Honor 3C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod honza_43 11. 5. 2015 16:06

Ahoj,
povedlo se mi na mém dva měsíce starém Honoru 3c, rozbít displej včetně zobrazovací jednotky. Pokud by to někomu k něčemu bylo, telefon za malou úplatu přenechám, jinak se totiž zdá funkční (ale těžko říct). Na druhou stranu, pokud by měl někdo telefon s funkční zobrazovací jednotkou, kde nefunguje něco jiného, odkoupím já.
Díky
honza_43
Junior

Odeslat příspěvekod srato 17. 5. 2015 19:12

Dobrý den, se smartphony nemám žádné zkušenosti a manželka si jako dárek vybrala Huawei Honor 3c. Poradíte jaký kryt či obal pořídit aby jí nějakou dobu vydržel?
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libis 12. 6. 2015 12:15

Hledám pro Honor 3C sluchátka s mikrofonem, která by měla ovládání na přeskočení mp3, existují nějaká? Na dřívějších Androidech jsem vždy dostal sluchátka k telefonu, která tyto funkce uměla.

Díky

L.
Libis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 12. 6. 2015 13:23

Jakákoliv která mají alespoň jedno tlačítko a slušný přehrávač. jeden stisk pause/play, dva stisky FF, tři REW.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 12. 6. 2015 21:16

A nejaka sluchatka od starsiho telefonu ti nezustala?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cahir78c 18. 7. 2015 22:17

Koho by to zajímalo, tak oficiální update (EMUI 3.0 a Android 4.4) je konečně ke stažení zde:

http://www.hihonor.com/cs/pages/support#?view=downloads

Že jim to ale trvalo! :oboze
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pisarm00 22. 7. 2015 16:39

Ahoj chtěl jsem se zeptat jestli už jste někdo aktualizoval a jak jste spokojený? případně se chci zeptat smažou se vám aplikace když přeinstalováváte software? Děkuji za odpověďi
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 7. 2015 16:47

Aplikace ti zůstanou ty co máš nainstalované a některé ještě přibudou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krysta 22. 7. 2015 17:08

Jinde jsem četl, že bude i OTA aktualizace, jen později.
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 7. 2015 21:18

S tou aktualizací pozor, není OTA, telefon se vrátí do továrního nastavení a odstraní se všechny uložené soubory
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pisarm00 23. 7. 2015 06:30

Tak jsem aktualizoval a jsem spokojenej! odezva systému super!!
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod krysta 28. 7. 2015 13:34

Včera jsem upgradoval Honor 3c (H30-U10) na android 4.4 s emui 3.0 na nový android jsem se těšil, ale emui mě spíše rozzuřilo např. nemožností alternativního launcheru, nemožností odstranit lockscreen před zadáním gesta, nešla mi obnovit záloha i subjektivně pomalejším systémem. Takže bych rád downgradoval zpět, ale nevím jak, takže bych byl rád za pomoc.

PS. Napadlo mě stáhnout původní systém a nahrát ho na sd a z toho revolvery menu (BIOSu nebo co to je dát upgrade systému), pokud by to tak šlo tak bych byl rád za link na stáhnutí potřebného souboru a pokud ne, tak vysvětlení proč.

Nebo jestli by šel provést downgrade přes aplikací jménem aktualizace softwaru.
Naposledy upravil Fíla dne 28. 7. 2015 18:12, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
krysta
Junior

Odeslat příspěvekod don-leo 2. 8. 2015 09:40

Dobrý den. Koupil jsem synovi kryt na tento telefon. Otvírá se jako knížka a nahoře na okénko. Je nějaká aplikace, která by uměla aktivovat telefon a displej, když otevře kryt? A zase uspi když se kryt zavře? Děkuji
don-leo
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 8. 2015 14:30

Není tam spíš potřeba aby byl v telefonu i krytu senzor, nebo magnet?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 2. 8. 2015 17:45

Není, takových apek je spousta, využívají senzor přiblížení, fungují většinou dobře, jen je třeba počítat se zvýšenou spotřebou a to někdy neúměrně.
roy1
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků