Honor 7 Lite / 5C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomikm 4. 7. 2016 08:42

To je problém diodu na noc něčím přikrýt? Buď rád, že diodu má, horší by to bylo bez ní a nebo kdyby svítila slabě.
tomikm
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 4. 7. 2016 09:22

Teoreticky je mi to jedno, když nabíjím, tak mám mobil zádama nahoru kvůli zvuku (S 3 Mini). Ohledně tvrzených skel a gumovych obalů nebo krytů: Nevíte jestli už jsou nějaké v Česku? Nechci mít telefon 14 dní bez ochrany, než by to došlo z Číny a nevím zda za 2 dolary se dá věřit sklům.. NILLKIN je má sice dražší ( Při porovnání ceny na aliexpressu a u nás, tak se cenově zas tak neliší a hlavně dodání je průšvih z Číny..). Případné zkušenosti a odkazy sdílejte. Díky
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod DearDevil 8. 7. 2016 00:18

Jas diody mi příjde v pohodě. Jinak má tuším 3 barvy. Žlutá, zelená, modrá (nabíjení, oznámení, jiný oznámení (fb livestream).
DearDevil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J3n015 13. 7. 2016 06:42

Tak jsem si mobil chtěl pořídit u O2, ale asi se budu muset porozhlédnout jinde.. Psal jsem jim už když šel telefon do prodeje a oni neměli prý žádné informace o dostupnosti od distributora (Už tady mi to přišlo divné, jeden ze 3 českých operátorů nemá informace o mobilech). A to mi ještě jedna operátorka od nich napsala, že do 14 dnů by měl být k dostání u nich (Ale spíš to byl postup zbavování abych jí dal pokoj a neptal se na takové věci). Včera jsem to zkusil znova a napsali mi stejnou věc s distributorem. Neříkejte mi, že mají tak chladné vztahy, nebo spíš žádné s distributory telefonů? U O2 jsem ho chtěl proto, že je většinou mají vystavené a člověk si je může vyzkoušet (Bohužel jsem z Karl. kraje, kde tenhle telefon nemají nikde na ošahání a nechtěl bych kupovat něco, co jsem neměl v ruce.
Pokud by někdo věděl kde v tomto prokletém kraji sehnat honor 7 lite na ošahání funkcí, prosím dejte vědět.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 13. 7. 2016 07:29

Zkus ostatni operatory, jestli ho maji na prodejne vystaveny, kde by jsi si ho osahal. Jinak koupit se da na eshopu, cena je stejna. Zkus se podivat na netu, jestli jsou v tvem okoli prodejny Electroworld, Euronics, DATART (vetsinou byvaji ve velkych nakupnich centrech). Tam by je meli mit podle heureky take.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J3n015 13. 7. 2016 09:47

Bohužel, tyhle shopy mám projeté a Euronics mi napsal, že je nejspíš nebude mít skladem jen na objednávku doručí (což asi znamená, že ho akorát vyzvednu na prodejně, ale už mi ho nepůjčí na odzkoušení). To samé elektroworld, má ho na skladě, ale nevím zda ho má vystavený. Odeslal jsem všude teď emaily do všech obchodů znova, tak uvidíme. A jinak žádný operátor zatím Honor 7 Lite v nabídce nemá.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 13. 7. 2016 09:50

Zkusil bych to pres ty e-shopy. Ze zakona mas moznost jej vratit do 14 dnu bez udani duvodu. A tech 14 dni je na vyzkouseni prece uz dostatek casu ...
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J3n015 13. 7. 2016 10:18

Pokud nic nezbyde, budu to muset tak udělat. Ale nerad bych se babral s odesíláním zpět. Uvidím jak se vyjádří na emaily, popřípadě se bude objednávat. Ale ještě nemají v CZ pořádně dostupné tvrzené skla a obaly na tento telefon, takže bych ho neměl stejně jak chránit. Dám jim pár dní a uvidíme.
PS: Vím že si to za hubičku můžu objednat z Číny, ale čekat na 14 dní na obal se mi vyplatí už raději jít do české přirážkové ceny.

EDIT: Zdarec lidi, prosím Vás vlastníci Honoru 7 Lite, má tento telefon gyroskop? Na mobilmanii tvrdí že ne a na jiných .com stránkách tvrdí že má. Ptám se ohledně toho, že mám chuť si zachytat pár pokemonů pomocí fotoaparátu a dozvěděl jsem se, že telefon co nemá gyroskop tak se mu pokemon v AR modu neobjeví.
Tahle otázka je převážně asi pro vlastníky honoru a pokemonu, za rychlou odpověď děkuji předem.

EDIT 2: Dneska mám na poště už honora s obalem (150 kč) a sklem (250 kč). Ten obal se dá sehnat v CZ o 30kaček dráž, ale máš ho do druhého dne. Odedneška ty pokemony chytím všechny ! ;) :P
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 20. 7. 2016 21:53

Mam dotaz pro uzivatele Honor 7 lite. Kde se da v telefonu nastavit odlisny zvuk vyzvaneni pro zvoneni a zvlast pro sms ? Diky
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 7. 2016 00:06

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Billes 8. 8. 2016 13:27

Ak si pustim na youtube video ktore ma rozlisenie 720p alebo 1080p ale 60fps, tak mobil mi ponuka len moznost nizsiu (480p). Akokeby to nevedel prehrat. Pritom 30fps videa prehra aj v 1080p. Ako je toto mozne ?
Billes
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepan_22 8. 8. 2016 13:42

Youtuba to nejspíš omezuje. Pro "nepodporované" prohlížeče.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod Ascaso 10. 8. 2016 20:12

Nějaký tip na pouzdra,skla? Pokud mozno cz eshopy
Ascaso
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 11. 8. 2016 10:35

Dám ti sem to co jsem si objednal já a co používám:
https://www.mall.cz/dedikovane-kryty/honor-silikonovy-obal-honor-7-lite-bezbarvy?src=sug
https://www.alza.cz/fixed-pro-honor-5c-d4292990.htm?kampan=adpla_vyrobci_none_mobilni-telefony&gclid=CIrp2uiGuc4CFUgq0wodDnULqw
a pak jsem si ještě v O2 dokoupil takovou Pouzdro kapsu http://www.redpointstyle.cz/kolekce/tweak/ .
Vzal jsem dřív 4XL ale to stím gumovym obalem tam nesedlo dobře, tak mi to vyměnili za 5XL a to sedí krásně. Volil jsem to kvůli tomu, abych nemusel kupovat ten knížkový obal, moc se mi nelíbí a hlavně to dělá z mobilu velkého tlouštíka + blbý úchop pro mě.
PS: Ten bezbarvý kryt má vzadu na celé ploše takový bílý podklad, který není moc průhledný, takže nevyniknou kovová záda, ale já to mám hlavně kvůli fotoaparátu, aby se neodřel když je vystouplej.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Billes 11. 8. 2016 11:28

Chlapi, na aliexpress to zozeniete za 1/10 ceny co tu posielas linky, a ponuka je omnoho sirsia.
Billes
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků