Honor 4C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod acnaj 24. 9. 2015 17:16

acnaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pipinnn 27. 9. 2015 19:49

Dobrý den pánové, rád bych se zeptal zda máte někdo zkušenost s výměnou dotykoveho skla (bez displeje). Mám ho prasklé. Zvládnu to svépomocí? A kde se dá prosím koupit? Dekuji moc!!
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod Vojker 2. 11. 2015 20:27

Lollipop je už dávno ke stažení na ofic. stránkách... http://hihonor.in/support/downloads
Vojker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 10. 11. 2015 20:47

nestahujte to, je to oficiální, ale pro indii .. pro cz to prý ještě neni hotové, ale brzy bude :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod standa_ 11. 12. 2015 12:32

zakoupil jsem 4C a mám problém se zkracování sms. Je ve volbách telefonu možnost "ořezávat diakritiku" před odesláním, tak aby se sms nezkracovaly? Nebo je nutný jiný sms klient? děkuji moc.
standa_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hons 11. 12. 2015 15:08

Ja teda nevim,ale ja jsem stahl eu verzi pred 14dni
hons
Junior

Odeslat příspěvekod p3v4x 13. 12. 2015 12:22

Takže pokud chci udělat upgrade na android verzi 5 Lollipop musím nejprve udělat 1)reset factory pak 2)nahrat firmware a naposledy 3) update na verzi android 5 lollipop?

Po aktualizaci androidu verze 5 (Lollipop) je systém více plynulejší a rychlejší a grafická nadstavba s androidem verze 5 umožnuje vyšší vydrž baterii?

Pokud využívám aktivně internet nebo filmy či serialy vydrží baterie s androidem verze 5 (Lollipop) déle než na androidu verze 4.4 (Kitkat)?

Pokud nevyužívám aktivně mobil a mám vypnutý displej vydrží baterie s androidem verze 5 (Lollipop) déle než na androidu verze 4.4 (Kitkat)?

předem dík za odpovědi.
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod VolumePJ 13. 12. 2015 15:37

Kamarád který má 4C 14dní už má Lollipop, já ho mám 3měsíce a upgrade furt nikde. Může mi někdo prosím nějak pomoci?
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Strapal 13. 12. 2015 19:04

Tak jsem nasosal ofic upgrade z 4.x na 5.1.1 a ziram a ziram co se za ty tri dny deje. Tak zhruba 2x za den mi vypadnou vsechny kontakty. Rano bez jakehokoliv zasahu tam jsou. Prepinani zvuk. rezimu na tichy a pod. vyvinul zrejme nejaky hotentot. Uz to nelze zadat primo tlacitkem vyp/zap, ale je nutno se proklikat na zastupce. Nejvetsi katastrofa je ovsem wifi - ta prestane fungovat vzdy, kdyz telefon upadne do spanku, ale pritom se tvari, ze je zapnuta. Muzu mit zadano cokoliv a jakkoliv ale wifi proste vypne, ikdyz mam zvolen trvaly provoz bez ohledu na rezim. Ma s tim nekdo taky trable jako ja? Radeji dale nehloubam k cemu jeste po upgrade doslo. Zatim jsem neobjevil zadny plus u 5.1.1.
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 13. 12. 2015 19:56

Strapal: udelals factory reset?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Strapal 13. 12. 2015 21:29

Myslis z duvodu navratu na 4.x ? Zatim ne, hodlam dale badat k cemu doslo. Dalsi pruser je, ze jsem rok nepoznal co je to hlaseni "nedostatek mista v ulozisti" a ted je to na dennim poradku. Pritom mam treba 700MB backup a velke apky ulozeny na SD. Mam volnych 730MB a nestaci mu to.

EDIT: Vsecko jsem shodil, factory reset provedl ale wifina se stale vypina. Asi tim vyrobce chtel omezit vrozenou neskutecnou zravost energie tohoto stroje. Spotreba se jen tak na oko nezlepsila, stale mam kolem 15hod odpoledne pri stejnem provozu neco kolem 20%, kdyz ho rano v 5 vytrhnu z nabijecky. Prubezne zjistuju, ze prestal fungovat Call Recorder. Stale neprichazim na jedinou vyhodu nestasneho hemeroida 5.X Ted mne napada, mate nekdo v rukavu rychly link na puvodni original ctverkovou verzi nez to zacnu slozite hledat?
Strapal
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 18. 12. 2015 18:07

Udělej factory reset! Ten je po upgrade systému nutný!
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod kjana007 19. 12. 2015 17:07

Ahoj,
jsem ženská, mám svůj první chytrý telefon a nerozumím jim. Na obrazovce se mi objevilo nahoře Huawei Recovery 1.0 a pod tím Software updating, please wait.. DONOT unplug usb or press any key! Mám už to tak několik hodin, a ukazatel načítání skončí kousek před koncem. jediné co jde tak vypnout, sám se zapne, naskočí to samé, a zase skončí nabíhání před koncem. Poradíte prosím někdo jak si mám opět zprovoznit telefon :( moc děkuji
kjana007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal Žilka 19. 12. 2015 20:45

kjana007: Reklamace...
michal Žilka
Junior

Odeslat příspěvekod Strapal 25. 12. 2015 13:59

Factory reset jsem udelal dvakrat v prubehu tydne, ale wifi je stale uplne blba. Proste se vypina jak chce. Musim ale demokraticky priznat, ze co se tyka zravosti baterie, je to lepsi. Mozna ale prave proto, ze ta wifina se vypina a vypina...
Strapal
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků