Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 9. 2016 22:23

Nainstaluj si apku Gravity Screen a půjde to , jak si nastavíš..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 10. 9. 2016 10:16

Mně zas chybí rozvícení dvojím ťápnutím, jsem zvyklej ze sony. Dá se to vyřešit nějakou aplikací?

Jinak zatim všechno maká skvěle, svižně. Manuální nastavení u foťáku je super...to jsem vždycky chtěl :-)
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 10. 9. 2016 10:38

Kkozi píše:
RingManCZ píše:
Kkozi píše:Mam dotaz na majitele. Da se zadni tacitko/ctecka otisku prstu nastavit jako spoust fotoaparatu? Ne jen na spusteni aplikace, ale primo v aplikaci. Jestli tim tlacitkem jde poridit fotka.

Díkyy

já jsem nic nenastavoval a fotí mi to i otiskem


To je hustý, mně to přes to zadní tlačítko nefoti. Nenastavoval jsem si otisk ale, páč čtečku otisků nepoužívám.

Jinak, mám ho zatím půl dne a supr. Ale klouže jako prase, chtěl bych nějaký silikonový pouzdro a dám i tvrzený sklo, už několikrát mi na předchozích mobilech zachránilo displej.

-- 9. 9. 2016 19:40 --

Neeeee. Proklínám idiotskej nápad dělat zadní stranu telefonu ze skla. Mám ho pár hodin a vyklouz mi z kapsy, když jsem seděl na židli..Bam, plesk a praskanec na zadní straně. Mi jebne.
Kryt jsem nestih dneska koupit. Chjooo


Teď nevím ale neposkytuje honor na to právě tu 3 měsíční záruku
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 10. 9. 2016 10:41

Počkej...no ty jsi génius. Já si na to vůbec nevzpomněl. Jdu to omrknout. Díky za echo :-)
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 10. 9. 2016 11:23

Já myslím, že psali pouze na displej... No nicméně to skleněné provedení je fakt na *****. Radši počkat na Zenfone3
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 9. 2016 11:27

Jo, ta záruka platí jen pro displej..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 10. 9. 2016 12:19

Hmm já sem to pochopila jakože i na ten zadek, když je ze skla.

Je to škoda a kor, když to má člověka nový. Leda tak lehce rupnout displej a počkat jestli to vymění.

Je to i můj favorit ale počkám a navíc u nás nemají na něj pouzdra zatím, takže i z toho důvodu budu muset počkat.
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod Ounill 10. 9. 2016 13:09

Ono u toho není ten kryt na záda?? Někde jsem četl že by měl být u mobilu. :?: :?:
Ounill
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukinM26 10. 9. 2016 13:42

Jaký typ SIM se do telefonu dává? Mám jednu microSIM a jednu nanoSIM, nebudu muset tu Micro ořezávat?
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 10. 9. 2016 14:10

Ounill píše:Ono u toho není ten kryt na záda?? Někde jsem četl že by měl být u mobilu. :?: :?:

V balení je pouze nabíječka s kabelem a telefon + papíry k telefonu a "špejle" na vyndavání slotu.

LukinM26 píše:Jaký typ SIM se do telefonu dává? Mám jednu microSIM a jednu nanoSIM, nebudu muset tu Micro ořezávat?

Do telefonu se dává buď 2 x nanoSim nebo 1 x nanoSim a 1 x microSD.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod babenka4 10. 9. 2016 14:26

Tak teraz naozaj neviem, ci ho chcem, bol to moj velky favorit, ale s tym sklom to nebude vsetko v poriadku, to asi odflakli, lebo mala som celosklenny iphone a ten mi rupol niekolkokrat a to z vyssej vysky, a iPhon prezil, sice ramicek bol mierne pooskierany ale sklo odolalo.

To ze ti Honor vypadol-vyklzol z vacku v sede nie je ani ziadna vyska a to ma zaraza, no aj tak sa spytam, co prehrievanie hlavne pri hrach a videach, velmi sa prehrieva? Ak mozes, prosim testni to prehrievanie cca tak na 30-40 min hrania, nejakej narocnejsej hry,

Inak pre vsetkych, puzdro sa da kupit tu: http://www.ipshop.sk/honor-honor-8-c_576_691.html
a mam s nimi dobru skusenost, tak do dvoch dni ho vedia pripravit na osobny odber, postou neviem, ale o vela viac to nebude, lebo tie puzdra maju skladom.
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 10. 9. 2016 14:44

Kryt na záda na aliexpressu třeba tady
https://m.aliexpress.com/item/327030042 ... 6#autostay
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod For-ever2014 10. 9. 2016 16:53

Mne prisiel kryt z ipshop v jeden den ked aj telefon, dodanie odtial je rychle, dam si vzdy postu, na druhy den je to doma, objednaval som tpu priehladny kryt znacka Nilkin, ma to aj krytky na jack a nabijanie, bola k tomu aj folia ale objednal som sklo nilkin z alienu,
For-ever2014
Junior

Odeslat příspěvekod baimen 10. 9. 2016 19:43

Telefon super až na ty skleněný záda... bohužel mám taky pech a před chvílí mi spadl cca z 15 cm na činku z postele... dopadl na místo kde přechází sklo na čtečku otisků tudíž na nějakou mini hranku a následně se rozjela pavučina a ta taktak minula foťáky. Teď mám jen strach, že se po času začne drolit, bohužel jsem též nestihl včas koupit obal... jo hold za blbost se platí :/... Jen by mě zajímalo jestli se to bude dát nějak opravit. A kolik by ta sranda stála.
baimen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kkozi 12. 9. 2016 08:33

Ty skleněný telefony, to je opravdu debilní nápad. Babenka4 píše o iphonu, ale jde o to, jak ten mobil dopadne nazem. Setkal jsem se s tím několikrát, že měl někdo iphone a spadnul blbě z malý výšky bam, pavučina. Bez krytu ani krok. Dneska snad konečně nějakej splašim. A z aliexpressu pak pořídim třeba ještě jiný. To než přijde, tak je riziko, že by telefon moh spadnout znova :-D

Prosím Vás, kde jste nastavili to focení přes zadní smart key? Já to nemůžu nikde najít. Díkyyy
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků