Honor 7 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Agramon 1. 9. 2016 05:56

zdravím, od poslední aktualizace se nedostanu z PC na data v mobilu.. můžu ho odemykat jak chci, ale vidím jen prázdné zařízení.. nevíte co s tím? :-/

stáhl jsem si na to nějaký airdroid, ale přes ten to jde dost krkolomně.. :( dá se dosáhnout nějak toho, abych se tam dostal, zas jako na flashku?

momentální verze systému plk-l01c432b371

-- 5. 9. 2016 05:52 --

nikdo netuší o co jde? je to na servis?
Agramon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premo2 16. 9. 2016 12:55

Tak po měsíci a půl od aktualizace na Android 6 maximální spokojenost. Akorát jedna drobná chybka v email klientovi.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod pupicka 22. 9. 2016 13:18

Ahoj všichni, co máte zkušenosti s Honor 7, mám dotaz - po aktualizaci na verzi B371 se mi mnohem rychleji vybíjí baterka, aniž bych mobil více používala, nevíte někdo co s tím? Další dotaz - nevím jestli také souvisí s aktualizací, ale po nějaké době, co mi fungovaly datové přenosy, mi tyto přestaly fungovat, přestože je mám aktivované, zapnuté v zástupcích a nevím kde je chyba? Momentálně mám verzi PLK-L01C432B371
Předem děkuji za odpověď.
pupicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 9. 2016 14:13

Po aktualizaci byl proveden hard reset, obnovení továrního nastavení?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vgr_plavec 4. 10. 2016 08:22

Agramon píše:zdravím, od poslední aktualizace se nedostanu z PC na data v mobilu.. můžu ho odemykat jak chci, ale vidím jen prázdné zařízení.. nevíte co s tím? :-/

stáhl jsem si na to nějaký airdroid, ale přes ten to jde dost krkolomně.. :( dá se dosáhnout nějak toho, abych se tam dostal, zas jako na flashku?

momentální verze systému plk-l01c432b371

-- 5. 9. 2016 05:52 --

nikdo netuší o co jde? je to na servis?


... 4.10.2016
Máme s kolegou úplně stejný problém. Mobil se zobrazí v počítači jako další disk ale bohužel úplně prázdný.
Nemůžu tedy stahovat fotky. Telefon jsem koupil úplně nový před týdnem už s A6.
Prosím radu. Díky.
vgr_plavec
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků