Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lacee74 11. 3. 2018 20:05

Díky za upozornenie
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 11. 3. 2018 21:19

A co se takhle před reinstalací mrknout na zdroj spotřeby, hm? Něco podobného se mi totiž dělo na několika telefonech a vždy za tím byly Google Play Services, u kterých stačilo POUZE vymazat data, takže bych to neházel hned na systém.

Třeba u mě jede Oreo naprosto v pohodě. Navíc si můžu nádherně určovat, co běží na pozadí, co může být spuštěno jinou aplikací atd., takže ve výsledku telefon vydrží v pohodě 1-2 dny normálního provozu.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Jastraban 12. 3. 2018 20:35

Já mám Honora 9 a musím říct,že je super.Strašně rád fotím a tak jsem rád,že dělá tak krásné fotky.Vlezl jsem se do 8tis což je hodně dobré.
Jastraban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 13. 3. 2018 22:03

Na pozadí jsem měl vše povypínané. Čím by to asi mělo být když ne systémem, když při totožnym nastavení mi na Nougatu telefon vydrží víc jak dvojnásob ?
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod paolous 18. 3. 2018 14:19

Ahoj, je možné že stále nemám nabídnuty stáhnutí androidu 8?
Mám mobil ze SRN Amazonu... Myslel jsem že to dávno obdržím...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod lada.sasan 18. 3. 2018 15:22

Dobrý den, prosím zvažuji nákup nového tel. Nejsem nějáký profík, proto bych potřebovala poradit. Jaké máte zkušenosti s Honorem a který by jste mi prosím doporučili? Děkuji
lada.sasan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paolous 18. 3. 2018 16:34

Az na to ze nemam posledni Android ( nechapu proc) je to vynikajici mobil.
Oproti predchozim Samsungum vyrazne lepsi baterie. Jedinym mozna malym minusem je fotak, ktery bych si reci jenom dokazal predstavit lepsi, ale ne za cenu 300Eur...
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod biolit 18. 3. 2018 17:09

Jak to máte se signálem a datama? Možná jsem rozmlsaný z Xiaomi Redmi 4x kde data jela prakticky pořád na 4G a jen ve velmi velmi hlubokém lese skočilo E, Ale u H9 je to tragédie mizérie. Koupil jsem H9 kvůli foťáku a citlivost GSM jsem bral tak nějak jako samozřejmost. No, dám tomu týden.
Když už jsem v hodnocení oproti Xiaomi Redmi 4x.
H9
+ Fotky
+ Display
Nic víc jsem nenašel
Xiaomi Redmi 4x
+ Výdrž
+ Citlivost na signál
+ Hlasitost a barva zvuku
+ O více jak polovinu levnější
+ Velká komunita uživatelů
biolit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 3. 2018 09:36

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 19. 3. 2018 10:25

Proč to sem dáváš? řeší se tam signál,data?...ujíždíš na tom?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Bibione 20. 3. 2018 21:31

je to můj první telefon, comá čtečku otisků, myslím ten Honor 9. Vypadá hodně luxusně, na to kolik stojí. Videa, které s ním nahrávám, jsou v takové kvalitě, co jsem ještě nezažila. Jsem max spokojená.
Bibione
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dr.Žalost 21. 3. 2018 13:08

Ahojte, potreboval by som poradiť. Moja žena má Honor 9 a nejakým zázrakom sa jej podarilo akosi nastaviť, že jej stredové tlačítko po stlačení vždy aktivuje google vyhľadávanie. Som z toho na nervy, neviem to nikde zmeniť. Teraz vždy keď chce ísť na domovskú obrazovku tak sa iba spustí google. Viete mi niekto poradiť ako to zmeniť?
Dr.Žalost
Junior

Odeslat příspěvekod Lacee74 21. 3. 2018 14:26

Home button ( stredove tlacitko) staci len jemne stlacit/dotknut sa ( do 1.sek.) a dostanes sa na domovsku obrazovku.. ak podrzis dlhsie ( 2 sek.) tak ti nabehne Google...
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod Dr.Žalost 21. 3. 2018 16:33

Tomu rozumiem, ale teraz to robí pri hocijakom krátkom dotyku
Dr.Žalost
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 3. 2018 17:11

Jaký tam máš launcher?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků