Honor 7 Lite / 5C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod J3n015 23. 6. 2016 11:29

Jelikož na alze už je skladem, tak oživuji toto téma, aby lidi co si ho pořídili psali postřehy.
Děkuji všem za sebemenší rozbor kritiku.
Naposledy upravil Fíla dne 24. 6. 2016 02:26, celkově upraveno 2
Důvod: odděleno do samostatného tématu
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod Qwizz 23. 6. 2016 12:57

Honor 7 Lite je hodně povedený telefon, koupí nic nezkazíš. Nicméně 2GB RAM už není kdoví co, má to kdejakej číňan a často máš volných něco okolo 800MB, to ale neznamená, že je to špatný. Za tu cenu do toho jdi, neprohloupíš.
Qwizz
Junior

Odeslat příspěvekod Hadzi 23. 6. 2016 13:59

Mě by docela zajimala reálná výdrž baterie :-).
S tou RAM mam jinak taky docela strach.
Kdyby mělo Xiaomi redmi note3 PRO LTE, jdu do něj, chybějící LTE mě trošku děsí.
Hadzi
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 24. 6. 2016 07:18

Já to myslel trochu jinak, nepotřebuju poradit zda koupit nebo né. Já potřebuju tu prvotní věc při vybírání: Recenze dostatky,nedostatky,klady,mínusy, proto čekám až se nějaký vlastník ozve. Na blind nic nekupuji.
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod hons 24. 6. 2016 07:51

Hadzi: Nevim proc 2giga by melo byt malo-jeste pred kratkou dobou to nemelo 90% mobilu.Ja jedu na 2Gb uz od doby Hua P6 a nikdy me to neomezovalo.Ale ja asi neziju heslem-vic pruhu vic addidas...
hons
Junior

Odeslat příspěvekod Hadzi 27. 6. 2016 11:04

Nechá se někdě pořídit pod těch 5,9k?
Hadzi
Junior

Odeslat příspěvekod J3n015 27. 6. 2016 13:31

Jeden za 4490,- Kč. Je použitý! Ale na otázku jak moc je opotřebovaný jsem dostal jen odpověď všeobecnou tzv. Mobil má 6 měsíců záruku od prodeje a stav přístroje nese známky běžného užívání ( např. škrábance , oděrky atd ). Myslím si, že se to nevyplatí riskovat kvůli té 6 měsíční záruce.. Jinak nikde levnější nebude, možná se na MP objeví zánovní, ten má už normální záruku a je většinou o 500 levnější než novej.

Napsal jsem i na mobilmánii ohledně recenze zda bude. Mobil je venku a nějak chlapcí nestíhaj. A ještě jsem nenašel ani pouzdro, jen tvrzené sklo a to bylo na alze za 299kč vydřiduši.

Našel jsem teď náhodou za 149 kaček
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod DearDevil 27. 6. 2016 19:30

Zdravím, jsem majitelem honor 7 lite a potřebuju od ostatních majitelů vědět, jak jim jde GPS.

Venku se zdá, že chytá dobře, ale v budově ani náhodou fix, vůbec - a to ani S WIFI, což je mi divný.

Můžete to prosím vyzkoušet jestli to je normální nebo vada kusu?
DearDevil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod riki 27. 6. 2016 22:10

Když nevidí mobil satelit,tak jak chceš chytat GPS?Wifi ti k tomu těžko pomůže...jen mobil,co má fakt silný signál,tak někde poblíž okna GPS chytne...je dost mobilů,co má problém pod širým nebem...není to vada kusu...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DearDevil 27. 6. 2016 23:07

Ok, díky. Já jen, že v recenzi na Honor 7 psali, že chytá signál i uvnitř budovy, tak jsem čekal, zda to nebude mít podobný GPS přijímač.

Jinak co se týče pouzdra, tak na aliexpressu jsou nějaká na 5c, což bude stejný, tak to zkusím.

http://www.aliexpress.com/item/Premium- ... fb95d03bca
http://www.aliexpress.com/item/Huawei-H ... fb95d03bca
DearDevil
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 7. 2016 09:38

Nemůžete někdo popsat dostatky a nedostatky tohoto stroje, když jste vlastníci? Na netu píšou, že hodně svítí noti. dioda je to pravda?
J3n015
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 3. 7. 2016 10:44

Ne není to prava.
Notifikacni dioda sviti jemneji, nez u honoru 3c a 4c.
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lester555 3. 7. 2016 14:36

tak na CZC píšou, že notifikační diodu nemá, ale v diskuzích se píše opak ;
výbavou to má být jak P9 lite, ale v jedné diskuzi píšou, že honor má v šeru velký šum a foťák se s p9 lite nedá srovnat;
sám váhám který z nich vzít, honor se mi líbí kovovým tělem, ale nejpodstatnější bude výbava, pro mě foťák a rychlost odemknutí čtečkou otisků
lester555
Junior

Odeslat příspěvekod mnavri 3. 7. 2016 20:50

Nevim, co na czc pisou,
ale jestli chces, prijd se podivat, co mi na mobilu blika :o)
mnavri
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J3n015 3. 7. 2016 23:24

Mnavri nemáš ještě starej mobil, aby si to natočil tu diodu? Jde o večerní nabíjení, když jdu spát, abych to neměl jako lampičku.. Jinak do mobilu půjdu na 95%, ale furt čekám na recenzi nějakou na nějakým pořádným webu, kde to pořádně prošmejděj.. Na mobilmanii se asi nedočkám..
J3n015
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků