Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 9. 2016 16:34

Tak dnes zakoupen tento mobil v modré barvě.

Prozatím super.

Ostatní kdyžtak pište také své zkušenosti :-)
Naposledy upravil dockalacek dne 31. 5. 2018 07:51, celkově upraveno 3
Důvod: doplněn název tématu
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 9. 2016 17:57

Recenze Honor 8
https://www.svetandroida.cz/honor-8-recenze-201608

http://mobilizujeme.cz/clanky/recenze-honor-8-prvotridni-smartphone-za-pouhych-11-000-korun/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobolit 4. 9. 2016 18:27

Ahoj, měl jsi v balení sluchátka? Kámoš co ho koupil tam měl jen nabíječku a telefon.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 4. 9. 2016 18:50

Ahoj,

Také by mě zajímaly zkušenosti. Co fotoaparát? Odladěnost? Displej?

Předem děkuji :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RingManCZ 4. 9. 2016 21:00

v modré sice vypadá z videí super a není to zas tak obvyklá barva na mobily, ale jak mu sluší černá nebo bílá (ta má prý záda z plastu)?
RingManCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreznar 4. 9. 2016 21:38

Sluchátka v balení nejsou. Jen ještě upřesním RAM, která je u obou verzí 4 GB. Některé články zmiňují totiž u běžné verze 3 GB a u Premium verze 4 GB. Mezi klasickou a Premium verzí (ta je o 1 000 Kč dražší), je rozdíl v barvách a interní pamětí, která je dvojnásobná - tedy 64 GB.
Jinak modrá barva je naživo krásná, v ruce téměř shodná jako má Lenovo S1 (Lite) v modrém provedení.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprik 5. 9. 2016 08:11

Uvažuji o tomto telefonu a mám dotaz k používání gest. Dá se nějakým způsobem rozsvítit displej bez použití odemykacího tlačítka? Například zamáváním, poklepáním na displej atd.? Díky.
Kaprik
Junior

Odeslat příspěvekod Kkozi 5. 9. 2016 10:42

Po dlouhy dobe telefon, co mi padnul do oka. Asi bude trosku nezvyk ta Huawei sw nadstavba, ale co jsem tak koukal, takje to prospikovany funkcema.

Mam dotaz na majitele. Da se zadni tacitko/ctecka otisku prstu nastavit jako spoust fotoaparatu? Ne jen na spusteni aplikace, ale primo v aplikaci. Jestli tim tlacitkem jde poridit fotka.

Dikyyy

-- 5. 9. 2016 13:21 --

Kaprik píše:Uvažuji o tomto telefonu a mám dotaz k používání gest. Dá se nějakým způsobem rozsvítit displej bez použití odemykacího tlačítka? Například zamáváním, poklepáním na displej atd.? Díky.


Tohle by mě taky zajímalo. Jsem zvyklej ze Sony na dvojklepnutí.

O víkendu jsem naživo viděl tu modrou variantu a úplně jsem zahlásil "woooow". A to mě jen tak něco nedostane :-)
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 5. 9. 2016 13:00

Telefon jsem si naživo osahal v Electroworldu. Woow jsem neudělal, protože mám trochu strach z těch skleněných zad. Prostě každému se někdy stane, že mobil upadne. Bojím se škrábanců a prasklin... Jinak asi super!!!
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 5. 9. 2016 13:17

Mě trošku štve, že ty záda stejně asi neuvidim, pač to hodim do nějakýho krytu a na zadní stranu nalepim kovovou destičku na magnetickej držák, co mám v autě :-D Takže bych možná vzal i tu černou verzi.
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 9. 2016 16:00

Honor 8 má 3měs. záruku na displej. Zlatá verze s 64GB interní paměťi stojí 11990kč
http://m.mobilmania.cz/honor-8-je-v-pro ... /a-1335507
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomikm 5. 9. 2016 19:19

Nery píše:Telefon jsem si naživo osahal v Electroworldu. Woow jsem neudělal, protože mám trochu strach z těch skleněných zad. Prostě každému se někdy stane, že mobil upadne. Bojím se škrábanců a prasklin... Jinak asi super!!!


Mám Huawei P7 se skleněnými zády a žádné škrábance nemám. Ale je fakt, že se k mobilu chovám slušně a když jdu dělat nějakou činnost, kdy hrozí poškození, natáhnu na mobil průhledný futrál, ale jiná ho nosím bez futrálu, bylo by nesmysl tak pěkná záda schovávat nějakým prezervativem.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod Kaprik 5. 9. 2016 19:34

Napadl mě ještě jeden dotaz, má telefon nějaký rychlý přístup k nastavení ztišení/vibrací? V práci potřebuji velmi často přepínat mezi standardním vyzváněním a pouze vibracemi. Díky.
Kaprik
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 5. 9. 2016 19:41

Dnes jsem jej začal používat. Vlastním i Samsung s6 ale potřeboval jsem dualsim.Telefon je velmi kluzký a pouzdra zatím jen v malém výběru, v suché ruce je potřeba byt velmi opatrný. Foťák skvělý,srovnatelný s s6 ,ta fotí lépe za šera.Ale H 8 má lepší manuální nastaveni,. Samsung vyrábí tradičně své omalovánky,které jsou pro někoho líbivějši. Před s6 jsem měl Huawei p7 ,takže jsem na prostředí zvyklý, a vyhovuje mi lépe než od Samsung.Skvělý display, bleskové reakce,c kontakt ( musel jsem přikoupit další kabel k powerbank,) ....mimo ceny nevidím žádný rozdíl mezi s6 a H8...navíc ,2 sloty,
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 9. 2016 19:58

Kaprik: dáš si malý widget na homescreen vyzvánění/vibrace on/off a je to :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků