Honor 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PalmTungsten 29. 10. 2015 08:22

Otázka k infraportu - nevíte někdo, jestli se jedná o plnohodnotný port s podporou příjmu i odesílání, nebo jen odesílání z důvodu podpory dálkového ovládání elektroniky?
Nikon / Fuji.
PalmTungsten
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leed 27. 2. 2016 10:14

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Mám honor 7 a na uzamčené obrazavce se mi u hodin neobjevuje čas nastaveného budíku. Dá se to nějak zapnou nebo stáhnout nějakou aplikaci, která mi to umožní? Je to věc, na kterou jsem si u starého telefonu dosti zvyknul a tady mi to chybí.

Předem děkuji za užitečné rady.
leed
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 3. 2016 17:18

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honegero 5. 5. 2016 21:08

Už je na Honor 7 v čr aktualizace na nejnovější android 6 ?
honegero
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 5. 2016 03:08

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _vpa 25. 5. 2016 06:13

Něco podobného jsem už četl před měsícem. A stále nic, obávám se, že ví proč a raději se nemáme na nic dobrého těšit, protože nic novějšího, než mají jinde nedostaneme a problémy za to nestojí.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod Topis 20. 6. 2016 20:03

Tak jsem dnes koupil Honor 7, ale chtěl jsem udělat upgrade přes HiCare na Android 6 a píše mi to: Litujeme ale není žádné volné místo. Našel jsem na fórech stejné dotazy, ale bez odpovědí. Nenapadá Vás, čím by to mohlo být?
Topis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2016 22:09

Zeptej se na toto na Huafan.cz, tam by tohle měli vyřešit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tominas 20. 6. 2016 22:30

Případně jim hoď dotaz na zeď na FB, myslím, že tam docela reagujou.
Siemens A55 -> Nokia 6120 -> Motorola Defy -> LG Optimus Black -> Honor 3c -> Asus Zenfone 2 ZE551ML
Tominas
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 21. 6. 2016 09:03

Mohlo by to souviset buď s přeplněným systémem, což nepředpokládám u nového telefonu, al evyzkoušet HW reset je nejsnažší a nebo druhá varianta -přišel link na stažení, ale mohl být prozatím nastaven dávkový limit na počet aktualizací. takže v tomto případě je momentálně uvolněná dávka vyčerpaná a lze jen průběžně zkoušet.
Nebo se obrátit přímo na honor.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod XENOY 27. 6. 2016 12:19

Ahoj.Potřebuji radu jak na wifi připojení.V práci máme wifi která je schovaná a připojoval jsem se na ní tak že jsem přímo zadal vyhledat sít "abc" našlo jí a pak to po mně chtělo přihlašovací udaje jméno,heslo atd... ale ted po aktualizaci na andoid 6 se nemužu připojit vůbec a nevím si rady.Nechce ji vůbec vyhledat.Hlásí že ji nenalezl.Pak z toho vyjedu a už mi ji ukazuje ale po zadání přihlašovacích údaju se tváří že se přihlašuje a po minutě cca napíše že vypršel časový limit a nic.Přihlašovací udaje jsou na 200% ok.Zresetoval jsem nastavení všech sítí.Provedl restart telefonu.A obnovil tovární data a taky nepomohlo.Dík za nějakou rozumnou odpověd co pomůže
XENOY
Junior

Odeslat příspěvekod premo2 17. 7. 2016 09:58

Je možné updatovat na Android 6 OTA ? Mi aktualizační program hlásí žádné nové aktualizace. Mám Android 5.0.2.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod svooka 29. 7. 2016 08:15

dobrý den v recenzích se píše o zpoždění foťáku (chyba softu). Byla tato chyba odstraněna, nebo stále trvá? Děkuji za odpověď
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod premo2 4. 8. 2016 05:44

Tak večera mi přišla OTA aktualizace na Marshmallow přímo přes aktualizační program.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod SebiCB 10. 8. 2016 16:04

Také mi přišla OTA aktualizace, ale zatím jsem se neodvážil nainstalovat.
Jaké máte zkušenosti s aktualizací Honoru 7 na Marshmallow? Ještě jsou tam problémy nebo již bylo vyladěno?
díky.
SebiCB
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků