo 1 nebo 2. Nerad bych, aby po prosurfování internetu na simkartě emtéčka běžel internet na služební sim jen ve 3G.
Musel bych pak po vyčerpání dat na emtéčku prohodit sim karty ve slotech nebo to jde ošetřit nějak v nastavení telefonu a LTE přiřadit v menu telefonu na druhou (služební) sim?
Doufám že sem to popsal srozumitelně.
Děkuji za odpovědi.


Jak bývá zvykem, LTE je pouze na jedné SIM. Označené jako SIM 1, nemůžeš si tedy vybrat. Telefon mám u sebe, v nastavení je to vidět. Ani jsem je prohazovat nikdy nezkoušel.
fremy
Junior

Odeslat příspěvekod Lábul 18. 9. 2017 16:16

LTE umí oba sloty pro SIM. V nastavení si jen zvolíš která karta je výchozí pro mobilní internet. Ať zvolíš SIM 1 nebo 2, tak LTE jede. Přepnutí karty zabere tak 30 sekund.
Lábul
Junior

Odeslat příspěvekod jakubay 19. 9. 2017 15:10

Zdravím.
Mám menší problém. Nejde mi na honor 9 LTE. Simka LTE podporuje a byl jsem zeptat u operátora jestli není něco s ní špatně. Prý to je mobilem. Není nějaký způsob jak to otestovat ?

Předem děkuji za odpověď.
jakubay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 15:14

Restartuj mobil, případně hard reset, obnovení továrního nastavení (předpokládám, že jsi v lokalitě s LTE a máš ho zaplé)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakubay 19. 9. 2017 15:38

Restartování a obnovení dat provedeno a furt se dokáži připojit jenom na Edge nebo HSPA. V nastavení mám zapnuté 4G,3G,2G. Poté jsem si ověřoval pokrytí a jsem v oblasti s LTE.
jakubay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 15:50

To že jsi v oblasti neznamená jistý signál LTE, chce to ověřit.. předtím jsi měl LTE signál nebo máš nový fon?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakubay 19. 9. 2017 15:51

nový fon. Starý dosloužil a neměl LTE.
jakubay
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 9. 2017 15:53

Tak to chce ověřit od někoho v tvém místě, zda tam jde LTE a jak silný je signál a až potom hledat chybu v mobilu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků