Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jbeke 4. 1. 2019 01:57

zatim mi prisli vsechny aktualizace bez hicare
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 4. 1. 2019 20:23

Bez HiCare normálně OTA? A i Pie?
Taky se nám nechce řešit další nesmyslnou registraci někde. Pokud by měly být aktualizace systému vázány na nějakou registraci, bylo by to smutné.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Honor fan 5. 1. 2019 11:46

Takže znovu, Huawei id je v v telefonech a tabletech Huawei a Honor stejně důležité jako Google účet. Pro aktualizaci systému potřebujete Huawei id tak jako pro aktualizaci aplikací potřebujete Google. Je to pro to že systém jako celek dotváří a vydává Huawei, google dodává pouze jádro systému. Fw se stahuji ze serveru Huawei a proto Huavei id, každopádně v tomto není Huawei jediný a krom jiného je to jedna z ochran daných serverů a poté i našich dat.
Honor fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tazz1 5. 1. 2019 11:55

Tak Huawei ID nebo HiCare??
A nevím o tom, že by něco podobného měly i jiné značky. Snad kromě Xiaomi. Zřejmě paranoidní Číňani. Na LG jsem něco takového nikdy řešit nemusel. A po pravdě ani na Huawei tabletu. Kam mi aktualizace normálně chodí i bez toho.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod tetrao 5. 1. 2019 13:25

Honor fan píše:Takže znovu, Huawei id je v v telefonech a tabletech Huawei a Honor stejně důležité jako Google účet. Pro aktualizaci systému potřebujete Huawei id tak jako pro aktualizaci aplikací potřebujete Google. Je to pro to že systém jako celek dotváří a vydává Huawei, google dodává pouze jádro systému. Fw se stahuji ze serveru Huawei a proto Huavei id, každopádně v tomto není Huawei jediný a krom jiného je to jedna z ochran daných serverů a poté i našich dat.


Tak teda CO/KTERÝ? HiCare nebo ID Huawei? Prvně uvádíte to a pak ono... Neřekl bych, že na tom až tak záleží. Jde to postupně, ale né takhle. Netuším jak přesně, ale podle mě aktualizace jdou podle distribuce - regionů (myslím tím OTA).

Ten kdo má na telefonu Oreo, ho tam dostal skrze HiCare. Nebo je tady někdo, kdo má aktualiaci na Oreo OTA??? - tady jsem chybně zaměnil HiCare za HiSuite...
Naposledy upravil tetrao dne 5. 1. 2019 14:20, celkově upraveno 1
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Honor fan 5. 1. 2019 13:35

Pro upřesnění pár pojmů....
Do Hicare se prihlasujete pomocí Huawei id.
Hicare je aplikace v telefonu či tabletu oproti tomu Hisuite je program v Pc

Upgrade na android 8 byl distribuován v našem regionu, pokud se bavíme o L09 a l19, pouze pomocí Hisuite a vzhledem k postupnému ukončení podpory ani není předpoklad že by se na tomto něco změnilo
Honor fan
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 5. 1. 2019 14:27

Honor Guru píše:Aktualizace by měla být dostupná i přes OTA


Kolega píše, že by mohla být aktualizace i OTA. Tedy ptal jsem se ho na Oreo i bezpečnostní záplaty...

Ano ano, chybně jsem zaměnil HiCare s HiSuite...

Telefon je už dlouho na trhu o tom žádná. Oreo bude fajn, jestli má vůbec nějaký smysl? Je tam něco nového (kromě nového uspořádání nabídky nastavení)?

Co bezpečnostní záplaty? Budou dále aktuální, nebo už konečná?
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 5. 1. 2019 15:51

Nikde zde na fóru ani na HuFan či Android forum jsem nenašel, že by někomu A8 byla nabídnuta přes OTA. Já osobně A8 mám přes HiSuite v PC. A7 byla vždy aktual. přes OTA i z A6 do A7. Mé aktualizace viz níže
HONOR 8
         29.1.2017 koupě mobilu A6
                                                 emui 4.1
360  30.1.2017  A7 emui 5.0
389
399 a pak 402
402  30.3.2018 emui 5.0.1
403  16.4.
404  26.4.
405  25.5.
407  30.7.   emui 5.0.3
521  16.8.  A8
                    8.0.0.521 (C432) emui 8.0

407 A7 2.1. 2019 přes HiSuite pak hned
412 A7 přes HiSuite nabídnuto i OTA
562 A8 pouze přes HiSuite
 
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Tazz1 6. 1. 2019 20:04

Tak to řeknu rovnou, že Android 8 jen skrze PC a neslibuji OTA.
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod kissmates 6. 1. 2019 21:45

Já jsem nikomu nic nesliboval!
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 12. 1. 2019 20:06

Ja som tiež dal B562 ces hisuie ale najprv som prešiel na A7 a tak potom hore .A8 B412 a B562
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Jirik83 10. 2. 2019 17:58

Bude ještě nějaká aktualizace, nebo B562 byla už definitivně poslední....???

Díky
Jirik83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Honor Guru 11. 2. 2019 15:11

Další aktualizace v tomto případě zatím nejsou potvrzeny.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nirnen 3. 4. 2020 07:52

Potrebujem poradit, posledny mesiac sa mi parkrat stalo, ze sa mi honor 8 zacal pri necinnosti vybijat. Vecer som siel spat so 100% a rano som mal 10%, vsetko berie systemandroid 7.0. Ak ho vynutene zatvorim je na par dni pokoj a po par dnoch zas taha baterku dole. S telefonom som nikdy nic nerobil. Je nejaka finta ako to vybijanie stopnut alebo ho hodit dokosa. Diky
Nirnen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jirik83 3. 4. 2020 16:42

Chlape snad jediný, co bych Ti poradil udělej tovární nastavení, do koše je až ta poslední možnost :D
Mě osobně taky už děla baterka trochu problémy, ale zatím se to dá vydržet.
Proč tam nemáš android 8.0. ??? S tím to šlape líp, řekl bych.
Občas mi taky běhen 4 hodin (nesahám na něj) spadne kapacita z 50% na 30%,ale pak zase drží neuvěřitekně dlouho na těch 30%-ti. Přes noc mi to spadne tak o 2%.
Jirik83
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků