Honor 8 /Premium - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 1. 2017 17:05

Tak kdo z vás už má Android 7? :D
Nějaké novinky změny? :o povídejte. :) Já jsem ještě neaktualizoval :'D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 20. 1. 2017 20:34

Ta verze, která se dá stáhnout přes HiCare FRD-L09C432B360 je finální verze Nugatu, která má být uvolněná oficiálně v únoru???

Edit: Tak už stahuji :-)

PS: Aby se aktualizace ukázala, tak je potřeba jít do aplikace HiCare, tam v nabídce Služby jít do Aktualizace OS pro inovatory a tam ji potvrdit. Pak už se vám aktualizace zobrazí. Bez tohoto kroku dostanete při kontrole aktuální verze vždy hlášku, že používáte aktuální verzi.

Edit2: První dojmy. Aktualizace byla celkem rychlá a proběhla bez problému. Těšil jsem se především na nový panel oznámení, který mi vyhovuje víc než to původní dělení na "záložky" s oznámením a přepínači - nyní je to vše v jednom. Přepínání mezi posledními aplikacemi dvojím poklepáním na tlačítko multitaskingu je taky dobrá vychytávka :-) Musím si někde nastudovat, co vše je tu za novinky ať se o nějakou novou vychytávku nepřipravím :-)

Edit3: U režimu komfortního čtení se nyní dá automaticky nastavit v kolik hodin se má zapnout a v kolik vypnout. Super, tohle jsem opravdu uvítal. Dá se i nastavit intenzita tohoto filtru.
welby
Junior

Odeslat příspěvekod Streetman22 22. 1. 2017 15:00

Zdravím, může mi někdo doporučit nějaké tvrzené sklo? Nerad bych koupil něco, co pak nebude sedět.

Co např. některé z těchto? https://www.smarty.cz/Nillkin-tvrzene-s ... r-8-p21556 nebo https://www.mp.cz/tvrzene-sklo-caliber-honor-8
Streetman22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 22. 1. 2017 21:18

Asi žádné tvrzené sklo nebude na tento telefon pasovat 100% vzhledem k tomu, že má telefon zahnuté okraje. Sklo na krajích "odstává".
Já mám zrovna to sklo Nilkin a po obvodu taky odstává. Ale počítal jsem s tím, tak mě to nepřekvapilo... Jen jsem ho koupil přímo z Číny za pár korun...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 23. 1. 2017 09:16

Já už na Android 7 jedu a maximální spokojenost. Rychlost, stabilita, výdrž baterie stejná jako u předchozí verze. Zaznamenal jsem na internetu několik stížností, zejména na výdrž baterie. Ale pokud někdo aktualizuje na novější verzi systému a zvlášť na novou generaci a neudělá wipe, tak ať se pak nediví, že má problémy. Prakticky jsem narazil jen na problém, že nešlo zamykat telefon přes widget, resp. to pak po zapnutí přes otisk prstu chtělo zadat heslo, ale to se vyřešilo. Nové EMUI je také lepší, než kdy předtím. Za mě maximální spokojenost :-))
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AzariusCZ 7. 2. 2017 12:15

Ahoj, má Honor 8 z O2 distribuce upravený firmware (od O2), resp jestli již má Android 7.0
AzariusCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod secho 7. 2. 2017 13:39

Ahoj, Android 7.0 jsem mě hned, jak to šlo v aplikaci HiCare povolit a nainstalovat, vše šlo bez problémů.
secho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George871 16. 2. 2017 09:14

George871
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlovarak 16. 2. 2017 12:37

všechny jsou class 10 takže je to asi jedno. Asi by rozhodla cena
karlovarak
Junior

Odeslat příspěvekod petr725 17. 2. 2017 23:47

ahoj, lidi zaznamenal taky nekdo otresnou kvalitu fotek a videi pres messenger? kamera tam nema ani blesk a predni kamera je nejak strasne " nazoomovana", bez zaostreni:D da se s tim neco delat? proste fotit pres messenger je nemozny
petr725
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 18. 2. 2017 06:42

A můžeš vysvětlit, proč chceš fotit přes messenger? Nějak mu uniká důvod.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr725 18. 2. 2017 10:51

Co je to za otazku?:D kdyz jsem na messengeru tak chci cas od casu, nekdy i casteji nekomu neco vyfotit, je to vetsinou par vterinova zalezitost, tak nevim jak moc mi je pohodlny chodit do fotoaparatu, tam fotit a pak otvirat a preposilat pres messenger.
petr725
Junior

Odeslat příspěvekod vinklec 23. 2. 2017 09:07

Jde po prechodu na android 7 a Emui 5 probouzet telefon dvojim poklepem na displej?Uvazuji o koupi tohoto telefonu ale tohle mi dost chybi.
vinklec
Junior

Odeslat příspěvekod m.antik 23. 2. 2017 09:39

Pokud na to není speciální aplikace, tak jsem to v telefonu nikde nenašel, bohužel
m.antik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 23. 2. 2017 09:56

Vinkle,telefon má čtečku otisků,já si po přechodu z lumie na poklepání na displej ani vevzpomenu a to jsem si myslel,že mi tahle věc bude chybět nejvíc.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků