Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 22. 11. 2017 22:01

jirka ry píše:Nejdřív mně zaujal Samsung S7 potom jsem našel Huawei P10 a nakonec Honor 9. Plus pro Honor pro je infraport a hlavně cena. Honor je o cca 1700,- levnější než Huawei. V parametrech jsem nenašel žádný výrazný rozdíl. Ale za všechny vaše zkušenosti budu rád.

Taky bych šel do Honora 9 ale nechám to až na leden
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 24. 11. 2017 02:39

Nevite bekdo, jestli se da vyonout ta prodleva stisknuti ctecky, kdyz ji pouzivam jako home tlacitko? Senzorovy tlacitka reagujou hned, ale ctecka ma prodlevu. A uz me to trosku sere, abych se priznal :) Jinak je ten telefon vybikajici!!!
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PabloPicasso 24. 11. 2017 09:49

Já žádnou prodlevu u stisknutí čtečky při použití jako home button nemám, reaguje mi stejně rychle jako senzorová tlačítka...
PabloPicasso
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 24. 11. 2017 12:55

Do úterý je Honor 9 je v německém Amazonu za 329e(cca 8600), doprava zdarma
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stillmann 24. 11. 2017 15:59

To jsou v ČR marže..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 11. 2017 17:23

Akce, od 27.11. do konce roku k Honoru 9 fitness náramek Honor Band 3 zdarma
https://www.smartmania.cz/vanoce-u-hono ... 4543351634
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 2. 12. 2017 02:36

PabloPicasso píše:Já žádnou prodlevu u stisknutí čtečky při použití jako home button nemám, reaguje mi stejně rychle jako senzorová tlačítka...


Fakt? Tak to me jede znatelne pomalejs (s prodlevou). Mrknu jeste na nastaveni a pripadne na krame zkusim jinej kousek.

-- 2. 12. 2017 02:38 --


https://forum.xda-developers.com/honor- ... e-t3711247

Zkousel nekdo? Az bude cas, tak to vyzkousim. Hlasitost Honoru 9 je vazne hodne, hodne mala.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lokomot1 2. 12. 2017 08:18

S tou čtečkou ně napadá: není u ní třeba nastavena nějaká funkce na dlouhý stisk? To by ji mohlo teoreticky zdržovat.

Ohledně zvuku: nevidím důvod proč by to nemělo fungovat. Sám upravuju max hlasitost u skoro každého mého zařízení. Jenže všude mi stačilo přepsat hodnoty mixer_paths.xml atp, ten honor to má teda fakt komplikované.
Jako riziko vidím akorát že může odejít repro, kdyby se ta hodnota dala moc vysoko a telefon byl dlouho na max zvuk (nepravděpodobné, protože když ty repa nestíhají tak vydávají hrozný "chrčák")
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pajadan 2. 12. 2017 11:41

Zdravím, zpoždění na tlačítku normální není, měl jsem ten sám problém, dokonce pokud jsem volal a chtěl jsem se při hovoru přepnout na domovskou obrazovku pomocí čtečky tak to nefungovalo, rovněž jsem měl problém se zpožděním. Toto jsem reklamoval, a bylo řešeno výměnou za nový kus, nepomohlo ani tovární nastavení
pajadan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ogyn 3. 12. 2017 09:18

Potřebuji poradit jak nastavit rychlé spuštění fotoaparátu... U honor 8, to bylo zadním tlačítkem
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod pajadan 3. 12. 2017 10:58

rychle stisk 2x volume dolu
pajadan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kkozi 3. 12. 2017 15:50

lokomot1 píše:S tou čtečkou ně napadá: není u ní třeba nastavena nějaká funkce na dlouhý stisk? To by ji mohlo teoreticky zdržovat.

Ohledně zvuku: nevidím důvod proč by to nemělo fungovat. Sám upravuju max hlasitost u skoro každého mého zařízení. Jenže všude mi stačilo přepsat hodnoty mixer_paths.xml atp, ten honor to má teda fakt komplikované.
Jako riziko vidím akorát že může odejít repro, kdyby se ta hodnota dala moc vysoko a telefon byl dlouho na max zvuk (nepravděpodobné, protože když ty repa nestíhají tak vydávají hrozný "chrčák")


Ja chci vetsi hlasitost jenom do sluchatek. Chrcak samozrejme nechci. Ale musi se to, koukam, rootnout :/

-- 3. 12. 2017 15:53 --

pajadan píše:Zdravím, zpoždění na tlačítku normální není, měl jsem ten sám problém, dokonce pokud jsem volal a chtěl jsem se při hovoru přepnout na domovskou obrazovku pomocí čtečky tak to nefungovalo, rovněž jsem měl problém se zpožděním. Toto jsem reklamoval, a bylo řešeno výměnou za nový kus, nepomohlo ani tovární nastavení


Presne ten samej problem mam taky. Nejde se ctrckou prepnout na domaci obrazovku. Takze ti to vymenili a ted funguje i tohle? Hledal jsem i na netu a je to vicemene jisty, ze nektery kusy maj tenhle problem:

https://m.youtube.com/watch?v=DG4PvJePU ... e=youtu.be
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pajadan 3. 12. 2017 18:21

Ano vyměnili, a nyní to funguje bez zpoždění a hlavně i při hovoru už mohu odskočit na hlavní plochu..
pajadan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rtep17 3. 12. 2017 20:26

Zdravím a mám dotaz. Nastavím si home button jako jediné navigační tlačítko - (což je obecně super). Jdu do bankovní aplikace (přihlásím se otiskem prstu) - a když se z bankovní aplikace odhlásím, tak se logicky vrátím na tu přihlašovací obrazovku bankovní aplikace - a je vymalováno, už se z ní nejsem schopen dostat (pouze se znovu přihlásit).
Jasně - řešením je nechat zhasnout obrazovku, čímž se bankovní aplikace ukončí... ale opravdu to nejde jinak ?
Dík za vaši zkušenost.
rtep17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alpha8520 3. 12. 2017 23:38

Já teda Honor ani Huawei nemám, ale tohle je logicky asi problém u všech, co mají čtečku zároveň jako HB pod displejem. Zajímalo by mě, jak tohle řeší třeba Oneplus. Nevím teď přesně jak to je, ale v nastavení se podívej jak se používá krok zpět, mám pocit, že multitasking je double klik a zpět je přejetí po tom tlačítku, což bych používal na ukončení té aplikace.
Alpha8520
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků