Honor 6X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 5. 2018 11:49

re: kockopes
vzdyt to je defakto v bledemodrym to co ti rikam, kdybys mel root mohl by sis zapnout pokrocily logovani a dat filtr na site.Videl bys co huawei dela, proste v gov ktery ovlivnuje vse od poctu aktivnich jader, po takt atd maji zadratovany ze v rezimu ondemand na datech kdyz nejsi vylozene aktivni to samovolne bez vyzadani skoci do rezimu powersave, v nemz to sestreli notifikace nahodne a nekdy i synchro, no mimo jine udela i kuk jestli neni pobliz wifi.No a protoze to je nizkourovnovejsi nez vyjimky, notifikace si vesele blbnou.
Ja to poresil taskerem, nicmene vzhledem k tomu ze je to jeden z telefonu co pouzivam tak az tak moc mi to nevadi.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockopes 11. 5. 2018 12:22

ok. P8Lite dělal úplně to samý. Tohle je trochu zklamání. Jinak telefon za ty prachy je docela dobrej... :)
Díky moc za reakce.
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 5. 2018 06:15

Kdo ma honor z neofiko distribuce, CH verzi muze si na tyto verze firmware nahodit OREO
BLN-AL40,BLN-TL10, BLN-TL100
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 21. 5. 2018 09:37

Vydána aktualiazce zabezpečení z 1. 5. 2018 (622 mb) ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danrak 13. 6. 2018 11:43

Dobrý den, uživatel "juve" zde řešil chybu v připojení k BT HF v autě, mám obdobný problém, znáte prosím někdo řešení? Ve voze (Škoda - navigace Columbus) se telefon připojí, ale když chci uskutečnit hovor, tak mi cca 3 z 5 hovorů buď odpojí telefon a už se k BT nepřipojí nebo hovor na HF spojí, ale protistrana mě neslyší a jen já ji ano. Pomůže jen položení hovoru a zavolání zpět, pak se to už obvykle podaří, ale někdy až třeba napotřetí. Někdy se BT odpojí i během hovoru. Odzkoušeno s jiným tlf (Samsung) a bez problémů. Honor 6x aktuálně uveden do továrního nastavení a dělá to stejně, telefon je v aktuálním stavu.

Druhý dotaz je na udržení aplikace "naživu". Konkrétně chci, aby mi některé aplikace tlf po nějakém čase nezavíral. V nastavení je aplikace chráněná i v nastavení spotřeby baterie, ale stejně se po čase sama zavře. Lze nějak donutit telefon, aby konkrétní aplikaci nikdy nezavřel?

Díky. Dan
danrak
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jgguty 7. 10. 2018 20:15

Ahoj nemáte někdo s honorem 6x problém že se abnormálně dlouho spouští fotoaparát?Zkoušel jsem i factory reset a nic.
jgguty
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 7. 10. 2018 20:17

Jak dlouho tak spuštění trvá? Bezprostředně po resetu se fotoaparát spouští pomalu?
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 23. 10. 2018 09:55

Ahoj, jde nějak upravit příjem Wifi? Už se mi několikrát stalo, že když jsem se chtěl přihlásit na Wifi, třeba na hotelu, benzínce atd, heslo mám správné, signál taky výborný a mě se to nepřihlásí. Telefon ženy, dcery se přihlásí v pohodě,mají Samsungy, mě to napíše,že uplynul čas a tak to je stále dokola. Když jsem jim to řekl v servisu, tak to vyzkoušeli u nich a prý je to v pořádku. Nedělá to ale vždy. Nepomůže ani restart.
Děkuji Josef

-- 2. 4. 2019 18:32 --

Ahoj, 1,5 roku starý Honor 6X, po roce se začal v pravém horním rohu vypalovat displei, v záruce vyměnili, ale ten vyměněný se po půl roce vypaluje taky, ponesu to tam znovu, prosím jaká je podmínka výměny celého telefonu. Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Nadidlo 7. 6. 2019 21:57

Ahoj,

na Honor 6x se mi rozbil power button a bohužel se mi vybil a vypnul mobil. Na nabíječce se sám nezapínal, tak jsem podle návodu zkusil držet tlačítko "hlasitost dolů" a připojit k pc, dostal jsem se do Fastboot and recovery mode, ale dal se nehnu. Mam pocit, ze bych potreboval zase to power tlačítko. Nemáte nějakej nápad jak postupovat dál? Phone Locked, FRP Lock, rescue mode enter... a nejde mi telefon ani vypnout..

Díky předem za cokoli s čím se hnu dál.
Nadidlo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 10. 6. 2019 19:50

V tomto případě bych skutečně doporučoval kontaktovat některý z autorizovaných servisů.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků