Honor 6X - obecná diskuze

Honor 7, Honor 6, Honor 4C, Honor 3C

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 11:40

Těm notifikacím se nediv, prostě Huawei, já měl nainstalovanou apku Kaktus dobíječka a upozornění mi přišlo akorát jednou, takže uninstall
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod oooooooooo 11. 5. 2018 12:49

re: kockopes
vzdyt to je defakto v bledemodrym to co ti rikam, kdybys mel root mohl by sis zapnout pokrocily logovani a dat filtr na site.Videl bys co huawei dela, proste v gov ktery ovlivnuje vse od poctu aktivnich jader, po takt atd maji zadratovany ze v rezimu ondemand na datech kdyz nejsi vylozene aktivni to samovolne bez vyzadani skoci do rezimu powersave, v nemz to sestreli notifikace nahodne a nekdy i synchro, no mimo jine udela i kuk jestli neni pobliz wifi.No a protoze to je nizkourovnovejsi nez vyjimky, notifikace si vesele blbnou.
Ja to poresil taskerem, nicmene vzhledem k tomu ze je to jeden z telefonu co pouzivam tak az tak moc mi to nevadi.
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod kockopes 11. 5. 2018 13:22

ok. P8Lite dělal úplně to samý. Tohle je trochu zklamání. Jinak telefon za ty prachy je docela dobrej... :)
Díky moc za reakce.
kockopes
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 19. 5. 2018 07:15

Kdo ma honor z neofiko distribuce, CH verzi muze si na tyto verze firmware nahodit OREO
BLN-AL40,BLN-TL10, BLN-TL100
oooooooooo
Android Maniak

Odeslat příspěvekod melipa 21. 5. 2018 10:37

Vydána aktualiazce zabezpečení z 1. 5. 2018 (622 mb) ;-)
melipa
Junior

Odeslat příspěvekod danrak 13. 6. 2018 12:43

Dobrý den, uživatel "juve" zde řešil chybu v připojení k BT HF v autě, mám obdobný problém, znáte prosím někdo řešení? Ve voze (Škoda - navigace Columbus) se telefon připojí, ale když chci uskutečnit hovor, tak mi cca 3 z 5 hovorů buď odpojí telefon a už se k BT nepřipojí nebo hovor na HF spojí, ale protistrana mě neslyší a jen já ji ano. Pomůže jen položení hovoru a zavolání zpět, pak se to už obvykle podaří, ale někdy až třeba napotřetí. Někdy se BT odpojí i během hovoru. Odzkoušeno s jiným tlf (Samsung) a bez problémů. Honor 6x aktuálně uveden do továrního nastavení a dělá to stejně, telefon je v aktuálním stavu.

Druhý dotaz je na udržení aplikace "naživu". Konkrétně chci, aby mi některé aplikace tlf po nějakém čase nezavíral. V nastavení je aplikace chráněná i v nastavení spotřeby baterie, ale stejně se po čase sama zavře. Lze nějak donutit telefon, aby konkrétní aplikaci nikdy nezavřel?

Díky. Dan
danrak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor