Honor 6X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod melipa 3. 8. 2017 11:16

hadasek: No já používám "Můžu to zvednout?" pro zjišťování, jestli jsou ty hovory marketingové apod. a taky se mi to moc s nativní aplikací na volání nekamarádí, nechci ji nastavovat jako hlavní app. S tím exDialerem neporadí, nepoužívám ho.

Co se mi ale líbí na té změně tématu, zvolil jsem černé téma, zabarvilo se mi úplně kompletně vše od sms, po kontakty až po nastavení samotné, lišty apod. Barva přepínačů, posuvníků a dalších je potom bílá, což hezky kontrastuje a nesvítí, jak ta hrozná azurová, takže za mě zmně tématu super ;-) Vím, že černá barva na LCD nemá moc vliv, ale příjde mi to praktické...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 12. 9. 2017 12:12

znicehonic se mi zobrazuje vedle ikony stavu baterie i 4g (pripadne 3g atd) pri vypnutem mobilnim pripojeni,coz predtim nedelalo...
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 12. 9. 2017 19:58

500 mb aktualizace, android stále 7.0, ale zabezpečení 1. srpen, EMUI 5.0.1, vidím drobná vylepšení ;-) Například při otevření chytrého krytu s chytrýma hodinkama už nemusím swipeovat, ale rovnou se mi lockscreen odemče...

-- 9. 10. 2017 13:04 --

Právě těď, aktualiazce zabezpečení z 1. září :-) Musím říct, že se Huawei stará o Honor a 6Xku dobře...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richie_cz 13. 10. 2017 21:13

Dneska jsem si koupil tento foun a mám nepříjemné echo při hovoru, nevíte čím by to mohlo být????
Richie_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 10. 2017 22:33

Operátorem? Zkus simku jiného opa
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 13. 10. 2017 23:33

Nemusí to být jiný operátor,ale jiný vysílač,tohle se prostě děje,bohužel...pokud to bude pořád,pak pak změnit...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 15. 10. 2017 09:36

Malý dotaz. Má cenu u tohoto mobilu po upgradu na a7 dělat tovární nastavení?
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 10. 2017 12:56

Pro jistotu je lepší udělat..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Richie_cz 17. 10. 2017 07:16

Nick Cave píše:Operátorem? Zkus simku jiného opa

Tak se to po aktualizaci spravilo, před tím jiný operátor a to stejné. Přesto dík za radu.
Richie_cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ulrico 28. 10. 2017 12:44

Zdary, netušíte někdo proč se mi dosud nenabídla aktualizace na EMUI 5.0? Provedl jsem i obnovení továrního nastavení, zkouším v nastavení volbu "Aktualizační program", ale stále mám jen EMUI 4.1.3 a Android 6.0, sestavení BLN-L21C432B151.

[EDIT:] Asi vyzkouším tento postup http://www.stechguide.com/honor-6x-b360-nougat-update/
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 28. 10. 2017 15:27

Ulrico: Jakou máš distribuci telefonu? A předpokládám, že tam máš sim, jsi na wi-fi apod. když zkoušíš aktualizovat, že jo? :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulrico 28. 10. 2017 15:40

melipa: Mobil je koupen u T-Mobile, na Wi-Fi jsem, ale SIM tam ještě nemám. Chtěl jsem si nejprve telefon komplet nastavit a až poté přendat SIMku ze starého telefonu. Zkusím to tedy večer s ní a dám vědět.
Mimochodem, Xiaomi co jsem viděl jde aktualizovat i bez SIM, takže mě ani nenapadlo, že by v telefonu musela být.
Zatím díky.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 28. 10. 2017 17:00

Ulrico: Tak to bude tou sim :-) Když jsem si Honor koupil, sám jsem to tak udělal, že jsme ho nejdřív bez SIM chtěl nastavit, aktualizovat apod. ale bez SIM mi to Android 7 nenabídlo, ať jsme se snažil, jak chtěl. Btw.: podle tooh návodu bude otázka, jaký androi (a s čím) si do honoru stáhneš, takže bych šel oficiální cestou ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulrico 29. 10. 2017 00:04

melipa: Tak jsi měl pravdu, po vložení SIM se aktualizace nabídla okamžitě. Zase jsem o něco chytřejší. Díky!
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan2 29. 10. 2017 13:32

Koupil jsem si tento mobil před dvěma týdny a jsem nadšený. Jedno s mě nepovedlo a to aby fotoaparát google ukládal fotky na kartu, nemáte někdo zkušenost?
Jsem zvědav kdy bude Android 8, ale to asi chvíli potrvá :-)
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků