Honor 6X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kraida 26. 5. 2017 14:23

Dnes jsem stáhl na svou 6x emui 5 a android 7.0 a vypadá to moc hezky a celkově za mě posun. Je to mazel.
kraida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jbeke 26. 5. 2017 15:11

co je tam za hlavni zmeny oproti minule verzi?
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod JakubL 27. 5. 2017 06:36

Tak změnila se hlavně notifikační roletka, jsou tam nové Nugátové notifikace, přepínače rovnou na roletce (žádné tahání do strany).
Taky přibyla možnost dát si aplikace pod ikonu aplikaci a nemít je všechny vysypané na plochách, jak bylo u Huawei vždy zbykem ;)
-
JakubL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kraida 27. 5. 2017 08:08

a lechce se změnil vzhled ve fotoaparátu.
kraida
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vuju 14. 6. 2017 15:11

Přátelé existuje něco abych nemusel fotky stahovat přes PC a mohl je stáhnout rovnou do Flash a poté prohlédnout přes USB např. v TV? Děkuji

-- 15. 6. 2017 22:32 --



-- 15. 6. 2017 22:33 --

Ok

-- 15. 6. 2017 22:39 --

vuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hadasek 26. 7. 2017 11:41

Umřel mi Note 4, tak jsem koukal, co rychle pořídit. Nakonec jsem vzal Honor 6X a musím říct, že za ty peníze je to perfektní telefon. Všechno běhá jak má, dostatek paměti, slušný management RAM, v téhle kategorii dobrý fotoaparát.
Jsem sice rozmazlený QHD displejem z Notu, ale tady Full HD bohatě stačí. Barvy nejsou tak zářivé, ale displej je kvalitní.

Co je teda na *****, je notifikační LED dioda. Ona je navíc překrytá tou fólií z výroby, takže z úhlu není vidět vůbec. Nicméně já jsem hned koupil Smart pouzdro, takže jí stejně nevidím. Jak jsem to kupoval narychlo, vzal jsem i celkem drahé Pouzdro Honor 6X View smart cover Silver. Co mě teda točí je, že kromě zmeškaných hovorů a SMS nevidím žádné notifikace ve stavové liště a musím telefon otevřít. To jsem teda nepobral a přemýšlím, že pořídím jen nějaké pouzdro bez flipu. Hlavně, že je tam vidět operátor, který na zamčeném displeji svítí vždy.

EDIT: teď jsem to zkoumal a na zamykací obrazovce nejsou vůbec vidět ikony aplikací ve stavové liště... No, to je trochu nedomyšlené, ale žít se s tím dá :-)

Po vybalení se mi hned nainstaloval Nougat a i když mám nainstalování 130+ dalších aplikací, všechno běhá bez chyby.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbeke 27. 7. 2017 13:17

pri kliknuti na facebooku na nejake fotky se kolikrat sekne,stava se to nekomu taky?pouzivam minimum aplikaci a telefon mam temer prazdny.takze vykonem by to byt nemelo.
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod hadasek 27. 7. 2017 15:25

To jbeke:¨

Já tu jejich zkriplenou aplikaci nepoužívám. To jsou jen problémy a žrout baterky. Jedu přes webové rozhraní a Operu. Případně messenger lite na zprávy.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 2. 8. 2017 14:05

hadasek: Částečné řešení je nepoužívat fingerprint a nastavit chytré pouzdro bez okýnka, ale pokud potřebuješ čtečku, prostě se člověk musí spokojit s notifikacemi, které se mu ukážou. Problém je to, že to ani na zamykací obrazovce není, takže nepomůže nechat fingerprint + nastavit poudro bez okýnek.

Jinak řešili jste někdo změnu pozadí té obrazovky, co se zobrazuje v okýnku? Mě to prostě změnit nejde, jde změnit jen zamykací obrazovka, ale tohle je ještě jiná...
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 2. 8. 2017 14:48

Já jsem koukal po internetu a řešili to i na zahraničních fórech. Žádné řešení na změnu tapety v okénku jsem nezaznamenal.
Snad to doladí do další verze EMUI.
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 2. 8. 2017 15:31

Hadasek: Hm, dik. Tak snad to upraví, tohle je asi jediná věc, která mě trochu nepříjemně překvapila, čekal jsem, že ofiko pouzdro se bude s telefonem kamarádit a bude to vyladěné, jinak je ten telefon super.
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 2. 8. 2017 16:47

To jsem si taky myslel. Samsung má tohle u originálních pouzder super. Kdybych to věděl, vzal bych stejné v Číně za zlomek ceny :D

EDIT: Tak se mi to povedlo. Stačí na to aplikace EMUI Theme Editor a pozadí se dá v jakémkoilv tématu vyměnit a pak to téma přepíšeš nebo vytvoříš nové.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vuju 3. 8. 2017 08:30

U předchozího LG mi v době záruky měnili 3x displej protože se na pravé straně vypaloval(žlutý pruh od shora dolů 5 mm široký). Nyní u 5 měsíců starého 6X je to naprosto stejné. U LG bez řečí měnili na počkání. U 6X velký problém. Min. měsíc a neví zda uznaji záruku. Tak tuto značku už nikdy.
vuju
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod melipa 3. 8. 2017 10:19

hadasek: Funguje to, diky! :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadasek 3. 8. 2017 10:55

Není zač :-)
Teď jsem narazil ještě na jednu nepříjemnou věc. Používám exDialer a pokud odmítnu hovor zprávou nebo ho típnu, nemám to v protokolu exDialeru. V klasickém to je. Zajímavé.
Samsung Galaxy S4 - White
hadasek
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků