Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Marepu 20. 2. 2019 14:37

Tak mně včera večer přišla únorova záplata 385.
Marepu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 2. 2019 19:51

Oficiální aktualizace Androidu 9 na Honor 9 je očekávána v 2. kvartálu tohoto roku.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cizak 20. 2. 2019 21:42

Takže až duben, květen, červen? Možná se pletu, ale jelikož vychází aktualizace každý měsíc a na FF už je jako následující Android 9, tak si myslím, že aktualizace 385 bude poslední záplata na A8 a A9 bude příští měsíc, ale necháme se překvapit.
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod dj.kure 20. 2. 2019 23:18

Taky se těším na další update. Android 8 běží dobře, ale u 9ky očekávám právě podporu VoLTE pro Vodafone. Více nepotřebuju.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AntiLaska 21. 2. 2019 16:10

Přechod na A8 a neskutečné porodní bolesti mě z tohoto nadšení vcelku vyléčil. Telefon killoval uplne vsechny aplikace z pozadi, par jich ani nebylo schopno plnit funkce ... honor to furt svaloval na programatory jednotlivých aplikaci ... no nakonec to vsechno začlo, jak zázrakem fungovat po nejaké 3 - 4 aktualizaci A8
AntiLaska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 22. 2. 2019 12:31

Dnes se mi nabídl další update, záplaty Androidu na únor 2019.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 2. 2019 16:10

Včera mi přišla taky aktualizace záplaty Únorové má to 121mb.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Span23 22. 2. 2019 20:25

Dnes přišla bezp.aktualizace B385 121 MB.
Span23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 3. 2019 12:38

Zdravím máte někdo na svém H9 nějakou trackovací aplikaci která napadá!?
Jaksi od včera vlastním BT sluchátka JBL Reflect Fit a oni měří i tep. A měří ten přes aplikaci: MapMyRun , a nebo Endomondo.

Ale už před tím jsem zkoušel aplikaci sportstracker jsem s ní spoko na všech telefonech až na Honor 9 protože ty zabíjí trackový aplikace na pozadí.... Už i včetně MapMyRun a bez tak mi zachvilku spadne i to Endomondo... :/

Tak si řikám máte někdo podobný problém? a nebo používáte taky někdo nějaké hračky na měření tepu v mobilu? A také vám to padá na H9? Děkuji za vaše postřehy..


:arrow: Edit :!:

Tak už jsem to rochodil nečekaně přes aplikaci Huawei Zdraví jak je v každým Huawei či Honoru... Wow! nevěřím svým očím a nepadá to :oboze :tleskani 8-)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samík1 23. 3. 2019 18:17

Tak jak to vypadá s aktualizaci na A 9, nevíte?
Samík1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 3. 2019 19:24

Tak v létě možná :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 24. 3. 2019 08:53

Už jsem uklidil Honor 9 do skříně a pořídil si Xiaomi Mi 8. Každopádně musím říct, že správu paměti měl Honor nastavenou mnohem lépe. Mi 8 má 6GB RAM a aplikace, které u Honoru běžely na pozadí se teď tady spouští pokaždé znovu. Chtělo by to trochu poladit. Nepotřebuji 4 ze 6GB volných...

Asi se ještě s Honorem tak rychle nerozloučîm...
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 3. 2019 11:04

dj.kure:
Abych ti pravdu řekl tak to ukončování aplikací na pozadí u Honoru 9 mě taky zabíjí...
Počkám do Léta na Android 9.0 jestli nepříjde Honor 9 udělat taky pápá..
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 24. 3. 2019 14:38

zumzumzum: jenže já jsem s Honorem a jeho správou paměti byl spokojen. Xiaomi to má o dost horší :-(
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AntiLaska 24. 3. 2019 21:06

U H9 je potřeba si s tím pohrát, nastavit ignorování spotřeby, dát apkám vyjímky z běhu na pozadí a šlape to v pohodě
AntiLaska
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků