Honor Play 4X - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 24. 5. 2015 08:58

http://mobilizujeme.cz/clanky/recenze-honor-4x-plastovy-elegan-bez-smyslu-pro-humor/
Naposledy upravil Fíla dne 24. 5. 2015 16:02, celkově upraveno 1
Důvod: doplněn popis odkazu
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 25. 5. 2015 06:50

roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cint 25. 5. 2015 07:28

Názor z diskuse na popis telefonu od pana Schona z HN.
Diskutér se neztotožňuje s panem Schonem.
Měl nějakou falešný plagiát z čínského trhu a bez LTE pro CZ, kdy si v článku naběhl s nepravdivým tvrzením o LTE a dalším popisem , třeba map, souvisí to i displejem který popisuje.
Honor 4X má velice kvalitní displej LTPS-IPS -Neo od JDI.

Lubos Varecha • před 9 dny
Telefon mám týden a jsem spokojen.Mel jsem Htc desire c a to je sakra rozdíl ve výkonu na nic necekám na vše reaguje okamžitě. Do práce projíždím 40 km úsekem a to LTE je tam pomalu furt. Jinak stabilita na jedničku, zde popsaná navigace taky jede normálně. Pan redaktor měl asi horší kousek.Takže za mě 1****
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Pepan_22 25. 5. 2015 08:39

To ja teda raději budu věřit Schonovi, než multinickovému Huawei diskutérovi.
Ostatně, na českých fórech v poslední době automaticky nevěřím jakýmkoliv doporučením na Huawei, ačkoli se mi jejich skin zdál jako velmi zdařilý a papírově většina těch telefonů vypadá dobře.
Poslední kapka toto:http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?style=6&f=2&t=1231791&all=1
Prej dvě antény, super signál a OP pak vrací kvůli signálu slabšímu než jeho starý telefon...
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod luki52 25. 5. 2015 10:23

Ako je to s inštalaciou hier ktoré majú viac ako 1GB, ukladá sa lrn do internej pamate a potom sa to presunie na SDcko alebo da aj cisto na SDcko ? Lebo 8 GB, v skutocnosti okolo 3-4 GB je sakra málo
luki52
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 25. 5. 2015 23:20

Další recenze, zatim tedy žádná hitparáda.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cint 26. 5. 2015 14:43

Tak jsem se překvapením dočetl, že telefon má normální 8GB úložné paměti a SD kartu a uživatel musí na to brát zřetel a přesouvat soubory na kartu, což jde ;-) , zadní kryt je tenký a dle názoru popisovatele hrozí jeho přelomeními při oddělávání z telefonu, nicméně telefon nevrže :-)) a také jsem se dozvěděl, že dle názoru popisovatele, je displej divný jakoby , barvy jsou nastavitelné ale nadstavba je hodně barevná a nemá odolné sklo proti poškrábání. :D
Nějak zapomněl na to, že displeje technologie IPS-OGS mají standardně odolnost proti poškrábání a protipatlání a z principu mají lepší čitelnost a kresbu oproti standardním IPS.
Plně laminovaný displej (technologie OGS) přinášejí i další výhody jako zamezení pronikání vlhkosti apod.. Používá je například Apple ve svých výrobcích. ;-)

EDIT: Co všechno musí při testech vydržet smartphone Honor 4X?
Naposledy upravil Fíla dne 4. 7. 2015 01:55, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod crhy 13. 8. 2015 16:20

Tento telefón vlastním 4 dny (Honor 4X) a musím říct jedním slovem : super, oproti LG G2, která mě od začátku zlobila poruchami, přičemž jsem měl před tím LG L9II a to byla také celkem srágora. Telefony od LG už mi nesmí do baráku :D
Tento fón = hodně moc muziky za málo peněz :!:
Je to sice dál, ale za to horší cesta ! :)
crhy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VolumePJ 17. 8. 2015 16:11

Šli byste do tohoto telefonu kdyby byl za cenu pod 5000kč ? Mám tu možnost, tak se ptám jestli by se to vyplatilo. :)
Nokia 8310 > 1600 > 5300 > Sony Ericsson K770i > HTC Smart > Samsung Galaxy Mini > Galaxy Trend > Honor 4C > 5X > 6X > 8 > 9 > 10 > Galaxy S10+ > Note10+ > S21 Ultra > S22 Ultra
VolumePJ
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 8. 2015 16:18

Pokud potřebuješ LTE na dvou SIM a nižší interní paměť 8GB (dostupná 3,7GB) ti bude dostačovat, proč ne. Nemá podsvícená tlačítka pod displejem
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 9. 2016 16:10

Nevíte jestli telefon dostal už update na lepší android? :/ Ď.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xondrax 25. 9. 2016 10:06

podle debat na androidforum.cz je pro Honor 4X uz i Android 6 oficialne venku
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 9. 2016 16:58

A proto mam furt android 4.4.2. :D zajimave. Taky bych rad uvitel 6.0 :D :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 27. 9. 2016 18:32

zumzumzum: http://consumer.huawei.com/pl/support/d ... webisearch

pouzivam asi mesic, a jede bez problemu

-- 27. 9. 2016 20:46 --

Odpovidal jsem ti pres SZ, ale nesla dorucit. Mas nastavene prijimani soukromych zprav?
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod goldstareta 26. 2. 2017 21:22

Ahoj už někomu přišla z OTA nová aktualizace?
Ja mam furt android 4 a pořád nic.
Dik za info
goldstareta
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků