Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 4. 4. 2018 11:52

Celly Hexagon aneb nutný doplněk pro Honor 8

https://youtu.be/WUOAj-Ep-GE
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod broom 8. 4. 2018 18:25

Tak nakonec se nafoukla baterka, telefon sel na reklamaci, vymenili kompletne vse, takze jsem spokojeny.

P.S. jen jsem mel na LCD ochranne sklo, to samozrejme uz je fuc, protoze neni soucasti pristroje. Stejnak bylo mensi nez display, po stranach 2mm docela dost velka mezera.

Existuje nejake sklo na celou plochu displaye?
Víc lidí víc ví
broom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 8. 4. 2018 18:49

Ano, jsou 3D skla, ale ty nestojí za nic. Osobně jsem je zkoušel na Honor 8, 9 a několik Samsungů a žádná hitparáda. Jsou barvená, takže pokud máš modrý H8 tak vůbec nebude ladit s barvou přístroje.
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 4. 2018 13:45

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 5. 2018 09:06

Honor 8 obdržel firmware B403


https://youtu.be/nhmfhuQsA4E
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S__7 4. 5. 2018 14:27

S__7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kubajzsz 21. 5. 2018 11:12

Má už někdo android 8 ?
Kubajzsz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bellouomo 21. 5. 2018 20:42

Zatim nic.
Přílohy
Screenshot_20180521-214014.png
bellouomo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2018 11:39

Porovnání výkonu: Honor 8 vs. Honor 9 vs. Honor 10

https://svetandroida.cz/porovnani-vykon ... -honor-10/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mira333 30. 5. 2018 07:49

Mel jsem par dni doma Honor 8, u me totalni pruser a zklamani :( Prvni vec, samovonlne stmivani jasu v nekterych app (jass nastaven na manual, automat nepouzivam) Mel jsem posledni verzy EMUI co na Honor 8 vysla, tedy 5.0.1. v ktere je chyba a tuhle vec zpusobuje. To vam to dela vsem a smirili jste se s tim? Dela to i kdyz pouzivate automaticke nastaveni jasu. Problem nejde vyresit, vi se o tom uz rok. Na heurece to u Nonoru 8 nikdo nezminuje, coz je zvlastni. Zkousel jsem 2x tovarni nastaveni, nepomohlo. Dalsi vec, instalovani apk napr s total commanderu, nainstaluji cca 3 app, potom nejde zmacknout tlacitko instalovat, jedine co jde zmacknout je -zrusit-, pomoha jen reset, potom bezproblemova instalace cca trech apk, a opet, zasek a nejde zamcknout tacitko instalovat. Tak to uz me vazne dozralo a mobil jsem vratil.

Co jsem diky Honoru zjistil je, ze vetsina telefonu s infraportem ktere uprednostnuji je knicemu, protoze dokazou POUZE VYSILAT signal, ale ne ho prijmout jako me HTC One M7. Tohle me vazne dostalo, mylne jsem si myslel ze to umi kazdy mobil s infra. Bez moznosti prijmout infra signal se nelze naucit povel z ovladace, takze kdo ma doma elektroniku co neni v zadne bazi ovladacu, a to jsem jich vyzkousel hodne, ma proste velkou smulu, a celi infra je tim uplne k nicemu, alespon pro me.

Po dvou letech si vybiram mobil, a jsem zklaman z toho co trh nabizi.
Mira333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tazz1 30. 5. 2018 13:24

Honor 8 přítulky v pohodě a nic z toho jsme nepozorovali. A s tím infra...jak dříve u LG G4 , tak se zde zmíněným Honorem 8 jsem nezaznamenal, že by si s nečím nerozuměli a nic se nijak složitě řešit nemuselo. Ty máš nějakou atypickou televizi?
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Mira333 30. 5. 2018 16:10

Nejde ani tak o tv jako spise o zesilovac Norma Audio, projektor Optoma HD 50, a klimatizaci. Diky moznosti zaslani infra kodu do telefonu ovladam pres jednu app vse, a jeste pekne na widgetu. A ted uz to nelze?! Ani se nelze docist jake telefony muzou infra kod prijmout. :(
Mira333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 5. 2018 23:43

Jaký Honor fotí nejlépe? Fototest Honor 8, Honor 9 a Honor 10

https://svetandroida.cz/jaky-honor-tele ... -fototest/

-- 13. 6. 2018 16:01 --

Honor 8 vs. Honor 10, porovnání

https://www.mojandroid.sk/honor-10-hono ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rysulda 29. 6. 2018 18:00

Zdravím uživatele Honoru 8. chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s telefony Honor 8. Já bohužel velmi špatné, telefon se rychle vybíjí a po chvilce hraní se seká obraz a zpomaluje. Po zkušenostech, které jsem získal při snaze vyměnit a zaplatit si lehce praský displej, už ani nemám sil telefon reklamovat. Telefon se také vybíjel a sekal, takže když jsem zjistil, že s výměnou displeje se mění i baterie, objednal jsem se na výměnu. Servis slíbil, že maximálně do dvou týdnů přijde nový displej. Huawei ho ale nebyl schopný ani skoro za 6 týdnů zajistit, takže jsem napsal na Huawei, že to předávám televizi. Druhý den už mně volali, ať si přijedu pro nový přístroj, který mně nechají v pražském servisu. Když jsem tam na otočku z Liberce dorazil, nechali mě tam dvě hodiny čekat na údajnou přeregistraci. Doma jsem vše znovu nainstaloval a zjistil, že telefon vykazuje stejné závady, které měl i předtím. Jen už nebyl prasklý displej. Bohužel se jeho stav natolik zhoršuje, že nabíjím dvakrát až třikrát denně, harní her je tak na 15 minut a pak už se obávám, že se teplotou rozpustí. Takže raději zakoupím jinou značku telefonu, nejspíše půjdu zpět do Samsungu. Vadí mi u Honoru, že nedokáže zvládat graficky náročnější hry, nemá stabililzaci foťáku a nelze ve vláknu vymazávat hromadně sms. každou sms musím vymazat jednotlivě.
rysulda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 6. 2018 19:01

Za 1. Sis mohl soupnout svuj dotaz sem → forum-1963/Honor.html

A za 2. Zkus to tady → https://www.huafan.cz/categories/telefony-honor

( ͡° ͜ʖ ͡°)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků