Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 23. 3. 2017 11:53

re : ryblik
Youtube je uzivatelska app, budik tretich stran taky..Staci jedna jedina app, oblibeny vtip jsou batery savery a jsi v kelu.Batery savery a cistice maji totiz v realu jen tyto funkce - koukat do logu a shromazdovat udaje ktere posleze zpenezim, zabijet to co fakt nechci abych zabil :-), zrat baterku jeste vic.
Nejjednodusi reseni pokud nemas tucha cos spachal si zapnout ulohu systemovou ktera rika - pokud jsem doma budik bude vzdy zvonit.Hlasitost budiku max.Systemove ulohy si zadny oseudocistic a batery saver nevsimne, rad by :-) jenze mu chybi dostatecne opravneni aby mohl..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myscho123 23. 3. 2017 13:06

Podarilo sa niekomu posunúť dátum fakturácie kvôli kontrole spotreby dát? Nechcem inú aplikáciu na sledovanie, chcel by som len posunúť dátum v tej vstavanej funkcii.. Tú modrú ceruzku na vynulovanie mám len u SIM kde dáta nepoužívam..

Našiel som nejaký návod cez Activity Launcher, ale ani ten nefunguje, tá položka tam buď nieje, alebo skúšam zlú - com.android.settings.datausage.AppDataUsageActivity mi nejde spustiť, len to preblikne.

Máte niekto nejakú radu? Mal som nainštalovaný nejaký DataMonitor, alebo niečo také, ale ten nevedel pochopiť že roamingové dáta sú vlastne normálne používané (O2SK v CZ) a odmietal mi ich počítať medzi normálnu spotrebu...
N3510i > N6021 > SEK750i + HPM82> HP ipaQ 614c > NEXUS S > Sencor P5500 > Samsung Galaxy NOTE 10,1 + Honor 8 > Huawei P30pro
Nikon D5000 > FujiFilm X100F
myscho123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ryblik 26. 3. 2017 12:49

Keď som oddinstaloval FB messenger , tak mobil fungoval uplne v poriadku, po opatovnom nainstalovani messengera sa opat stalo to, ze z nicoho nic vypadol zvuk a pomohol len restart.
ryblik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nikeid 29. 3. 2017 12:01

Ahojte,
mobil mám asi 3 měsíce a jsem spokojen (stále na emui 4.1). Ale už podruhé se mi stala nepříjemná věc. Mám aplikaci Runkeeper na trackování aktivit (zejm. jízda na kole). V neděli jsem jel, zapnul sem GPS (sledování polohy pouze podle gps, nikoli pomocí dat), zapnul jsem aplikaci a vyjel. Po asi 30km jsem zjistil při vytažení mobilu a zapnutí aplikace, že se mi celá načetla znovu (že se neudržela v paměti jakdyby) a že trackování se tímpádem vyplo (asi spolu s neudržením aplikace v paměti) někdy před 10km (při jízdě, ne při manipulaci s mobilem). Volná pamět v té době byla kolem 2GB.

Včera jsem jel znovu, před vyjetím jsem restartoval mobil (po restartu má vždy víc paměti k využití), zapnul GPS, zapnul runkeeper. Byla to jediná zapnutá aplikace v té době. Vyjel jsem a po stejných 30km jsem vyndal mobil, mrknul na messenger, pak chtěl mrknout na runkeeper a ejhle, opět se načetl znovu, takže trackování bylo přerušeno zase o několik km dříve (opět při jízdě). V té době volná pamět cca 2,2 GB.

To mě docela štve, člověk koupí mobil s 4GB paměti a ten mobil tam není schopen udržet jednu, případně dvě aplikace bez toho, aby jakoukoli z nich ukončoval? Na staré Moto G (1st gen) s 1gb paměti se mi to stalo všehovšudy tak jednou.

Znamenáte někdy taky ten problém? Ještě vyzkouším jinou trackovací aplikaci, ale to by byla škoda, Runkeeper mám rád. Nebo jste problém zaznamenali ale např. s emui 5.0 odešel?

Dík :)
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod myscho123 29. 3. 2017 12:13

Je to potrebné dať aplikácii výnimku v správe šetrenia batérie v nastaveniach, ideálne je potom aplikáciu v zozname posledných spustených zamknúť proti vypnutiu (vo verzii 4.1. sa to robilo potiahnutím aplikácie do strany tuším, v novšej 5 je taký zámok na to... tiež sa mi to stávalo s Endomondom,...
Naposledy upravil Nick Cave dne 29. 3. 2017 15:24, celkově upraveno 1
Důvod: předchozí příspěvek se necituje!
N3510i > N6021 > SEK750i + HPM82> HP ipaQ 614c > NEXUS S > Sencor P5500 > Samsung Galaxy NOTE 10,1 + Honor 8 > Huawei P30pro
Nikon D5000 > FujiFilm X100F
myscho123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikeid 29. 3. 2017 22:09

Dík, výjimku jsem aplikaci samozřejmě dal. To jsem zapomněl napsat.

O tom zamknutí jsem vůbec netušil. A to konkrétně dělá co? Telefon se "snaží" pak tu aplikaci udržet v paměti? Vyzkouším nějakou vyjížďku s tím zámkem, dík za tip :-)
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 1. 4. 2017 10:51

Budu kupovat za 7500 nový, vyplatí se ještě kupovat?
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 1. 4. 2017 11:18

Naposledy upravil Xr33 dne 1. 4. 2017 11:40, celkově upraveno 2
Xr33
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 1. 4. 2017 11:20

Za 7,5 výborný kup !
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 2. 4. 2017 17:33

Jak rychle by měla dojít aktualizace novému kusu ?
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 8. 4. 2017 23:48

Zdravím, zajímá mne, jestli i u nás v česku má někdo problém se čtečkou u Honoru 8

Při zhasnutém displeji čtečka reaguje dost ztuha, prst na ni musim mít položený tak 2 vteřiny, ale když telefon rozsvítím, reaguje ihned bez prodlevy, při připojení k nabíječce reaguje rychle i při zhaslém displeji. Nesetkal jste se s tim taky někdo ? na xda fóru jsem četl cosi o paměťové kartě, tak jsem vyndal a nepoužívám ji, ale nepomohlo to. Mám totožné nastavení co přítelkyně a její Honor 8 reaguje ihned, jen aplikace v telefonu se liší. Ale čtečka reaguje při zhaslém displeji pomaleji i když je čerstvě po továrním resetu, registrovaný mám jen 1 otisk. Mám android 7 nougat B380, ale dělalo to i na B360 a marshmallow

Za každou radu bych byl dost vděčný :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 4. 2017 21:14

Honor 8 Premium do konce dubna v akci
https://mobilenet.cz/clanky/honor-8-premium-je-nyni-k-mani-se-slevou-tisic-korun-32619
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 16. 4. 2017 12:38

VolumePJ píše:Zdravím, zajímá mne, jestli i u nás v česku má někdo problém se čtečkou u Honoru 8

Při zhasnutém displeji čtečka reaguje dost ztuha, prst na ni musim mít položený tak 2 vteřiny, ale když telefon rozsvítím, reaguje ihned bez prodlevy, při připojení k nabíječce reaguje rychle i při zhaslém displeji. Nesetkal jste se s tim taky někdo ? na xda fóru jsem četl cosi o paměťové kartě, tak jsem vyndal a nepoužívám ji, ale nepomohlo to. Mám totožné nastavení co přítelkyně a její Honor 8 reaguje ihned, jen aplikace v telefonu se liší. Ale čtečka reaguje při zhaslém displeji pomaleji i když je čerstvě po továrním resetu, registrovaný mám jen 1 otisk. Mám android 7 nougat B380, ale dělalo to i na B360 a marshmallow

Za každou radu bych byl dost vděčný :)


Koupil jste nový telefon nebo ho máte od někoho? Se čtečkou jsem nikdy neměl žádný problém. Vždy fungovala naprosto bleskově. Pokud jste po aktualizaci neprovedl hard reset, tak bych to vyzkoušel. Nejprve bych ale vyzkoušel ještě jednou udělat otisk prstu a přidal bych ještě jeden otisk (pro druhou ruku) a pokud to bude trvat i nadále, tak bych se vrhl na hard reset. Jinak nejspíše reklamace.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 21. 4. 2017 14:32

Telefon jsem kupoval z druhé ruky, ale byl nový ze servisu. Reset jsem dělal několikrát, zkoušel jsem si nasnímat jen 1 otisk, i víc. Na reklamaci mi to na 100% neuznají, protože všichni Britex dost dobře známe, "závada se neprojevila, nazdar". Na xda fóru se to právě řešilo, ale nedošlo se k žádnýmu závěru. Kdyby přece byla opravdu někde nějaká chyba.

Přijde mi, jako by telefon něco udržovalo v hlubokém spánku a nechtělo ho to probudit, nebo nevim. Kdyby byl problém přímo se čtečkou, tak by přece reagovala pomalu i na nabíječce, i když běží nějakej proces na pozadí (např. hudba). A systémová chyba by se vyřešila aktualizací androidu, na 6.0 mi to dělalo, pak jsem přes Firmware Finder instaloval 7.0 B360, tam to dělalo též, zkusil jsem 7.0 B380 a taky. Už si fakt nevim rady, začínám si sice zvykat, ale furt to neni nic příjemného.
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod HuaFan 21. 4. 2017 16:00

Zdravím, zkoušel jste udělat hard reset z recovery menu? Vypnutý telefon nahodíte do recovery podržením tlačítek Hlasitost + a zapínací tlačítko a tam vyberte wipe data/factory reset.
HuaFan
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků