Honor 8X /Max - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod flashka 18. 11. 2018 20:21

Ale o tom to vůbec není :D . Dynamický rozsah je daný a žádné nastavení to neřeší. Pokud chci berličku, fotím do RAW - používám LR cameru. Obecně přechod z Honoru 9 na Honor 10 (displej a foťák) je krok zpět a 8X tomu nasadila korunu. Neostrost už kousek od středu, to také u H 10 stojí za zmínku.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod polda 18. 11. 2018 21:24

8X bude až na Vánoce. S HDR u 10 jsem spokojenej
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 19. 11. 2018 07:05

Telefon mám hned od prvního dne v ČR.

Telefon byl původně pro přítelkyni, které se rozbila S7 ale nevyhovoval ji, tak jsem ji dal mojí S9+, kterou jsem měl také hned od prvního dne v prodeji v ČR.

Telefony používám na volaní, sms, net, fb, yt, net a maily nějak nepozoruji nějaké zhoršení oproti S9+..

Super mega plus chválim za folii a obal v balení, furt nechápu proč to třeba Samsung u telefonu za 25000 Kč nedává.

Osobně se mi vzhled 8X libí mnohem více nez S9+. Kvůli tomu jako 8X vypadá, tak jsem začal zvažovat i Iphone XS max :) ale nakonec vyhrála rodinná dovolena.

Věci co jsou horší než na S9+ je zvuk z repra a mám pocit, že fotoaparát je naprostá KATASTROFA, věděl jsem že, udělám velký downgrade ale fotoaparát byl dost chválen v recenzí.

Věc co mi nejvíce s*ere je kvalita bluetooth. Používám sluchátka Sony W1000MX2 a když jsem v oblasti kde je více lidí, tak se to nedá poslouchat, protože to furt vypadává.

U S7 ani S9+ to nedělalo.

Ted největší průser což bude asi nějaký bug. Poslouchám hudbu přes bluetooth, dostanu nějakou notofikaci a sluchátka začnou strašně nepříjemně šumět jako stará TV co nemá signál. Musím hned sluchátka sundat aby mi nebouchla hlava....Snad to Honor opraví nebo telefon časem reklamuji.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Fid0 19. 11. 2018 08:01

Tak a bluetooth sluchátky problém nepozoruji. Mám svoje kz es3 s levným bt kabelem a vše funguje na prosto v pořádku. Zkoušel jsem i Honor bt sluchátka a taky žádný bug. Používám i bt repro a tam taky vše v pořádku.
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 19. 11. 2018 08:19

Vyzkoušeli jsme bezdrátová sluchátka co zde máme a také výše zmíněný problém neregistrujeme.
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2018 14:19

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honor Guru 20. 11. 2018 11:24

Honor 8x patří k telefonům se skvělou výdrží, zásluhu na tom má samozřejmě baterie s kapacitou 3750 mAh, ale také moderní procesor Kirin 710. Ten je proti svým předchůdcům vyroben modernější technologií, současně ale také došlo k výraznějšímu zvýšení výkonu (pokud patříte k fanouškům aplikace Antutu Benchmark tak vězte, že skóre proti předchozímu modelu Honor 7X se zvedlo o mnoho desítek tisíc bodů). Ale zpátky k výdrži na jedno nabití - s modelem Honor 8X zvládnete bez problémů náročný pracovní den a pokud budete s energií trochu šetřit (což ale s modelem Honor 8X není tak jednoduché, funkcí má spoustu), zvládnete bez nabíjení klidně dny dva. V nastavení baterie si navíc sami můžete snadno zvolit, které aplikace mohou běžet na pozadí a které nikoliv. Výdrž baterie také můžete ovlivnit nastavením rozlišení displeje (úspora není velká, ale energie navíc se vždy hodí). Jaké jsou vaše zkušenosti s výdrží modelu Honor 8X? Máte zájem o nějaký reálný test výdrže, kde bychom změřili třeba SOT?

Obrázek

Obrázek
Honor Guru
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 11. 2018 13:25

Výdrž baterie mě u smartphonu zajímá asi ze všeho nejvíc, a protože mobilenet v recenzi Honor 8X neprovedl standardizovaný test výdrže, kdy se s polovičním jasem displeje a stejně tak zvukem do sluchátek přes Wi-Fi přehrává FullHD video, tak tenhle test by mohl napovědět něco o výdrži baterie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flashka 20. 11. 2018 14:28

Přišel mi fajn tenhle test, který zároveň nabízí i srovnání s konkurencí - https://www.youtube.com/watch?v=J-7T0N_44y0 a https://www.youtube.com/watch?v=euzam-EJTXg z totožného kanálu.
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod Fid0 20. 11. 2018 18:19

Tak dnes jsem poprvé zaznamenal ten bug s šuměním do bt sluchátek. Zatím se mi to nepodařilo nasimulovat ale přišla notifikace z fcb a návrat zpátky na přehrávání se úplně nevyvedl, hudbě chyběly basy a celkově se tam motal nějaký šum. Stačilo zapamatovat a znovu pustit a bylo po problému. Tak snad se jednalo o nějakou náhodu.
Fid0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aureo85 23. 11. 2018 09:14

Osobní zkušenost - denně cca 40min hovorů, 100 zpráv na messengerech, 10 min na netu, pár e-mailů, 10min fb, kalendář, kalkulačka.... výdrž 3dny
spokojenost
aureo85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 23. 11. 2018 09:49

Chtěl jsem koupit přítelkyni jako dárek, ale asi půjdu k Mi 8 Lite. Opravdu nepochopím, proč tam není USB-C? Všude (doma, v práci, na chalupě, v autě) už mám pouze USB-C kabely. Velmi vydařený telefon, ale nechápu, proč se tam muselo dát zastaralé Micro USB.
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 11. 2018 10:01

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 23. 11. 2018 12:35

Asi ve skladu byl přebytek konektorů
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 23. 11. 2018 13:27

Taky mam tento Honor a přecházel jsem z S9+ a zde mám výdrž opravdu 2 dny, na Samsungu jsem musel každý večer nabíjet.
FatalError.cz
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků