Honor 6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BullitStar 26. 2. 2015 17:50

Pardon ze budu odpovidat az ted.
Nejvetsi zmena pri prechodu na emui 3.0. je urcite vzhled. Je takovy cisty a uhlazenejsi, asi do podoby androidu 5. Pro me nejdulezitejsi funkce je moznost nakonfigurovani softwarovych tlacitek a kdekoliv moznost je schovat, coz se hlavne hodi pri prohlizeni webu atp - vyuzivate opravdu cely display k zobrazeni. Jinak je zde funkce ovladani jednou rukou kdy , se vam softaarova tlacitka posunou ke chtene strane a tim je jednodussi bez prehmatu ovladat telefon jednou rukou. Take je zde nove funkce touchplus, kdy je mozne koupit specialni folii a softwarova tlacitka se Vam jakoby prevedou pod display. Upraveny jsou aplikace jako fotoaparat, budik atp. Nic moc prevratneho jinak necekejte. Telefon jako takovy se bych rekl chova stale stejne jak s emui 2.3. tak s emui 3.0.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod cint 1. 5. 2015 16:41

Huawei současně s uvedením modelu P8 vydal prohlášení pro které modely a kdy vydá aktualizaci na OS A5

http://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/hu ... ate-679181
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BullitStar 1. 5. 2015 18:01

Trochu mne zarazi, ze v tom seznamu updatu na android 5 neni verze evropska, tedy H60-L04 ....
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod papaya007 1. 5. 2015 20:16

H60-L04 jsem objednal pro manželku. Já jsem měl před tím H60-L02, takže jsem "tušil" do čeho jdeme. Jenže L04 byla pro mě naprosté zklamání, co se podpory týká, proti L02 nelze srovnat, jedním slovem tragédie. Takže telefon šel zpět. Tuhle evropskou verzi nějak nevychytali.
papaya007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod guru jára 2. 5. 2015 06:51

To jsou tak velke rozdily?
guru jára
Junior

Odeslat příspěvekod NIXON 23. 7. 2015 09:36

REKLAMACE?

Zdravím mám Honro 6 - L02 doposud jsem byl nad míru spokojený. Předtím jsem měl LG G2 (tragedie).

ZÁVADA:
1. Při zapnuté Wi-Fi se mi nikdo nedovolá/neSMSskuje ačkoliv mám plný signál. Neříkám že je to pravidlo. ale většinou to tak je.

I když Wi.Fi zapnutou nemám tak se sem tam někdo nemůže mě dovolat.


2. S některými telefony slyším sám sebe se spožděním (stará nokie), ačkoliv máme telefony u ucha. Toto se děje, když volám já. Když mi je voláno, tak se to neděje.

Setkali jste se s ním někdo? Mám to reklamovat? Lze si to "opravit" sám?
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 25. 9. 2015 18:48

Tak jsem dnes stahl android 5.1.1 ( z hihonor.in), pres dload jsem jej naonstaloval pres dload a vse funguje jak ma. Moznost stahnout a 5.1.1 by mel byt behem vikendu i na hihonor.com a pozdeji by se mel sirit i formou OTA

Poznatky muzu uz napsat, teda co mam od rana. Urcite vylepseny fotak - nova funkce CASOSBER, NOCNU REZIM SUPER - lze navolit zaverku az na 32sekund.
Paradne vylepseni ovladani jednou rukou kdy jen prejedete pres softwarova tlacitka z leve na pravou stranu a obraz se Vam zmensi tak na 2/3 velikost a kdyz prejedete pres softwarova tlacitka na druhou stranu tak se Vam obraz opet roztahne prea cely display.

Zmenil se vzhled moznosti kdy podrzite power button.

Jinak se zmenili ikonky v nastaveni atp, drobnosti.

Jinak zatim mam pocit ze tak o 5-10% mene zere RAM
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 28. 9. 2015 17:31

Tak dnes se objevil oficialni upadate honoru 6 na adroid 5.1.1 a emui 3.1 na hihonor.com
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod damegu 13. 12. 2015 09:53

Ahoj,
vlastním Honor 6 několik dní a mám problém s baterií, která se vybíjí přílíš rychle. Včera dopoledne jsem dal mobil nabít, poté jsem ho nechal položený na stole a za celý den jsem na něm NIC nedělal a ve 3 hodiny ráno mobil zapípal že je vybitý. Data, wifi, gps atd. mám vypnuté.
Nemá s tím někdo zkušenosti? :/
damegu
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 12. 2015 10:10

Podívej se na využítí baterie. Ale spíš to vidím na reklamaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod damegu 13. 12. 2015 10:50

Když se podívám pod záložku baterie, tak u "wifi" atd. není nic, ale u "signál mobilní sítě" je oranžová čára od levého okraje až k pravému, takže asi po celou dobu zapnutí telefonu.
damegu
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 12. 2015 10:55

pokud ti sezere 30 procent, co 30 klidne deset ,neprechazi do deep sleep.nebo wait for interrupt probiha stylem ze k preruseni dojde co chvili.mas dve varianty otravovat se se servisem kde umi maximalne prehrat firmware nebo si to poresit sam.Tzn. detekovat a vyresit.Jsou na to app pokud neumis s logem.vypla wifi, zapla wifi nulovy vliv pokud wifiscan interval je treba 180 vterin ale vsechny jadra na full kotel misto jedno na 15 v dobe spanku, jo to uz je rozdil..napriklad
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod damegu 13. 12. 2015 13:04

Tak on by tam ten signál být měl, ale měl by bát zelený. Když je oranžový/červený, tak to signál pořád vyhledává a tám pádem se asi víc vybíjí baterka. Nicméně volat, psát sms mi jde v pohodě, takže signál mám v pořádku.
damegu
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 13. 12. 2015 16:01

vis co je wifiscaninterval pri vypnutem displayi ?co je deep sleep ? odpovim si sam ..ne nemas tucha a to je ten nejprimitivnejsi priklad.tak holt servis, bez sance ze bys pochopil o cem jsem vlastne mluvil
proste pri vyplem displayi ti dle nastaveni, dejme tomu 5 secund musi prejit do spec. rezimu, pokud neprechazi, ty rezimy pro zjednoduseni jsou 4, baterka se vybiji.je li opakovane bezduvodne z rezimu rusen, baterka se vybiji.priciny byvaji ruzne, cim prasectejsi nadstavba, tim spis kolize u libovolne app s tim jak to myslel cistej android ze to ma fungovat
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NIXON 13. 12. 2015 22:28

po aktualizaci mi nejede aplikace Gmail a widget kalendáře google. Super :(
Intel 4790K;GELID Tranquillo Rev.3;3x AC F12 PWN;ASUS GTX 970 MB: MSI Z97 Gaming 3;CM Silencio 550 LCD: ASUS 27";CORSAIR vengeance 2x4 GB 2133 Mhz;Corsair CX750 750W;2x SEAGGATE 1TB;1x SSD Kingstone HyperX 3K 120 Gb;Windows 7 Profesional 64 legální
NIXON
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků