Honor 3C - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xondrax 2. 8. 2015 20:18

@krysta prinejmensim jeden bod Ti pomuzu vyresit-alternativni launcher samozrejme muzes pouzivat.Staci v menu nastaveni - spravovat aplikace-vychozi nast.ap zvolit Tebou pozadovany launcher ...
Co se tyce pomalosti - tim teda ja rozhodne netrpim,ale nejspis jsi neudelal v recovery resety cache - VZDY se doporucuje provest.Pokud jsi tak udelal,nevim,ale treba par restartu pomuze usadit system a bude sviznejsi.
Jinak downgrade by mel jit,sam jsem to nepodstoupil,ale na strankach honoru jsou ke stazeni i nizsi fw /B109 i B111/.Instalace na vlastni triko stejne jako upgrade /update.app do slozky dload/
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod jendavla 2. 8. 2015 21:39

Ahoj, mám problém s whatsapp. Když telefon vypnu, případně restartuji, tak mi whatsapp a viber nehlásí zprávy. Musím vždy ty aplikace sám pustit a až pak se drží a funguje tak jak má. Obě aplikace mám v chráněných a i ve správci spouštěných aplikacích povolené, kde je tedy problém?
jendavla
Junior

Odeslat příspěvekod jendavla 12. 10. 2015 12:16

V posledních 2 týdnech mi telefon sám od sebe vypíná FM rádio, nic jsem neměnil v nastavení, prostě z ničeho nic to třeba po minutě vypne a napíše: Připojení k serveru selhalo...
Má s tím někdo zkušenosti?
jendavla
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 12. 10. 2015 15:59

Tak to asi nebude FM rádio, to funguje i bez netu. Nejedná se o nějakou aplikaci pro streaming?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jendavla 12. 10. 2015 18:03

nene, je to klasická aplikace na FM radio od výrobce. nic jsem tam neinstaloval....
jendavla
Junior

Odeslat příspěvekod pisarm00 22. 10. 2015 16:57

Chtěl jsem se zeptat nestává se vám někomu jako mě, když vám někdo volá, že jakoby telefonát zmizí a skočí tam jenom obrazovka a v notifikacích symbol hovoru,???
pisarm00
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas28 2. 11. 2015 13:13

Ahoj, přestalo mi na mém Honoru fungovat otáčení obrazovky, přitom v nastavení mám zaškrtnuto-povoleno automatické otáčení. Měli jste někdo takový problém? Může to souviset s tím, že mám podélně prasklý displej?
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 2. 11. 2015 23:51

Může. Ale spíše máš prasklou dotykovou vrstvu, ne? Pokud máž správně nastaveno a nepomůže restart telefonu, pak asi výměna.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tomas28 3. 11. 2015 07:49

tak restart pomohl, díky, novou dotykovou plochu zatím řešit nebudu, myslím že stojí min. 500
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod MMKS 3. 11. 2015 20:19

jde prosím někde vypnout otravné upozorňování na nepřítomnost druhé SIM? Respektive, čím je to způsobené? Telefon užívá manželka, užívá "jen" jednu sim a občas se jí tam ukáže v levém horním rohu výstražný trojúhelník, že 2slot na sim je prázdný.
Jinak ten Viber jí dělá to stejné, tzn. nemá upozornění na zprávy. Taky jsem dal ochranu aplikace, aby běžela na pozadí, ale teď se mě podařilo, že jsem ve Viberu dal Nastavení - Obecné - Zobrazit ikonu stavu Viber. Přibude sice zbytečná ikona a místo jen upozornění na zprávu vyskočí celé okno se zprávou, ale lepší než nic.
MMKS
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas28 14. 12. 2015 13:19

Ahoj, vracím se k mému poškozenému sklu, resp. dotykové ploše na mém Honoru, na našich webech jsme nic nenašel, snad jen na jednom za 740 kč. Hledal jsem na Aliexpress:
http://www.aliexpress.com/w/wholesale-h ... Country=CZ

Můžete poradit jestli jsem zadal správně a který, příp. jestli je i někde u nás? Díky moc
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas28 5. 1. 2016 07:59

Ahoj, dá se ještě Honor 3C ještě někde u nás koupit?
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod xondrax 5. 1. 2016 09:32

Rek bych ze novej uz ne,ale rad se budu plest...ze bych strelil ten svuj opecovavanej /obaly a TG jsem mel koupeny driv nez dosel mobil/?
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas28 5. 1. 2016 11:39

já mám svůj přes rok a spokojenost, jen mám prasklou jemně dotyk. plochu ale sháním pro segru - 40cátnice nenáročná - chce něco okolo 3 tisíc....
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 1. 2016 11:44

Honor 3C má jakýsi neznámý eshop
http://m.heureka.cz/mobilni-telefony/huawei-honor-3c/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků