Honor 4C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Machi15 8. 1. 2016 20:59

Zdrarec,
máte někdo zkušenosti s nějakým kvalitním, pevným pouzdrem pro Honor 4c?

díky ;-)
Machi15
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VolumePJ 10. 1. 2016 07:43

Koukni se na aliexpress, je jich tam přehršel i s recenzema od kupujících :)

-- 24. 1. 2016 12:01 --

O aktualizaci jsem si musel sám napsat, podpora Honoru je víc než neschopná. Furt samé pokusíme se, pokusíme se, pokusíme se.. Donutil jsem je ať mi jí pošlou přes IMEI telefonu. Jinak jsem s aktualizací spokojen, až na výdrž baterie která se mi zdá horší. ..
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Leoh66 22. 2. 2016 20:12

Zdravím asi som predčasne chválil tento mobil mam ho už mesiac a mám problém stým že keď mne niekto volá tak ma nepočuje jasne a zreteľne počuje len každé druhé slovo s týmto som mal problém aj u sony xperia m dual sim asus atd tak teraz neviem čo sa dá stým robiť za odpoveď ďakujem a chcem sa spýtať na akej stránke sa dajú stiahnuť motívy na tento tip MT? Za odpoved diky moc
Leoh66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 2. 2016 20:16

Tak pokud ten hovor vypadaval i s jinými telefony, tak to může být operátorem, pokrytím, kvalitou signálu..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leoh66 23. 2. 2016 10:33

Na SK som mal operatora telekom a o2 a u oboch mi to robilo pri mt Sony xperia M a E dual sim MT mi uznali záruku ako chyba mikrofónu a tak som si kúpil ,l Asus zenfone 4 a tam som mal o2 kartu a tam mi to az tak nerobilo potom potom sme sa presťahovali sem do ČR ,a už mi to začalo tiež robiť operátor o2 a aj vodafone tak som ho predal stým že majitelia vedeli že tam môže byť chyba no zatiaľ sa nesťažujú tak asi im slúži, teraz mám operátora o2 a o2 cz sú tam výhodné tarify no toto isté sa mi deje pri Honoru 4c tak možné to je že operátor je na chybe lebo keď sme boli aj na slovensku na návšteve tak trochu sa to ozývalo tým ktorý mi volali potom sme došli späť do čr, a tu že ma počujú keď s niekym volám ale slabo že každé druhé slovo tak nevylučujem že má chybu ooperátor inak tento mt je super len toto ma štve. Inak signál mám v pohode ukazuje mi na oboch sim 4 paličky tak naozaj už neviem.
Leoh66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p3v4x 26. 3. 2016 14:34

ahoj můžete mi někdo poradit s jednou maličkostí?

Jedná se o to, že jsem svůj mobilní telefon Honor 4C aktualizoval s OS android 4.4 na android 5.1 a pak jsem zkusil pomocí redukce přetahnout data z externího pevného disku do mobilu (chtěl jsem přetahnout serial v kontejneru .avi) a po propojení s redukci mi to nenabídlo pripojit externí disk, ale přitom s verzi androidu 4.4 kitkat mi s redukci šlo všechno zkopírovat na SD kartu z externího pevného disku.

Můžete mi někdo poradit jak tento problém vyřešit s androidem 5.1?
p3v4x
Junior

Odeslat příspěvekod Secrotic 22. 8. 2016 18:13

Zdravím,

mám menší problém. Poprvé jsem si na něm koupil datový balíček od operátora, ale internet jede pouze rychlostí H - operátor psal, že u nich problém není a podle mapy se nacházím v lokalitě, kde má být LTE.. Je možné, že je problém někde v nastavení telefonu??
Secrotic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 8. 2016 18:17

Honor 4C nemá LTE :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Secrotic 22. 8. 2016 18:36

Ale 3G by normálně fungovat mělo ne?
Secrotic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pepan_22 22. 8. 2016 18:40

Mělo a taky funguje - to je to H.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod Secrotic 22. 8. 2016 18:42

Myslel jsem, že u toho je napsáno 3G, v tom případě se omlouvám a děkuji za rady..
Secrotic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Huzy 27. 10. 2016 13:01

Ahoj, mám takový problém, na displeji se mi nic nezobrazí, prostě černo, ale chvílema (třeba, když mačkám power btn) se na displeji zobrazí na chvilku plocha. Čím by to mohlo být? Zkrat? https://www.youtube.com/watch?v=T-JgMsb9KBw
Huzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod emilbarinka 29. 10. 2016 08:28

Zdravím, mám dotaz a prosbu. Potřebuji poradit přesný postup, jak na telefonu Honor 4C vrátím nazpět android 5.1. Po aktualizaci na android 6 a následném továrním nastavením MT nepracuje jak před aktualizací. Občas zatuhne, sám se vypne restartuje, sms dojdou i s 4 hodinovým zpožděním. Je toho mnoho co teť nejde a u androidu 5.1 šlapalo bez problémů. Jak teda se vrátím k 5.1 a co k tomu budu potřebovat, kde si FW stáhnu a jaký je postup reinstalace. Popřípadě co mám udělat aby MT pracoval i s androidem 6 bez problémů.
Díky za rady
emilbarinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foxl 29. 10. 2016 09:15

Ahoj mrkni na tuhle stranku a najdes co hledas : http://techbrain.cz/2016/09/21/huawei-h ... -lollipop/ zkousel jsem to a funguje to bez problemu.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod Strapal 2. 11. 2016 15:58

Cau kluci. Dnes po instalaci aktualizace mi po restartu zustane viset foun na logu a nic. V recovery jsem dal factory restart nebo tak nejak a stale visi po startu na logu. Ma nekdo navod jak to rozjet v recovery kabelem pres PC do factory reset? Nepotrebuju vubec nic zalohovat, jen ho nahodit... Dikes!

edit- bootloader mam odemknuty, jen proste nevim, CO stahnout a pres loader nahrat aby se rozbehnul. Zalohu systemu mam pres tovarni Huawei apku v mobilu, ale vubec netusim KAM se to ukladalo na server nebo co.. Domnivam se spravne, ze by mi stacilo stahnout a pres bootloader nahrat jen prislusne firmware? Abych se priznal, jsem trosku zmaten z rozdilu pojmu... Bootloader predpokladam je nabidka po stisku power a volume UP? To mam odemceno pres kod od vyrobce. No a dale bych rad vedel, v jakem poradi a co tam nahrcet. Kdysi jsem nahazoval Samsung pres Odin a tam to slo pomerne hladce. Tady ale nevim co stahnout a nainstalovat..

-- 3. 11. 2016 09:10 --

Chci se zeptat - po stisku volume down + power se dostanu do nabidky fastboot / rescue mode, kde je dole napsano, ze mobil je odemceny. To znamena ze mam odemceny bootloader?
Strapal
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků