Honor 6X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 4. 2018 13:09

Problém je v někdy příliš agresivní nadstavbě smartphonu Huawei/Honor
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeaumontCZ 16. 4. 2018 13:32

Mno jo, ale co s tím? Peklo tyhle výmysle výrobců :/ První zklamání bylo, že 6X nemá vestavěnou ANT+, což jsem tak nějak předpokládal, že je dnes standard, ale tak to byla moje blbost. Tohle je pro mě víc zarážející, že to nechce chodit.. tak bych uvítal každý nápad..předem dík!
BeaumontCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2018 15:45

Honor 6x jako kazdej pocin od huawei ma neuveritelny mnozstvi drobnejch chyb..Pokud ho mas porad s sestkou, musis ho aktualizovat az na posledni update co ti nabidne, to znamena majoritni, velkej balik kdy budes mit sedmicku, potom minoritni, dalsi update.Jestli si to jeste dobre pamatuji tu posloupnost.Potom se napriklad od fitness naramku kdyz sem ho zkousel prestal nesmyslne odpojovat.Smart lock ma orezenaj kvuli emui, sifrovani totez kvuli emui, tech veci je vic.Proste huawei, cim vic pruhu tim vic adidas, ze spousta veci nefunguje jak ma je vubec ne.ere, normalni zakaznik nema ani tucha ze existujou.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 16. 4. 2018 19:38

Nevíte někdo něco aktálního o Oreu na 6Xku? :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod oooooooooo 16. 4. 2018 21:07

podle oficialni roadmap nebude.vypada to ze tvrzeni o tom ze bude byla standartni lez cinanu k podpore prodeje, plno lidi by volilo v ty dobe napriklad 7x kdyby vedeli ze nebude.Kanibalizace jednotlivych modelu, jejich zvlastni konicek
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BeaumontCZ 17. 4. 2018 12:09

Zdar,
díky moc za radu, přes noc jsem aktualizoval na Androida 7 a na poslední verzi EMUI, ráno jsem to v rychlosti zkusil a konečně se to dokázalo spojit.. tak snad to bude už funkční, každopádně MOC DĚKUJU za nasměrování! ;-] :tleskani
BeaumontCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 5. 2018 17:12

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 7. 5. 2018 17:26

Mozny je vsechno, nicmene aktualne na jejich roadmap 6x chybi.Sleduji pro telefony roadmap primo vyrobcu, geneze 6x byla ze bude v prvnim ctvrtleti, pak z jejich roadmap zmizel, pak se objevil na kveten a opet zmizel.Jo a osmicka mela na roadmap - emui 8 based on ale nikoliv OREO, kveten 2018.
U mobilenetu bych se nedivil chybe v prekladu nebo nechapani ze emui 8 nemusi byt OREO, server co recenzuje telefony co nemel v ruce a proto ma v popisu chyby ala nfc je, neni , moc duvery nebudi.Ale bylo by pekny kdyby petice na xda zabrala protoze 6x byl z roadmapy vyhozenej.
Tak asi zabrala, beta orea je v cine a indii uz dostupna, indove kde ma huawei silnou pozici iniciovali tu petici a od novyho roku bombardovali dev team pres formular.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 01:34

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 5. 2018 04:22

Nechapu proc postujes absolutne neaktualni recenzi a navic plnou pi.ovin.Kdyby ti troubove aspon tusili ze honor 6x ma ltps, diky cemuz ma par bonusovych veci z nichz nektere sice zminuji ale nemaji tucha ze pricinou je ltps panel.Predinstalovanych blbin muze mit cokoliv treba 50, jedno jediny co je podstatny jestli je vyrobce prdne do sys nebo user.Pokud tam da padesat dem a ani jedno do sys je na tom lip nez protipol s třemi a vsechny v sys.Ridit se nekdo podle recenzi co se pisou v Cechach a na Slovensku tak az na vzacny vyjimky po porizeni mobilu a spusteni neveri vlastnim ocim.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockopes 11. 5. 2018 08:37

Mám už druhýho Huaweie a dá se říci, že jsem s nimi spokojený. Jediné, co mě nebetyčně štve, jsou notifikace. Na wi-fi fungují na 100%, ale na datech naprosto náhodně. Mám samozřejmě vše nastavený v aplikacích - speciální přístup - Ignorovat optimalizace baterie (zvláštní, že tam vůbec nevidím aplikaci Gmail) a správu upozornění mám také nastavenou správně...
Nějaký typ, kromě rootu?
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 5. 2018 09:26

Podivej se jestli nemas zaply wifiplus, pokud se rozhodne ze v dohledu je sit kterou zkusi, nakonec se nepripoji, v ty chvili notifikace na datech blbnou.Ono ta de.ilita zvana automaticka inteligence u huawei ve skutecnosti znamena pomerne casto rozhoduji uplne jinak nez by chtel uzivatel.Proto ani na jednom huawei a honoru nedocilis 100 pro funkcnosti u vyjimek.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockopes 11. 5. 2018 10:32

wifi+ jsem měl zapnuto, ale po vypnutí je to stejné. Dá se říct, že to funguje, jen když mám data vyloženě aktivní, tzn. surfuji. Notifikace nefungovaly ani když jsem byl třeba uprostřed lesa, kde žádná wifina v dosahu nebyla :(
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 10:40

Těm notifikacím se nediv, prostě Huawei, já měl nainstalovanou apku Kaktus dobíječka a upozornění mi přišlo akorát jednou, takže uninstall
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků