Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Novi michal 13. 5. 2018 11:15

už jsem to řešil i na Huafanu samozřejmě jsem ztahoval ff jine verze proto to asi nešlo se vrátit na android 7 ,ale nic na tom nemění protože ty dvě verze pro navrat na android 7 a to b184 ,b150 nemam schvalene tak jeětě Hisuite ten jsem nezkoušel ale spousta lidí říká že už to nejde že ta volba tam byla a už tam není pak jedině odemknout bootloader a do toho zatím nejdu tak je to podobný jako když jsem měl Xiaomi mi 5 navraty bez odemčení boot. nešly

-- 13. 5. 2018 12:38 --

jinak bych až tak nebyl nespokojen s android 8 b362, telefon je rychlejší sice na čísla nedám ale zkoušel jsem antutu s android 7 146000 bodu a android 8 155000 bodu, někdo psal že je to málo že má 163000 nebo dokonce i 184000 nebo 176000 bodu ale jsou to jen čísla každopádně mobil je rychlejší ale nejde spustit třeba má oblibena hry musim na ní pořad klikat a někdy se spusti někdy vůbec nic spíš nejde ale kdytž se spustí tak jede suprově ale to je kravina čet to vem jiny hry jdou bez problemu ale co mě trápi simku jsem dal až po aktualizaci a zkoušel jsem mobilni data a vůbec mi nechyta LTE jenom edge simku mam v pohodě i sem pro jistotu volal operatorovi O2 všechno dobry na mi5 to nešlo to je jasný ale předtím jsem měl redmi 4x a tam to běhalo v pohode a když né tak aspoň 3g ,tydy jen edge tak jsem si myslel jestli to není tím androidem 8 bohužel na 7 jsem to nezkoušel no ale jsem to nevydržel a donesl ho na reklamaci s tim že mi nefunguje LTE tak ted budu minimalně dva týdny čekat pak dám vědět jak to dopadlo a jestli se mi podaří vrátit na android7 nebo jestli nechám Oreo
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod Lacee74 14. 5. 2018 07:29

Ahoj
v urcitych aplikaciach, kde sa pouziva zistovanie polohy/mapka, mi vypisujej hlasenie "Google Play services are updating"... a mapka je prazdna...
Odinstaloval som aj aplikaciu Google Play services.. a stale nic aj po restarte... cim to moze byt ?

Update:
Vyriesene reinstalaciou aplikacie SLUZBY GOOGLE PLAY...

-- 15. 5. 2018 09:51 --

Cez OTA vysla aktualizacia 8.0.0.360 (C432)... mate niekto uz skusenost...je mozne v pohode prejst?

-- 16. 5. 2018 14:15 --

S Nova launcherom si nerozumie na 100%

-- 17. 5. 2018 13:21 --

ide hlavne o nekorektne fungovanie notifikacnej diody...funguje ako sa jej chce.. raz notifikuje inokedy nie...a na rozne aplikacie ( outlook, skype, viber...), nie len na jednu, ze by len na + nenotifikovala korektne

-- 18. 5. 2018 08:05 --

Aplikacia NoLED bola u mna pricinou toho nekorektneho spravania sa notifikacnej Led kontrolky.. resp.jej miniaplikacia na ploch.. po jej odstraneni , uz led notif. funguje OK.
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 5. 2018 07:42

Honor 9 a odemykání pomocí obličeje

https://youtu.be/nsW174HMKw0
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 23:58

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 5. 2018 08:04

Tak dneska mi sama od sebe vyskocila aktualizace B364 tusim a ma 632mb.. Odemykani oblicejen telefon. Je to mazec :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 24. 5. 2018 10:48

Celkem mě mrzí, že jsem telefon předevčírem prodal, chtěl jsem to na H9 vyzkoušet a porovnat s H10 :)

Je to rychlé, a jak to funguje večer ?
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 5. 2018 11:18

No trvá to tak 2sek.
a večer nevím protože čekám na dnešní večer :D :D
Doma a venku to valí dobře :) Je to halda jak fík. ;D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2018 11:38

Porovnání výkonu: Honor 8 vs. Honor 9 vs. Honor 10

https://svetandroida.cz/porovnani-vykon ... -honor-10/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 5. 2018 20:12

Honor 9 s čistým Androidem 8.1.0 Oreo (Treble)

https://youtu.be/pP9J6kFhJN0
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 5. 2018 20:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Editt1 28. 5. 2018 15:02

Dr.Žalost píše:Ahojte, potreboval by som poradiť. Moja žena má Honor 9 a nejakým zázrakom sa jej podarilo akosi nastaviť, že jej stredové tlačítko po stlačení vždy aktivuje google vyhľadávanie. Som z toho na nervy, neviem to nikde zmeniť. Teraz vždy keď chce ísť na domovskú obrazovku tak sa iba spustí google. Viete mi niekto poradiť ako to zmeniť?


Mám úplně stejný problém!!! Úplně mě to vytáčí :grr: ... První měsíc úplně v poho a velká spokojenost s telefonem a nyní mužu klepat lehce jak chci a buď naběhne většinou google :grr: nebo se dostanu na domov.stranku kam chci.
Je potřeba u továrního nastavení dělat nějakou zálohu??
Děkuji za info!
Editt1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 28. 5. 2018 15:38

Mě naběhne Google jen když ten středový podrzim déle.Zkus se ještě kouknout do nastavení rychlosti odezvy na dotyk nebo jak je to tam přesně Možná to pomůže
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Editt1 30. 5. 2018 06:56

Tak je pro info, nakonec mi pomohlo zresetovat a za celý den klasického dotyku na středové tlačítko se mi google nezobrazil. Jen nevím čím se to tak před tím spustilo ...
Editt1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mira333 30. 5. 2018 21:24

Ahoj, mam otazku, Honor 9 ma dve senzorova tlacitka okolo hardveroveho tlacitka? ktere jsou skryte.
Mira333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 5. 2018 23:41

Jaký Honor fotí nejlépe? Fototest Honor 8, Honor 9 a Honor 10

https://svetandroida.cz/jaky-honor-tele ... -fototest/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků