Honor 7 Lite / 5C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod J3n015 11. 8. 2016 12:39

Ja nechtel cekat a u mallu jsem mel slevu.. tvrzene sklo na ali vyslo o kilco levnejc stejna znacka ale cekas na to 2 tejdny.. radeji priplatit nez mit telefon 2 tydny bez ochrany.. To je jako byjsi cekal na kondomy 14 dni misto aby sis priplatil par kacek..
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Ascaso 17. 8. 2016 18:15

Diky, pouzdro mám nakonec podobné po starym mobilu, koupil sem zatim to sklo. Chci pouzdro - peněženku, tak jeste počkám co se objeví

-- 22. 8. 2016 00:18 --

To tvrzeny sklo... na displeji je od výroby folie, šla dobře dolů?
Ascaso
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 22. 8. 2016 14:21

No, je to klasická folie co si lidi lepi na mobil, takze nema zadnej kousicek na odchlipnuti. Chvilku jsem bojoval, ale vzal jsem to v hornim rohu nehtem a sla vpoho.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Soldier.Kopi 9. 10. 2016 10:33

Zdravim, moje GPS funguje nějak hodně nepřesně což mě štve, protože aplikace využívající GPS používam hodně často. Co tim myslím uvidítě ve screenu. Šel jsem pešky po krajnici a koukejte co to dělá...můj starej huawei měl navigaci na metr přesnou :(


https://postimg.org/image/q80txdvb5/
Soldier.Kopi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod premo2 14. 11. 2016 17:19

Jaký držák do auta by jste pro 7 Lite doporučili ?
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod Jose5 20. 11. 2016 04:01

Ahoj, jdou u tohoto tel. přesouvat aplikace na paměťovou kartu? Děkuji Pavel
Jose5
Junior


Odeslat příspěvekod lebka75 20. 11. 2016 09:41

premo2 píše:Jaký držák do auta by jste pro 7 Lite doporučili ?

Zkoušel jsem hodně různých držáků, ale buď málo držely, nebo byla hrozná manipulace s telefonem, nandavani a vyndavani oběma rukama. Nakonec jsem připlatil a koupil něco co drží úplně extrémně i na nerovný palubce, bezproblémové nandani i vyndani mobilu během vteřiny jednou rukou https://m.alza.cz/iottie-easy-one-touch ... oCkIjw_wcB
lebka75
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose5 21. 11. 2016 17:48

Stále nikdo neví, zda jdou přesouvat aplikace na pam. kart? Pavel
Jose5
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2016 00:11

Jdou, ale ne všechny, např. sytemové, od Google ne, nainstalované z GP téměř všechny ano
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod live5 14. 12. 2016 08:37

v nekterych recenzich jsem cetl ze ma dele ostri nebo lag pri foceni nebo ukladani snimku, mate s tim nekdo zkusenosti?
live5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Warle 16. 12. 2016 08:52

Zdravím,

chtěl bych vás požádat o radu. Přítelkyně dostane k vánocům Honor 7 Lite a chtěla by k němu flipové pouzdro, které umí telefon probudit a uspat, ale nedaří se mi nic takové v ČR najít. Umí to vůbec ten telefon?

Díky za tipy :)
Warle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Linda_900 16. 12. 2016 09:07

Ahojte, chtěla bych si koupit honor 7 lite, ale s tím, že nemám peníze na to, abych ho kupovala v hotovosti,no rozhodně ho nechci brát od žádného operátora, koukám, že alza má možnost, vzít telefon i na splátky http://www.letakomat.cz/alza/ten-nejlep ... te/?page=2 máte někdo s tím zkušenosti, že přes jakou společnost to oni dělají? Případně mi víte poradit, kde se ten telefon takhle vyplatí koupit?
Linda_900
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 12. 2016 09:17

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 16. 12. 2016 10:54

Nikdy nekupuj nic, na co nemas penize. Jedina vyjimka je bydleni a i tam musi clovek byt opatrny a dobre pocitat. Kupovat mobil/dovolenou/vanocni darky na splatky je znakem ekonomicke neznalosti a lide se tak nejcasteji dostavaji do financnich potizi. Radeji mesic dva pockej a dej dohromady celou hotovost. Prr pripad nenadale poruchy/nehody at uz telefonu ci pracky/lednicky, je potreba mit financni rezervu, na kterou okamzite muzes sahnout.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků