Honor 6X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jose5 5. 1. 2018 20:44

Dal jsem nastavit výchozí nastavení a tam je ta 7 bitová vypnuta, tak jsem to tak nechal.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod coldric 6. 1. 2018 13:57

Se pak nediv, že to dlouhé SMS převádí na MMS...
coldric
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 6. 1. 2018 22:23

Díky vyzkouším, ale jak to má laik vědět, když v návodu o tom není ani řádka.
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod coldric 6. 1. 2018 23:09

V pohodě, mě jen překvapila odpověď, když jsem se ptal, zda máš povolenu "7-bitovou optimalizaci".
Já to také nevěděl, ale když se mi SMS převáděly na MMS, tak jsem hledal něco v nastavení a našel toto. Zkusil to povolit a pomohlo to. U Samsungu co jsem měl předtím se zase u SMS nastavoval režim zadávání (Abeceda GSM nebo Unicode).
coldric
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jose5 6. 1. 2018 23:27

Díky
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 3. 2018 11:16

Honor 6X s EMUI 5.0.1 Antutu Benchmark


https://youtu.be/Cm9v-AX1WZU
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 3. 2018 18:46

Dotaz k Honor 6X. Majitel využívá dvě SIMky, jednu O2 Family, druhou Vodafone. Vodafone volání většinou v pohodě, ale u O2 Family dochází k tomu, že po několika korektně uskutečněných hovorech, telefon další nevytočí. Proč?

Máte s tím někdo zkušenost?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 21. 3. 2018 15:23

Ahoj, umí telefon napsanou zprávu SMS, kde jsou nad slovy háčky a čárky taky ji tak odeslat? Když napíší správně slova a dám odeslat, tak mě to háčky, čárky smázne a odešle bez nich. Zrovna tak přijímá.
Děkuji Josef
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan2 22. 3. 2018 19:42

Já sice používám Mesengera google a tam je to ok, ale v každé aplikaci jsem někde viděl v nastavení např. odstraňovat diakritiku, nebo něco podobného, tak to jen přenastavit.
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 22. 3. 2018 20:47

Ano, v Mesengeru a WhatsApp to píše normálně s diakritikou, pouze SMS ne, prosím ,kde je to nastavení, nemohu to najít. Děkuji
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 3. 2018 16:45

pouzij klavesnici kde prepinas jazyk potazenim pres space.Jo anglictina ž, nezna :-) Dopises, gesto doprava a mas cz.Zacnes psat gesto vlevo a mas aj.Muj sms klient ma nastaveni odstranit v globalnim nastaveni, stejne proste pouzivam aj, kdyz potrebuji prepnu a hlavne, je to reseni globalni, napric vsim.No a můžeš přepinat během milisekundy i v jedne a teze app a v jedne větě, kdyz na to prijde
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aamateur 23. 3. 2018 19:06

Pro Jose5, zapnete 7"-bitovou optimalizaci--píšete bez diakritiky, optimalizaci vypnete, píšete s diakritikou. Viz o pár řádek výše, týká se SMS.
aamateur
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 4. 2018 12:15

Postupná aktualizace Honoru 6X


https://youtu.be/9aoisW000wM
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dušan2 4. 4. 2018 17:35

Takže opět nic nového se nekoná...
OnePlus 9 Pro 12/256
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod BeaumontCZ 16. 4. 2018 13:01

Zdar,

mám nově 6X a narazil jsem na problém s BT, konkrétně wattmetr na kole, který mi Honor přes BT najde, dokonce i spáruje, jenže v aplikaci, která z něj tahá data a ukazuje údaje, už spojit nejde. Stejně tak jsem neuspěl ani s aplikací, která slouží pro trénink, zařízení to najde, ale nejde se s ním spojit. Zkusil jsem vypnout BT, restart, pustit rovnou appku, nic. Když jsem to nejdřív spároval s telefonem, taky to nepomohlo. Přitom to má mít Bluetooth Smart 4.0 minimálně, 6X má 4.1 a minimálně Android 5 Lollipop a vyšší, 6X jsem asi dostal od O2 s 6.0 (bohužel ho nemám u sebe)
Nevíte, v čem by mohl být problém? Smart trenažer mi to taky propojit nechtělo, takže není problém ve wattmetru, ten navíc spojuju se starým telefonem bez problémů...
Dík
BeaumontCZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků